Skocz do zawartości
YouHaveTrouble

1.12.2 survival pvp AnarchiaMC.pl - Twórz, niszcz, rób co chcesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Informacje:

6SCyJXJ.png

[NIEAKTUALNE]

Nazwa: AnarchiaMC

IP: anarchiamc.pl

(start 11.01.19 o godzinie 19:00, potrzebujemy czasu aby upewnić się, że wszystko jest w porządku :) )

Sloty: 40

Wersja gry: 1.12.2

Premium: NIE

Tryb: Anarchia

Co oznacza anarchia? Możesz robić co tylko chcesz - budować, niszczyć budowle innych i robić cokolwiek przyjdzie ci do głowy bez ryzyka bana. W skrócie - survival na sterydach, gdzie dosłownie wszystko może się wydarzyć. Połączysz z kimś siły, czy będziesz samotnie wędrować przez świat pełen innych graczy, których intencje nie zawsze są dobre?

Q&A

Czy można używać xray/speedhacka/jakiegokolwiek zhackowanego klienta itp ?

Nie, cheaty są zabronione

Czy serwer będzie aktualizowany?

Tak szybko, jak będzie to możliwe.

Czy mapa będzie zmieniana wraz z aktualizacją?

Nie. Mapa nigdy nie zostanie zresetowana.

Czy mogę kupić bloki/zbroję/narzędzia za prawdziwe pieniądze?

Nie.

Czy serwer ma własną stronę?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (nadal w budowie)

Edytowane przez YouHaveTrouble
aktualizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

no i to jest serwer, mimo że nie lubię cheatów.
lepsze to niż 80% serwerów z tego działu.

^ nie jest to aktualne, autor postanowił zmienić cały temat, wykorzystując nasze dobre opinie. nie polecam

Edytowane przez boleknowak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, boleknowak napisał:

no i to jest serwer, mimo że nie lubię cheatów.

Też nie jestem fanem cheatowania na serwerach, gdzie jest to zabronione, bo tworzy to przewagę dla cheatera. W tym przypadku każdy może po prostu pobrać zhackowany klient i zwalczać ogień ogniem. W świecie bez zasad każda przewaga nad innymi jest na wagę złota, więc ten, kto jest w stanie lepiej wykorzystać swoją będzie zwycięzcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
8 minut temu, McKoxu napisał:

Popraw prezentację na jasnym tle bo wygląda tak: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nie wiem co dokładnie to spowodowało, ale usunąłem formatowanie i umieściłem je jeszcze raz. Mam nadzieję, że pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
45 minut temu, YouHaveTrouble napisał:

Dlaczego serwer jest tylko premium?

Żeby zapobiec odnajdywaniu czyjejś bazy lub magazynu poprzez logowanie pod jego nickiem.

A nie łatwiej było zrobić żeby przed zalogowaniem gracz był na spawnie a dopiero potem był teleportowany do miejsca, w którym się wylogował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, jaku49 napisał:

A nie łatwiej było zrobić żeby przed zalogowaniem gracz był na spawnie a dopiero potem był teleportowany do miejsca, w którym się wylogował?

To jest dobry pomysł. Genialny pomysł. Pomysł, na który nie wpadłem. Zobaczę, co da się zrobić, ale do momentu, w którym nie będę pewny, że wszytko działa perfekcyjnie serwer zostaje premium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Okej, po przejrzeniu odpowiedzi tutaj i kilku innych forach, chciałbym zadać pytanie.

Czy jeśli nastąpiłaby taka zmiana:

Czy można używać xray/speedhacka/jakiegokolwiek zhackowanego klienta itp ?

Tak, nawet jest to wskazane.

Nie.

Grałbyś na serwerze?

Proszę o odpowiedzi na strawpoll, bo bardzo niewygodnie zbiera się odpowiedzi pomiędzy kilkoma forami i grupami na facebooku :)

Link do ankiety: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, gnomq2000 napisał:

Lipa, serwer premium

Ciekawie, ze o tym mówisz, bo właśnie w tej chwili pracujemy nad bezpiecznym i fair udostępnieniem go osobom bez zakupionego minecrafta ;)

Jeśli dasz nam jeszcze kilka dni, to myślę, że możesz być zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 3.01.2019 o 15:56, YouHaveTrouble napisał:

Na początku wbije 5-10 osób ze względu na wersję 1.13 a potem będą pustki :(
+ proponuję zmienić hosting bo titanaxe nie jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, Centurion napisał:

Na początku wbije 5-10 osób ze względu na wersję 1.13 a potem będą pustki :(

Na jakiej wersji siedzi więcej ludzi? Ja zawsze gram na najnowszych, więc ciężko mi się zorientować co i jak.

2 minuty temu, Centurion napisał:

+ proponuję zmienić hosting bo titanaxe nie jest najlepszy

Na razie chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać, jak na razie nie spotkałem się z dużymi problemami z ich strony i mają całkiem przyjemną obsługę bungeecorda. Zresztą, zawsze jest opcja przesiadki na coś innego w razie gdyby coś się działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, YouHaveTrouble napisał:

Na jakiej wersji siedzi więcej ludzi? Ja zawsze gram na najnowszych, więc ciężko mi się zorientować co i jak.

Na razie chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać, jak na razie nie spotkałem się z dużymi problemami z ich strony i mają całkiem przyjemną obsługę bungeecorda. Zresztą, zawsze jest opcja przesiadki na coś innego w razie gdyby coś się działo.

Aktualnie niestety najwięcej gra na 1.8 pod względem spędzania czasu jak i też nowych graczy w świecie mc.
Polecam dodać ten plugin Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
I zmienić w prezentacji wersję na 1.8-1.12.2.
Będziesz miał dużo więcej osób na różnych wersjach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 godziny temu, Centurion napisał:

Aktualnie niestety najwięcej gra na 1.8 pod względem spędzania czasu jak i też nowych graczy w świecie mc.
Polecam dodać ten plugin Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
I zmienić w prezentacji wersję na 1.8-1.12.2.
Będziesz miał dużo więcej osób na różnych wersjach :)

Rozmawiałem właśnie z moim człowiekiem od ustawiania tego wszystkiego od strony technicznej. Musielibyśmy stawiać od nowa konfigurację, która zajęła nam prawie cały tydzień łącznie z poradzeniem sobie z kilkoma większymi błędami. Chwilowo użycie tego pluginu nie wchodzi w grę, ale nie wykluczam dorzucenia go przy otwarciu innych trybów gry (W planach jest m.in. creative z małym twistem, zobaczycie wkrótce ;) i minigry (na które poczekacie trochę dłużej, bo nic nie robimy kopiuj wklej, tylko dodajemy własne pomysły).

Edit: Kilka godzin kombinowania i przestawiania i udało mi się wgrać plugin :)  Serwer będzie dostępny na wersje 1.9 - 1.12.2

Edytowane przez YouHaveTrouble
jw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

zmieniłeś cały temat, muszę edytować swój pierwszy post w tym temacie, bo on nie jest już prawdziwy. Jeśli zrobiłeś to celowo, żeby zebrać dobre oceny, a potem zmienić wszystko i na nich lecieć to sugeruje więcej nie publikować prezentacji.

//edit
twórcy takich serwerów (Ty też) chyba nie rozumiecie pojęcia ban, bo w sklepie można dostać takiego unbana za 4zł. Ban to ban, blokada konta. P2W.

Cytat

1 Ostrzeżenie - ban na 1 godzinę.
2 Ostrzeżenia - ban na 1 dzień.
3 Ostrzeżenia - ban na 1 tydzień.
4 lub więcej ostrzeżeń - ban permanentny.

no nieźle, rozumiem że mogę wyzywać admina? nie ma nic w regulaminie o tym. :P
jeśli chodzi o ten zmieniony serwer to: nuda; serio mniej nudnego pomysłu to nie dało się wymyślić.

Edytowane przez boleknowak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, boleknowak napisał:

zmieniłeś cały temat, muszę edytować swój pierwszy post w tym temacie, bo on nie jest już prawdziwy. Jeśli zrobiłeś to celowo, żeby zebrać dobre oceny, a potem zmienić wszystko i na nich lecieć to sugeruje więcej nie publikować prezentacji.

Czy sugerujesz, że nie powinienem dostosowywać serwera do sugestii i krytyki graczy? Nie żebram o dobre opinie, wręcz przeciwnie, najwięcej wnoszę z krytyki i podpowiedzi. Serwer postawiłem przede wszystkim dla graczy, więc uważam, że korzystając z ich sugestii sprawiam, że jest dla nich lepszy. Stawiam na rozwój i zmianę zamiast stanie w miejscu i upieraniu się przy swoim. Jeśli odebrałeś zmianę posta negatywnie, to przepraszam, nie było to moją intencją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Rozumiem, że trzeba słuchać krytyki i poprawiać - to jest zalecane. Chodzi mi o zmianę całej tematyki serwera, to tak jakby zrobić nowy serwer (a nowy serwer to nowy temat).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, boleknowak napisał:

Rozumiem, że trzeba słuchać krytyki i poprawiać - to jest zalecane. Chodzi mi o zmianę całej tematyki serwera, to tak jakby zrobić nowy serwer (a nowy serwer to nowy temat).

Wybacz, ale nie rozumiem, tematyka serwera nie została zmieniona w żadnym stopniu, to nadal anarchia. Zmieniła się wersja gry oraz ip.

2 godziny temu, boleknowak napisał:

no nieźle, rozumiem że mogę wyzywać admina? nie ma nic w regulaminie o tym. :P

To anarchia. Możesz robić co ci się podoba. Do moderacji specjalnie dobieram ludzi, po których spływa o, co ktoś powie na czacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Tryb: Anarchia

Pomysł oryginalny to muszę przyznać, + za to.

Co oznacza anarchia? Możesz robić co tylko chcesz - budować, niszczyć budowle innych i robić cokolwiek przyjdzie ci do głowy bez ryzyka bana. W skrócie - survival na sterydach, gdzie dosłownie wszystko może się wydarzyć. Połączysz z kimś siły, czy będziesz samotnie wędrować przez świat pełen innych graczy, których intencje nie zawsze są dobre?

No i tutaj kończy się lista rzeczy na "+". Wydaje mi się, że taka samowolka nie jest zbyt dobra ponieważ gra na takim serwerze będzie korzystna dla graczy którzy zaczęli grać od startu serwera. Nowi gracze przykładowo po miesiącu trwania serwera będą mieli bardzo ciężki start na serwerze, szczególnie przez to, że nie mogą np. Kupić przedmiotów(Nie ma żadnej informacji, że będzie można kupować przedmioty). A po drugie, ja osobiście dostał bym białej gorączki(mówiąc kulturalnie), ponieważ budując bazę mogę jej na drugi dzień nie mieć, loot'ując przedmioty cały dzień mogę je stracić. Ja rozumiem, że są gry pokroju Rust, Unturned itp. ale w tych grach są odpowiednie zabezpieczenia dotyczące baz i loot'u. Po trzecie, gra w nocy, część graczy mogła by się wycwanić i zacząć grać w nocy lub rano czyli wtedy gdzie będzie najmniej osób z wiadomych powodów. Ci gracze będą mieli przewagę nad innymi przez to inni gracze mogą się zniechęcić do grania.

W skrócie:

- Pomysł dobry, ale z pewnymi zasadami/ograniczeniami

- Trzeba jakoś wyrównać szanse wszystkich graczy, aby żaden z graczy nie miał ZBYT wielkiej przewagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.