Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Szukam technika który mi zrobi paczkę serwerową easyhc + budownika który mi zrobi spawn'a płace skinami psc. Najpierw dostaje paczke sprawdzam czy mi pasuję potem pieniądze. Kto chętny ten pisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, jaku49 napisał:

Mając 2 posty na forum wcale nie pachnie skamem. 

powiedz mi co to ma do tego ile ktoś napisał postów na str do tego co chce przekazać bo Cb wgl nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
8 godzin temu, ikosek napisał:

powiedz mi co to ma do tego ile ktoś napisał postów na str do tego co chce przekazać bo Cb wgl nie rozumiem

Kto normalny pisze, że pierw chce paczke  i jak mu się spodoba to twórca dostanie hajs XD

Scam jak nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 godzin temu, Draqu napisał:

Szukam technika który mi zrobi paczkę serwerową easyhc + budownika który mi zrobi spawn'a płace skinami psc. Najpierw dostaje paczke sprawdzam czy mi pasuję potem pieniądze. Kto chętny ten pisze

Czym są skiny psc?

Konkretną kwotę za każdą z usług by było dobrze znać.

Edytowane przez LuckyPotato

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

:wallkappa: 

Jak nie chcesz żadnych skrytów taką pacze możesz sobie z neta ściągnąć tam masz do wyboru do koloru i spanwa też PS: pozdro jak nie umiesz skonfigurowć takich pluginów jak essentials czy permission ex i ktoś ci musi robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Myślę że 50psc, a z tym że muszę zobaczyć czy mi się podoba chodzi mi samo o to że chcę zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.