Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

skript.pl

Użytkownik @kapi. dodał nowy wniosek:
Ranga

Witam wszystkich czytelników mojej propozycji.
A więc jestem za tym, aby osoby, które miały w przeszłości VIP'a(będzie to działać od wprowadzenia tego w życie) otrzymywały rangę na forum pod tytułem "Były VIP", aby był jakiś sentyment zakupu, ponieważ gdy postawicie się na miejscu VIP'a, któremu skończyła się ważność rangi i z powrotem jest zwykłym użytkownikiem bez rangi to zobaczycie, że fajnie by się to przyjęło to jest jeden pozytywny skutek. Drugim skutkiem pozytywnym natomiast byłoby to, że użytkownicy którzy uważają, że zakup rangi VIP jest bez sensu, bo jest to tylko chwilowe mogliby się skusić na to, więc byłyby większe zarobki dla forum. Negatywnych skutków nie widzę wcale oprócz takich, że ktoś z administracji może się do mnie przyczepić o propozycje :kappa: .

Z góry dziękuje za przeczytanie mojej propozycji do końca.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator

Bez sensu, to nie jest żaden zasłużony czy coś. To tak samo jakbyś kupił sobie premium na spotify i chciał za to jakieś profity po wygaśnięciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
14 minut temu, Ixidi napisał:

Bez sensu, to nie jest żaden zasłużony czy coś. To tak samo jakbyś kupił sobie premium na spotify i chciał za to jakieś profity po wygaśnięciu.

Przecież jak na spotify wygaśnie premium to przez najbliższy dzień można jeszcze słuchać muzyki bez reklam... :nokappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Z dodawaniem i usuwaniem grup jest już wystarczająco dużo problemów. Nie sądzę, żeby propozycja spowodowała wzrost zysków warty jej realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.