Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Hej!

Dzisiaj chcę napisać o jak tworzyć ładniejsze posty, nie robić rzeczy BEZ sensu.

1. Zauważyłem, że na forum spotyka się:

command /przyklad:

trigger:

send "test"

LUB

command /przyklad: trigger: send "test".

LUB

command /przyklad: trigger: send "test".

Otóż powinno pisać się:

command /przyklad:
	trigger:
		send "test"

Od razu lepiej wygląda, prawda? Ale jak to zrobić? W dodawaniu postu/tematu macie kolory, czcionki ITP. Obok tła textu (to jest obok barwy textu) macie link, obok niego cytat, a obok cytatu Kod (ikona: <>). Klikacie to, piszecie kod, nie trzeba ale można wybrać język po prawej stronie w dolnym rogu. W tym przypadku jest to skript. Ta opcja jest po coś dodana, więc należy z niej korzystać.

Korzyści: Ładniejesze, lepsze do przeczytania tematy i posty na forum.

2. Podpowiedź w serwerach:

Gdy ktoś widzi w ip twojego serwera ".aternos" zniechęca się do wbicia.

Więc jest to bezsensowne zaczynać.

Tu masz wymienione wady:

Wady:

Brak możliwoścy zmiany domeny

Serwer włącza się długo

Serwer wyłącza się po braku aktywności

Brak połączenia FTP

Bardzo słabe WebFTP Nawet bym tego nie nazwał WebFTP.

Nie da się edytować plików

Brak ustawienia jakichkolwiek pluginowych configów

Pluginy tylko z listy, brak konfiguracji ich

Serwer na aternos jest bardzo trudny do rozwinięcia, nie licz na to że wbije ktoś do ciebie inny niż znajomy.

To że masz technika nic ni, daje, na aternos nie ma możliwości wykorzystania umiejętności techników więc jak im płacisz za aternos, to jest coś nie tak :/

Jeżeli piszesz że serwer online 24/7, to praktycznie nie możliwe chyba że 50 osób by miało konsole i co godzine klikało aby serwer się nie wyłączył.

Nie zrobisz sklepu z aternos chyba że coś słabego nie będe mówił brzydko, ale nie da się połączyć aternos z twoim sklepem, chyba że ktoś robi ci przelew i nie wygodnie czeka na twoją aktywność aż mu dasz range za przelew. A większość "Normalnych" serwerów ma swój sklep współpracujący z serwerem.

To że do serwera aternos masz discord to nic lepszego więc nie nazwał bym wadą, bo prawie każdy serwer ma discorda, każdy głupi może zrobić swój serwer discord być może nie koniecznie jakiś bardzo rozwinięty, ale dobry i działający tak.

Na aternos nie ma ftp, więc jak wyobrażasz sobie robienie kolejnych edycji? Usuwanie serwera i robienie go od nowa?

Serwery aternos mają wiele różnych innych wad, ale nie będe wypisywał też innych, bo by byłą naprawde długa lista.

Nie to że nażekam na twórczość i chce kogoś obrazić, ale poprostu chcę poinformować co słabego jest w twoim serwerze, bo co słabe w hostingu, to słabe w serwerze bo nie da sie czegoś udoskonalić.

Zachęcam do korzystania z hostingów płatnych, możesz otrzymać tam lepsze parametry FTP, i wiele więcej. Polecam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

(Klikając powyższy link w texcie titanaxe sponsorujesz mnie w sposób bezpłatny, Gdy rejestrujesz się z tego linku 5% od każdej wpłaty dostanę ja, a ty dostajesz tyle ile przelałeś, chyba że kożystasz z paypal, PSC, lub SMS, dostajesz pieniądze zgodnie z zapisaną tam prowizją. W żaden sposób nie zyskuje od ciebie pieniędzy, titanaxe tylko płaci mi bardzo małe kwoty za to że poleciłem ich hosting WSPOMÓŻ MNIE I ZAREJESTRUJ SIĘ Z TEGO LINKU!)

Korzyści: Więcej osób wbije na płatny serwer, otrzymasz więcej parametrów i polubień od strony ludzi.

3. Porada w czytaniu:

W temacie: Szukam skryptera lub programisty na serwer!

Ktoś odpisał: Ja chętnie zostane skrypterem.

A ty odpisujesz mu: "Weź włącz myślenie". Gościu szuka 2 w 1!

Po 1. Dokładnie przeczytaj temat zanim to napiszesz, a po 2. Nie jest ładnie napisać komuś "Weź włącz myślenie". Jest to obraźliwe.

Korzyści: Więcej osób będzie cie lubić, a gdy tego nie będziesz przestrzegał poprostu będą źle o tobie myśleli.

4. Co wypada napisać?

Przykładem jest użytkownik w temacie:

Piszę kilka rzeczy, na które proszę o odpowiedź.

A ktoś mi pisze "nikt ci nie odpowie" lub "za dużo napisane" lub "myslisz że ktoś ci na to odpowie?" lub "nie licz na to"

Jest to bardzo nie miłe zachowanie i może zrazić uczuciowo pytającego.

Korzyści: Będziesz miły/milszy i pytający nie obrazi się.

To niestety już koniec tego poradnika, ma on na celu umilić korzystanie z forum.

Proszę administrację o nie edytowanie tego tematu.

Znasz coś co ludzie mogli by zmienić? Nie opisałem tego? Zgłoś to tu lub na pv a zbiore wszystkie takie wiadomości i wrzuce w jedną całość, zrobie kolejny poradnik dla forum lub edytuje ten!.

Zapraszam też do skryptu Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!!

Twórzmy milesze, i lepsze forum! (nie mówie że to jest jakoś złe, ale możecie się postarać.) 

Doceń mnie miłą reakcją za pracę!

Edytowane przez maxcom1Games

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi