Skocz do zawartości
KsawoX

zostanę [Technik] Na zlecenie/stale.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

P9y0iKO.png

Zostanę technikiem twojego serwera minecraft, nie zależnie od wersji od najstarszej - do najnowszej :)

Jeśli potrzebujesz pomocy przy stworzeniu całego serwera, czy też pojedynczych rzeczy to zapraszam do kontaktu.
Mam duże doświadczenie zw. z serwerami oraz ich tworzeniem.

Atrakcyjne niskie ceny, płatność: PSC, PayPal, Przelew.

Kontakt PW, gdzie zainteresowanym podaje lepszy kontakt i odpowiadam na wszelkie pytania.

Edytowane przez KsawoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jak zawsze zero informacji i dziwienie się że nikt takiego kogoś nie chce.

7 godzin temu, KsawoX napisał:

Atrakcyjne niskie ceny, płatność: PSC, PayPal, Przelew.

Jak bardzo są atrakcyjne te ceny?

11 minut temu, KolorowyMleczyk napisał:

może nie umie nawet robić w GUI skryptów.

Taaa, gdy Tobie kazaliśmy napisać prosty skrypt to zaczęłaś kręcić o tym że Ci się działy pomyliły, a skryptu jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 godzin temu, Queito napisał:

Portfolio albo może jakieś doświadczenie to podasz czy nie posiadasz :wallkappa:?

Podam na PW dla zainteresowanych, ponieważ wiem jak wygląda to na wystawieniu publicznym, zaczynają się komentarze, krytyka - a nigdy się nie trafi ktoś kto zrobi to lepiej lub w ogóle.

2 godziny temu, KolorowyMleczyk napisał:

Każdy chce płacić komuś kto się nie przedstawi i może nie umie nawet robić w GUI skryptów.

Jasne. Imię, nazwisko, adres może... O! A jak będę kogoś przyjmował to poproszę CV. Haha :)
Nie jednej osobie na forum pomogłem, wystarczy poszukać.

1 godzinę temu, jaku49 napisał:

Jak zawsze zero informacji i dziwienie się że nikt takiego kogoś nie chce.

Jak bardzo są atrakcyjne te ceny?

Taaa, gdy Tobie kazaliśmy napisać prosty skrypt to zaczęłaś kręcić o tym że Ci się działy pomyliły, a skryptu jak nie było tak nie ma.

Ad 1) Informacje na PW dla zainteresowanych.
Ad 2) Każda cena jest ustalana z potencjalnym zainteresowanym.

Wszelkie osoby zainteresowane zapraszam na PW, gdzie odpowiadam na wszystkie pytania.
Za to osoby które nie wnoszą nic do tematu, proszę o nie robienie sobie z niego miejsca do dyskusji.

Edytowane przez KsawoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, KsawoX napisał:

Podam na PW dla zainteresowanych, ponieważ wiem jak wygląda to na wystawieniu publicznym, zaczynają się komentarze, krytyka - a nigdy się nie trafi ktoś kto zrobi to lepiej lub w ogóle.

Czyli słabo znosisz krytykę :thinking:

I przez to że nie podajesz portfolio publicznie a tylko na pw będziesz miał znacznie mniej osób które by były chętne bo nie wszystkim chce się pisać na PW...

Edytowane przez McKoxu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, McKoxu napisał:

Czyli słabo znosisz krytykę :thinking:

I przez to że nie podajesz portfolio publicznie a tylko na pw będziesz miał znacznie mniej osób które by były chętne bo nie wszystkim chce się pisać na PW...

Ad 1) Najn, nie lubię zamieszania w temacie.
Ad 2) Jeśli ktoś będzie rzeczywiście zainteresowany to napisze.
Co się o mnie tak martwisz? xd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
11 godzin temu, Spideusz napisał:

Dodaj jeszcze naprawę BackDoorow ;}

// Skryptów nie polecam, za dużo ram zużywają :3

Forum Skript.pl
//Nie plugin.pl

Skrypty nie zużywają wcale dużo ramu (owszem trochę więcej niż pluginy, ale nie wielka różnica).

Wiem co piszę bo nie raz na serwer wrzucałem same pluginy, albo same skrypty i widziałem jak działa :)

A naprawa BackDoorów jak najbardziej dotyczy się to w sumie do edycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
58 minut temu, KsawoX napisał:

Forum Skript.pl
//Nie plugin.pl

Skrypty nie zużywają wcale dużo ramu (owszem trochę więcej niż pluginy, ale nie wielka różnica).

Wiem co piszę bo nie raz na serwer wrzucałem same pluginy, albo same skrypty i widziałem jak działa :)

A naprawa BackDoorów jak najbardziej dotyczy się to w sumie do edycji.

ta, wcale xD

Skript.pl - nie dotyczy tylko skryptów :)

Skrypty zajmują dużo pamięci, oraz obciążają serwer. 30 osób utrzyma na dobrej maszynie

Wrzucałeś same skrypty  - #fullProfessional

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, HotAngel2K17 napisał:

ta, wcale xD

Skript.pl - nie dotyczy tylko skryptów :)

Skrypty zajmują dużo pamięci, oraz obciążają serwer. 30 osób utrzyma na dobrej maszynie

Wrzucałeś same skrypty  - #fullProfessional

Widzę że ty wszystkich krytykujesz więc co do twojego zdania to się zbytnio nie odnoszę.
Na skript.pl kiedyś nie było działu pluginy to raz ;)
Dwa. "Skrypty zajmują dużo pamięci" - konkretnie ile? Próbowałeś, wiesz? Wypowiedz się.
Trzy, jak próbowałem - sam spróbuj a potem się wypowiadaj. Co do 30 osób to totalna bzdura xD

Na dużych sieciach serwerowych jest plugin skript i są w nich robione również rzeczy i grają na dobrych maszynach po 200 graczy.
Chyba że każdy jeden skrypt (twoim tokiem rozumowania) oddala liczbę slotów -100 ?

Powodzenia w próbach :)

Edytowane przez KsawoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
27 minut temu, KsawoX napisał:

Widzę że ty wszystkich krytykujesz więc co do twojego zdania to się zbytnio nie odnoszę.
Na skript.pl kiedyś nie było działu pluginy to raz ;)
Dwa. "Skrypty zajmują dużo pamięci" - konkretnie ile? Próbowałeś, wiesz? Wypowiedz się.
Trzy, jak próbowałem - sam spróbuj a potem się wypowiadaj. Co do 30 osób to totalna bzdura xD

Na dużych sieciach serwerowych jest plugin skript i są w nich robione również rzeczy i grają na dobrych maszynach po 200 graczy.
Chyba że każdy jeden skrypt (twoim tokiem rozumowania) oddala liczbę slotów -100 ?

Powodzenia w próbach :)

człowieku, jak ty pierw mówisz, że stawiałeś nawet serwer na samych skryptach, i ty porównujesz 1 - 2 skrypty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, HotAngel2K17 napisał:

człowieku, jak ty pierw mówisz, że stawiałeś nawet serwer na samych skryptach, i ty porównujesz 1 - 2 skrypty?

Kto mówił że stawiałem serwer na samych skryptach?
Naucz się czytać człowieku. Jeśli chcesz dalej tak głupio dyskutować to na PW zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, HotAngel2K17 napisał:

Ale człowieku ty tylko dajesz bezsensowne raki oraz odpowiedzi, myślisz że taki dragonek nie stoi na kilku skryptach? Stoi, 3k slotów, 0 lagów a ty tu mówisz że bardzo obciążają serwer, weź wyjdź i się nie pogrążaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi