Skocz do zawartości
tazu

1.9-1.13.x minigames zapowiedź Bedwarsy - [1.8.X do 1.14.X]

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

i2jWb6s.png

— O projekcie

Krótko i zwięźle na temat naszego projektu - projekt aktualnie prowadzimy ponad trzeci miesiąc z drugim głównym właścicielem @Ziomek64 Aktualnie postęp prac jest spory, jedyne co zostało nam do sukcesu i ogłoszenia oficjalnego startu to poprawki małych błędów, opublikowanie traileru na mediach. Co do nazwy serwera, wskazuje ona połowicznie tematykę naszego serwera, na naszym serwerze dostępne początkowo będą do gry 4 podstawowe tryby (solo/duo/triple/squad), kilka dni po starcie zostanie dodany już piąty tryb, o którym możecie poczytać kilka punktów prezentacji niżej. Na sam projekt nie było żadnego pomysłu, nudząc się na discordzie, rzuciłem hasło, zróbmy serwer w minecraft, po kilku minutach, po porozmawianiu o o tym pomyśle już wiedzieliśmy, że serwer będzie o tematyce minigier. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu robić ogrom trybów na start, tylko dodawać je stopniowo, jak serwer się będzie znacznie rozwijał. Aktualnie nie jesteśmy na najlepszej maszynie, lecz w przyszłości mamy zamiar przenieść się na lepszą maszynę, na silnik BungeeCord i tam dalej kontynuować pracę.

— Oryginalny pomysł

Kiedyś gdzieś padło słowo powiedziane przeze mnie o naszym oryginalnym pomyśle, gdzie będzie to póki co nasza tajemnica. I tak pozostało do dnia dzisiejszego, naszym zamiarem jest uwydatnienie pomysłu dopiero po oficjalnym starcie. (z pewnością ujrzycie go na drugi rzut oka po wejściu na serwer)

— Pluginy, skrypty, mapy

Wspominając w szczegółowym, krótkim streszczeniu naszego projektu odnieśliśmy się do postępu naszych prac. Odwołując się do tego, bez obawy możemy powiedzieć, że serwer wymaga kilku drobnych poprawek - niektórych mniej a niektórych więcej wymaganych przez naszych developerów. Zarówno o mapy też nie mamy się czym przejmować, mamy ich pod dostatkiem a ekipa z delikatnymi przerwami dalej pracuje, abyśmy otworzyli możliwość gry na pięciu (?) trybach. (solo/duo/triple/squad/?)

— Piąty tryb Bedwars

Aktualnie pomysł na nasz piąty tryb bedwars pozostanie także w tajemnicy, jesteśmy jedynie w stanie powiedzieć - nie to nie będą lucky blocki, wątpimy, że taki tryb istnieje na jakimkolwiek serwerze w Polsce.

— Zdjęcia z serwera

Pod spodem prezentujemy kilka zdjęć z spawna czy też map bedwars. Zdjęcia będą na bieżąco dodawane i aktualizowane.

qAtJRpW.jpg

1VWYj1Q.jpg

— Informacje

Adres IP serwera: bedwarsy.pl
Wersja serwera: od 1.8.X do 1.14.X
Autoryzacja: Non-Premium i Premium
Tryb: Minigry (aktualnie tylko BedWars)
Adres strony: Aktualnie brak, trwają prace techniczne nad nią.
Adres do oficjalnego zaproszenia na komunikator discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Co do kontaktu z administracją lub rekrutacją to w każdej chwili można skontaktować się przez komunikator discord. Rekrutację zazwyczaj przechodzi się tworząc początkowo ticketa - po wejściu na serwer prawdopodobnie bez problemowo to zrobicie. Obowiązkowo przyjmiemy montażystę i grafika. (instrukcja na kanale #tickety)

Edytowane przez tazu
Aktualizacja i dodanie grafik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 21.03.2019 o 10:27, czekotubka napisał:

zajebiście się zapowiada.

Faktycznie 

unknown.png?width=1083&height=610

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 22.03.2019 o 18:13, Ask3r napisał:

Faktycznie 

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Posiadasz  ciemny styl, a skopiowaliśmy to z poprzedniej reklamy na tym serwisie, pozdrawiam.

Beta testy serwera odbędą się w ten piątek(29.03.2019r) o godzinie 18:30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Jak skopiowaliście to istnieje opcja taka jak usuń formatowanie. Może zawitam na serwer, gdy znajdę czas bo narazie średnio się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
23 godziny temu, Szifter napisał:

Jak skopiowaliście to istnieje opcja taka jak usuń formatowanie. Może zawitam na serwer, gdy znajdę czas bo narazie średnio się zapowiada.

Istnieje ale to użytkownik ma się dostosować do ich prezentacji żeby wyglądała miernie, pozdrawiam <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, Ask3r napisał:

Istnieje ale to użytkownik ma się dostosować do ich prezentacji żeby wyglądała miernie, pozdrawiam <3

Z tego co wiem to oni szukają graczy i oni muszą zadbać o estetykę reklamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Kicpro napisał:

Z tego co wiem to oni szukają graczy i oni muszą zadbać o estetykę reklamy. 

*Sarkazm* 🤨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Beta testy wypadły świetnie, za co dziękujemy. Postaramy się naprawić wszystkie zgłoszone bugi i możliwe, że kolejne beta wypadną w następnym tygodniu.

Po wyeliminowaniu ostatniego błędu będą kolejne beta testy.

Szifter

Połączono posty

Notatka dodana przez Szifter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Opinie zmieniam, 8,5/10 po tej zmianie :). Serwer się ciekawo zapowiada - będzie grane.

Edytowane przez woobuilder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 1.04.2019 o 11:05, woobuilder napisał:

Prezentacja taka średnia, tryb BedWars do mnie nie przemawia,

Zmienię może ocene jak wbiję na serwer, nie mam tu ani jednego zdjęcia budowli, autoryzacja PREMIUM czy NO PREMIUM? No właśnie, na moment obecny po samej prezentacji mogę jedynie dać 5/10. Może jak wbije na serwer to się zmieni :).

YMUXPDX.jpg

Spawn wygląda tak, autoryzacja NO PREMIUM, jest kanał FAQ na serwerze discord.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Oficjalna data kolejnych beta testów (dwa razy pod rząd, jak nie będzie poważniejszych błędów):

W ten piątek od 19:00, potrwają kilka godzin.
W sobotę od 19:00, potrwają kilka godzin.

Podsumowując, po poprzednich beta testach poprawiono następujące błędy i dodano następujące propozycje:

• usprawnienie działania pluginu dot. skinów

• poprawiona komenda /live dla partnerów

• dodana komenda do ogłoszeń dla administracji

• poprawiono uprawnienia dla wszystkich rang

• poprawiono piórko dla vipów/mvpów w lobby na latanie

• poprawiono motd i kilka rzeczy od silnika serwera 

• od teraz na arenie na tabie pojawiają się "inicjały" i kolorki w jakiej drużynie jesteście, zaś nad nickiem jest wasza ranga, w waiting-lobby może się bugować TAB.

• poprawiono czas startu arenek (45 sekund)

• dodany bossbar, tylko w lobby

• dodano kilka nowych aliasów:

/leave - opuszczanie areny

/bw leave - opuszczanie areny

/opusc - opuszczanie areny

/statystyki - twoje statystyki

• dodano kilka nowych aliasów dla administracji

• tłumaczenia/poprawki w pluginach/skryptach

• poprawiono ponownie piórko w lobby, działa już dobrze i współpracuje z komendą /fly dla administracji

• poprawiono formatowanie tekstu w niektórych komendach

• od wody nie dostaje się już obrażeń

• możliwość kupowania rang w gui ( początkowo trzeba doładować portfel na itemshopie, a pieniądze do portfela dodadzą się automatycznie, i będziecie mogli kupić dowolną rangę )

• wyłączone party do czasu naprawy, na duo/triple/squad można wybierać drużynę, także można się zgadać głosowo czy też przez komendę /msg

• małe poprawki w niektórych skryptach

• aliasy do sklepu:

/portfel - ilość pieniędzy w portfelu, przez komendę i w gui też widać

• zmiany w tabie

• mała poprawa bossbaru ( już nie zacina się )

• poprawka sklepu w gui

• usprawnienie wiadomości wysyłanych losowo co 3 minuty

I to na tyle, data kolejnych beta podana u góry. Błędy możecie zgłaszać na naszym discordzie - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! lub Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!l

Na serwerze discord trwa aktualnie konkurs.

Kto pierwszy zaprosi na nasz serwer 30 członków otrzymuje rangę MVP'a na zawsze na serwerze minecraft. Życzymy powodzenia, instrukcja na kanale #ogłoszenia.

Nieco mała aktualizacja prezentacji i dodanie grafiki.

Przypominam o dzisiejszych i jutrzejszych beta testach, godzina 19:00.

Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

IP: bedwarsy.pl

Szifter

Połączono posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 3.04.2019 o 11:28, tazu napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Spawn wygląda tak

Sciany:

• kulka, rozmiar: 4
  • skład:
    • 30% stone
    • 30% cobble
    • 40% dioryt
  • pokrycie:
    • blok: trawa
    • głębokość: 1
  • formowanie terenu:
    • uzupełnianie dziur: brak
    • wygładzanie terenu: jest
    • usuwanie widocznych pozostałości po WE: brak

Podłoga:

• poziom terenu: jednolity
  • losowe bloki wyznaczające ścieżkę: jest
  • ohydne budowle skopiowane i ustawione symetrycznie: jest
  • standardowe drzewa potraktowane brushem fill: jest
  • trawa i kwiatki z mączki: jest

Budowniczy się nie postarał niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Przerwa techniczna na nieokreślony czas.Jestem w stanie obiecać, że na ostateczne testy dopracujemy wszystko jak ma być, poprawimy regeneracje i mechanikę pvp. Dodamy też wiele nowości typu ranga na scoreboard czy też pieniądze w portfelu. Niedługo więcej informacji. Stay tuned! (notka z discorda)

Niedługo nowe zdjęcia co do naszej aktualnej pracy. :)

Szifter

Połączono posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie polecam. Strasznie nerwowy oraz toksyczny człowiek. Samym projektem zajmuje się dobrze, ale osobiście nie wydaje mi się dobrym właścicielem pod kątem zachowania (przeklina i zachowuje się nagannie wobec innych, przyczepia się do wszystkiego. Dla przykładu:

Na jego serwerze Discord jest konkurs na rangę MVIP za X zaproszeń. Ja zrobiłem półtorej godziny później to samo (nie miało to nic wspólnego z tym, że u niego też jest coś podobnego), od razu zaczął się na mnie wkurzać, że mam ten event, tłumaczę mu, że taki event jest średnio na 1 na 10 serwerów Discord, ten dalej swoje, potem wbił jego koleżka i jak zaczął mnie wyzywać... Od pajaców i Poj**ów.

Uważam, że sam w sobie projekt jest OK, ale właściciel to dla mnie człowiek, przez którego serwer wcześniej czy później upadnie.

Edytowane przez Vitus27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 12.04.2019 o 14:00, Vitus27 napisał:

Nie polecam. Strasznie nerwowy oraz toksyczny człowiek. Samym projektem zajmuje się dobrze, ale osobiście nie wydaje mi się dobrym właścicielem pod kątem zachowania (przeklina i zachowuje się nagannie wobec innych, przyczepia się do wszystkiego. Dla przykładu:

Na jego serwerze Discord jest konkurs na rangę MVIP za X zaproszeń. Ja zrobiłem półtorej godziny później to samo (nie miało to nic wspólnego z tym, że u niego też jest coś podobnego), od razu zaczął się na mnie wkurzać, że mam ten event, tłumaczę mu, że taki event jest średnio na 1 na 10 serwerów Discord, ten dalej swoje, potem wbił jego koleżka i jak zaczął mnie wyzywać... Od pajaców i Poj**ów.

Uważam, że sam w sobie projekt jest OK, ale właściciel to dla mnie człowiek, przez którego serwer wcześniej czy później upadnie.

Pan A. nie jest ze mną powiązany ani nie jest moim koleżką czy też przyjacielem. To jaki mam charakter jest tylko i wyłącznie zależne ode mnie. Twój "pomysł" został skopiowany po mojej wzmiance everyone po 15 minutach, także wnoszę o nie wprowadzanie nikogo w błąd, bo półtorej godziny to nie było na co masz dowody u siebie na discordzie. A nie! Zapomniałem, po ukazaniu dowodów oraz całej prawdy o CityLife zostałem zbanowany permanentnie przez twoją osobę, tak samo wcześniej wspomniana osoba A., twój cały projekt jest śmieszny.

Początkowo kopiowałeś pomysły i forum z innego projektu.

Teraz robisz to na nowo z innej tematyki innego projektu.

Prezentacja twojego serwera zgaduję, że jest również skopiowana z innego projektu, bo patrząc na całokształt twojego projektu... Pomijając fakty spamowania do mnie na DM's jak zdobyliśmy takie zainteresowanie projektem czy też tylu członków na discordzie.

Vitus, daj sobie spokój i bądź daleko od naszego projektu. Dostałeś szansę u nas na discordzie, kolejną. I ją zmarnowałeś, dziękuję.

Wnoszę do moderacji o usuwanie dalszych postów Vitusa27, ponieważ nie chcę kłótni w moim temacie.

Na discordzie została otwarta ponownie rekrutacja na Supporta, zapraszamy! :) 

Aktualizacja w informacjach, dodane kilka linijek. Również nowa ,,zakładka" do oglądania, czyli zdjęcia z serwera. Na bieżąco będziemy starali się to aktualizować. Sam spawn po wejściu na serwer wygląda dużo lepiej, więc nie zwracajcie aż takiej uwagi na to.

Changelog, kilka dni:

• od teraz po dostaniu bana, po ponownym połączeniu widać na ile macie bana
• zmiany w bossbarze (aktualizacja co 5sekund)
• zabezpieczenie przed botami, nie kick przy pierwszym wejściu, bardziej zaawansowany
• małe poprawki w uprawnieniach kanałów i emoji kategorii
• poprawki błędów w kodzie bota
• każdy kanał od teraz ma swój temat opisujący m.in. co na nim się dzieje
• poprawka w komendzie na ogłoszenia dla administracji
• poprawka w statusie bota
• wyłączone zabezpieczenie przed botami, odpalimy na testach.
• liczne zmiany na scoreboardzie w lobby, w waiting arenie, w grze.
• poprawa systemu latania (piórko dla mvpów w grze)
• poprawa sklepu w gui (gui się już nie buguje)
• logi z kupowania rang w ftp [4/9/19 9:51 PM] tazuuuu zakupił rangę VIP.
• naprawiona regeneracja na arenkach
• naprawiona mechanika pvp na arenkach
• poprawiona trampolina
• już jesteście wypychani jak jesteście na lub praktycznie obok npcta dot. trybów (solo/duo/triple/squad)
• aktualizacja logów na discordzie dla administracji
• poprawki wiadomości w authme

Przypominamy o dalej trwającej rekrutacji na następujące stanowiska:
• support, budowniczy, developer, montażysta, grafik.

Scoreboard na trybie BedWars zaaktualizowany:

T4P7UO9.png

Rekrutacja oficjalnie otworzona też w temacie współpracy.

Dodaliśmy hologram nad NPC. Widnieje ilośc graczy, która gra na owym trybie. :)

Możliwe, że na dniach kolejne testy.

Najprawdopodobniej w dniu 26.04.2019 (piątek) o godzinie 19:00 odbędą się beta testy serwera.

Oficjalnie ogłaszamy beta testy serwera, które odbędą się już w ten piątek o godzinie 19:00. (26.04.2019, piątek, 19:00). Na serwerze biała lista zostanie ściągnieta właśnie o tej godzinie, błędy czy też propozycje będziecie mogli zgłosić nam na kanale #błędy. Mamy nadzieje, że wbijesz i przyprowadzisz kilku znajomych, czekamy na Ciebie! :)
Swoją drogą przypominamy o konkursie na x2 MVP! Trzeba podjechać wyżej kursorem i zostawić reakcje pod wpisem bota @GiveawayBot.

Informacja prosto z discorda.

Już jutro beta testy, zapraszamy gorąco! Zalecamy łączyć się na serwer wersją 1.12.2, iż inne wersje mogą być pobugowane.

Na dniach przechodzimy na bungee, zwiększymy też tym wydajność serwera.

Rekrutacja na wszystkie rangi ponownie otwarta, zapraszamy do pisania ticketów! :)

Discord serwera pozostaje taki jaki był, jednak ja posiadam nowego discorda - sprawy prywatne - elotazu#1148

Szifter

Połączono posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Zmieniam ocenę kolejny raz.

Tazu jest toksycznym człowiekiem, któremu nie odpowiada nic - kompletnie nic, jeśli on tego nie zaproponuje. 

Po co staracie się budować nowe lobby? Tamto wygląda gównianie, te które budujecie 5x gorsze.

Nie wyjdzie Wam nic, jak nie włożycie w swoją pracę pieniędzy, na ekipę budowlaną. (Przynajmniej z tego, co zauważyłem mając budowniczego tydzień).

Administracja nie potrafi się zgrać... Na ostatnie dni byłem ciągle i ciągle wyzywany, bo wyraziłem swoją opinie o mapkach.

Serwer przez takie coś upadnie, tak jak średnio 3/4 rywalizacji. 

A to muszę komentować? Wasz serwer upadnie przez to, że gracze nie będą mogli wyrażać opinii, On wie lepiej, bo był w adm.

OSTATECZNIE: NIE POLECAM SIĘ ZGŁASZAĆ NA REKRUTACJE, ANI WBIJAĆ NA SERWER.
Cytat wykorzystany w trakcie:

W dniu 12.04.2019 o 21:14, tazu napisał:

Vitus, daj sobie spokój i bądź daleko od naszego projektu. Dostałeś szansę u nas na discordzie, kolejną. I ją zmarnowałeś, dziękuję.

Wnoszę do moderacji o usuwanie dalszych postów Vitusa27, ponieważ nie chcę kłótni w moim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

xtdMAQP.png

Pierwsza rzecz przewinąłem kilka dni w górę - chyba ty byłeś i jesteś toksczyny. Nie pisz głupot, bo jesteś śmieszny. :) 
Wyzywałeś nas nieraz, a dołączając do nas pisaliśmy, że u nas nie ma "sztywności", jak kogoś zaczniesz wyzywać to on wie, że to jest dla beczki, no ale. :P 

A tak dodam, więcej mi się nie chce - to ty jesteś jednak toksyczny.
xfWswQh.png

A tak swoją drogą, Vitus nie był u nas w administracji.

Edytowane przez tazu
Szifter

Łączę posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Prosiłbym o zaprzestanie kłótni. Jeśli chcecie, to wszystko wyjaśnijcie sobie na PW.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 12.05.2019 o 00:14, Szifter napisał:

Prosiłbym o zaprzestanie kłótni. Jeśli chcecie, to wszystko wyjaśnijcie sobie na PW.

Dziękuję

Dla mnie bez problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.