Skocz do zawartości
  • 0

BungeeCord

kubaczak2
 Udostępnij

Pytanie

Witam! Mam problem z bungeecordem. Mam serwer VPS, na którym mam postawiony serwer bungeecord i lobby, oraz na hostingu jeszcze jeden serwer, z którego chciałbym zrobić tryb. Chciałbym ustawić bungeecorda tak, aby na ten serwer z hostingu można było się logować tylko przez lobby, ale by gracz miał swoje IP. Gdy w bungeecordzie ustawie  ip_forward: na "true" to wchodzący na serwer z hostingu gracz ma ip VPS'a, czy da się to jakoś zrobić?

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
W dniu 17.03.2019 o 09:30, kubaczak2 napisał:

Witam! Mam problem z bungeecordem. Mam serwer VPS, na którym mam postawiony serwer bungeecord i lobby, oraz na hostingu jeszcze jeden serwer, z którego chciałbym zrobić tryb. Chciałbym ustawić bungeecorda tak, aby na ten serwer z hostingu można było się logować tylko przez lobby, ale by gracz miał swoje IP. Gdy w bungeecordzie ustawie  ip_forward: na "true" to wchodzący na serwer z hostingu gracz ma ip VPS'a, czy da się to jakoś zrobić?

Musisz w configu bungee podłączyć serwer lobby oraz serwer domyślny do grania. Na serwer będziesz w chodził przez ip bungee które będzie wrzucało Cię na serwer lobby. Bungee to nie serwer aczkolwiek łącznik między serwerami.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Ok, podłączyłem pod lobby serwer i mogę się przez lobby łączyć na serwer, ale na serwer da się też łączyć przez bezpośrednie ip. I to chcę jakoś zablokować

Cytat

Musisz w configu bungee podłączyć serwer lobby oraz serwer domyślny do grania. Na serwer będziesz w chodził przez ip bungee które będzie wrzucało Cię na serwer lobby. Bungee to nie serwer aczkolwiek łącznik między serwerami.

Edytowane przez kubaczak2
Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...