Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Nie jestem odpowiedzialny za to, co robią inni. Nie można osądzać serwera po tym, jak zachowują się niektórzy, a raczej po tym, co możesz na nim znaleźć, lol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 23.01.2019 o 19:09, jaku49 napisał:

Prezentacja bardzo mało mówi o serwerze.

Jaku ma racje, bardzo mało się dowiedziałem o tym serwerze przez samo zobaczenia prezentacji.
Grafika jest ładna, na moment obecny 6,5/10, W ciągu najbliższej godziny wbiję sobie na serwer i może moja ocena się zmieni. 

Edit: Wbiłem, zmienia się ocena na 7/10, i wyżej  nie będzie, nie ma informacji o tym jak się gra itd.
Czy mi się zdaje, czy skopiowałeś pomysł od pewnej osoby, czekając tylko aż zamknie serwer?
Jedyne co mi się spodobało to spawn, lecz i tak mogliście zrobić lepszy.

Edytowane przez woobuilder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Em,
Serwer istnieje od grudnia, a prace nad nim trwały kilka dobrych miesięcy (od marca).
Po wejściu do gry pojawia się link do poradnika na forum, w którym masz dokładnie opisaną rozgrywkę. Zarówno początek, czyli wybór żywiołu i używanie GUI, jak i poszczególne umiejętności dla każdej klasy.
Spawn jest mało istotny w rozgrywce, mamy masę innych, dopracowanych lokacji, takich jak Wyspa Hamy, Biegun Południowy, Oaza i wiele więcej. Choć osobiście uważam, że spawn wygląda estetycznie.
Co do "skopiowania" pomysłu. Za granicą jest wiele serwerów używających pluginu ProjectKorra, bazując na rozgrywce z bajki Avatar, której jestem wielkim fanem, i obie serie oglądnąłem w całości po kilka razy.
Sam pomysł na serwer miałem od dawna, jeszcze przed odkryciem konkurencyjnych, polskich serwerów. Szczególnie, że nasz jest znacznie inny od reszty (a śmieszniejsze jest to, że to konkurencja kopiuje od nas, a nie na odwrót).

Mam jeszcze jedno, zasadnicze pytanie. Spędziłeś na serwerze więcej, niż 5 minut? Nie chce żeby brzmiało to jak zarzut, czy atak, po prostu jestem ciekaw czy widziałeś coś więcej, niż tylko spawn 😅

Edytowane przez Torek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Czemu cię odrzuciło?
Co jest nie tak?

//Potrzebna jest mi twoja opinia, aby zmienić coś, co nie odpowiada graczom

Edytowane przez Torek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Wracam, chcę tylko dodać że ktoś reklamuje twój serwer na wielu popularniejszych, i podaje się za Ciebie, jak to nie jesteś Ty to lepiej dowiedz się kto - łatwo zniszczyć sobie opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Możliwe, że z konkurencji. Próbują na siłę zepsuć opinię na temat mojego serwera, choć sami de facto nieustannie reklamują się u mnie. To pokazuje jedynie poziom tamtej społeczności, jak i samego serwera.
Wątpię, że jestem w stanie cokolwiek zrobić, aby to się skończyło, ale ich wybór - nie mam zamiaru bawić się w łapanki i biegać po innych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość KuzynProcesor   
Losowy awatar

Bardzo ciekawy serwer i ciekawy tryb. Fani avatara będą zachwyceni :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.