Skocz do zawartości
Virtuosso

Virtuoz - Profesjonalny budowniczy na Twój serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

#edit Dziękuję wszystkim, temat mój ma już ponad 2000 wyświetleń!Dzięki wszystkim za miłe słowa oraz doceniacie moją pracę 😉

WZ06tMm.png

img

img

img

Spoiler

Cześć! Wielkim słowem wstępu chciałbym podziękować Ci drogi odbiorco mojego tematu, jest mi miło, że wszedłeś na mój temat, aby dowiedzieć się czegoś o mnie 😉

Wielkim słowem wstępu chciałbym Ci powiedzieć coś o sobie.Mam na imię Damian, w wolnym czasie lubię słuchać muzyki i chodzić na siłownie.Mam 2 psy.Jestem osobą z poczuciem humoru, lubię pograć na kompie w fajniaśne gierki.

Co mogę zaoferować Tobie gdybyś/aś zdecydował/a się na moje usługi 🤔🤔:

- Profesjonalne podejście do zlecenia

- Szybki i łatwy kontakt(jestem dostępny od godziny 6-22, w tym przedziale czasowym z reguły odpowiadam do 30/60 min)

- Gwarancję zadowolenia (po przyjęciu zlecenia jeżeli będziesz miał jakieś zastrzeżenia do mojej pracy, bądź coś Ci się nie spodoba w mojej pracy, zwrócę Ci większość pieniędzy)

- Ekspresowy czas wykonania mapy dla Ciebie (z reguły jest to 1 dzień od przyjęcia zlecenia)

- Luźną atmosferę (jeżeli piszesz do mnie wiadomość lub chcesz pogadać, to Walisz do mnie na TY), pogadać można na prawie każdy temat

- Służę radą podczas trwania zlecenia i także po nim

Jakiego rodzaju usługi oferuję

- Możesz się do mnie zgłaszać po cokolwiek sobie zażyczysz, moje umiejętności nie kończą się na samym budowaniu spawnów, jestem w stanie zbudować WSZYSTKO

Zasady współpracowania ze mną: 

- Przed rozpoczęciem zlecenia należy zapłacić 30% zaliczki

- Uczciwości

- Cenię swój czas tak samo i Wasz, dlatego nie utrudniajmy sobie życia i bądźmy konkretni

Formy płatności:

- Przelew

- PayPal

Inne form płatności poza tymi dwoma nie są akceptowane przeze mnie.

Jak się ze mną skontaktować: 

- Discord: Virtuoz#0457

- wiadomość prywatna na forum

Dzięki za poświęcony czas na czytanie mojego tematu, w razie pytań służę pomocą😉

Portfolio: [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]

Przykładowe prace:

RHte2Pb.jpg

Z2VJVdP.png

Edytowane przez Virtuosso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
19 godzin temu, tazu napisał:

Spawn na serwer mediumHC to jakie koszta?

Każde zlecenie jest omawiane indywidualnie, po wszelakie informacje możesz kierować do mnie, czy to wiadomość na forum, czy discordzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

witam, ile trzeba wyłożyć za taką mapę? bo nawet nie wiem czy liczysz w dziesiątkach, setkach, grubszych setkach czy tysiącach.

i jeszcze jedno pytanie, czy w swojej ofercie masz tylko spawny i lobby dla (tych mniej ciekawych/kreatywnych) serwerów czy inne opcje także wchodzą w grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 godziny temu, boleknowak napisał:

witam, ile trzeba wyłożyć za taką mapę? bo nawet nie wiem czy liczysz w dziesiątkach, setkach, grubszych setkach czy tysiącach.

Cześć, ostatnimi czasy mam dosyć trochę wolnego, stąd zaktualizowanie mojego tematu.Co do cen jakie biorę za poszczególne mapki, zazwyczaj biorę zlecenia za około 100 zł +/- (nie mogę powiedzieć, że jest zawsze w takiej cenie, lub czy jest taniej to jest kwestia już indywidualna).

4 godziny temu, boleknowak napisał:

i jeszcze jedno pytanie, czy w swojej ofercie masz tylko spawny i lobby dla (tych mniej ciekawych/kreatywnych) serwerów czy inne opcje także wchodzą w grę?

Buduję raczej wszystko, więc z innego typu mapkami nie będzie problemu, jeżeli dostałbym bardziej szczegółowy obraz tej sytuacji(czego konkretnie potrzebujesz i innego tego typu rzeczy) to śmiało możesz napisać i coś wymyślimy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Portfolio zostało zaktualizowane nowym zleceniem 😉 Do końca tygodnia portfolio zostanie zastąpione aktualnymi pracami niskiej jakości na rzecz renderów, jak i temat o zostanie budowniczym w wersji graficznej.

Temat dalej aktualny, zapraszam wszystkich do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 17.10.2019 o 18:00, Gabi145 napisał:

Długo robisz taki np. zamek?

Po przyjęciu zlecenia i otrzymaniu zaliczki, zazwyczaj od razu zaczynam(jeżeli jest to np sobota rano, zazwyczaj mapki do 200x200 kończę tego samego dnia, którego przyjąłem , ale to już zależy od tego czego potrzeba tak na prawdę)

Oferta dalej aktualna.

Z powodu dawnego nie aktualizowania portfolio przez pewien czas będę przyjmował zlecenia za 50% ceny normalnej.Okazja będzie dostępna przez określony czas.

- Bardzo szybki czas realizacji

- Wysoki poziom pracy

Przy zakupie mapy za minimum 100 zł, render gratis!

Zapraszam do zamawiania ekstra prac😉

LeKuLa

Łączę posty.

Notatka dodana przez LeKuLa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Portfolio zaktualizowane o 3 nowe projekto-zlecenia i cały czas nowe będą się pojawiały.

Zapraszam do współpracy(teraz przy każdym zleceniu, otrzymasz taki fajniutki renderek gratis - do użytku własnego np: do prezentacji, na miniaturke yt, do reklamy, strone www, itp.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi