Skocz do zawartości
Prezentacjatest

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
W dniu 12.12.2018 o 11:48, Prezentacjatest napisał:

Nie wszystko ogarne.. NIe umiem www robić

A więc tak www ogarnac nie umiesz grafiki i trailera też nie typie i ty mówisz ze twój serwer będzie kozacki xD? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
26 minut temu, 1337envy napisał:

A więc tak www ogarnac nie umiesz grafiki i trailera też nie typie i ty mówisz ze twój serwer będzie kozacki xD? 

umiem budowac ogarniac serwer i serwer bd spoko sam zobaczysz... A nie umiem robic www bo nie ogarniam tego i trailera nie lubie robic i nie umiem ja wole ogarniac serwer... a ty jak stwarzam posta ciagle sie ze mnie wysmiewasz to jest żałosne typie..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, Prezentacjatest napisał:

umiem budowac ogarniac serwer i serwer bd spoko sam zobaczysz... A nie umiem robic www bo nie ogarniam tego i trailera nie lubie robic i nie umiem ja wole ogarniac serwer... a ty jak stwarzam posta ciagle sie ze mnie wysmiewasz to jest żałosne typie..........

Nie, wysmiewam sie.. Typie po prostu to jest śmieszne jak ty niczego sam nie szukasz tylko o każda najprostsza rzecz pytasz na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, 1337envy napisał:

Nie, wysmiewam sie.. Typie po prostu to jest śmieszne jak ty niczego sam nie szukasz tylko o każda najprostsza rzecz pytasz na forum

Przepraszam bylem w sql i nie odpisywalem. WWW poprostu nie umiem ogarnąć. Ale spokojnie jeżeli tu nie pomoże nikt to bede musiał przełamać te bariere.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Prezentacjatest napisał:

Przepraszam bylem w sql i nie odpisywalem. WWW poprostu nie umiem ogarnąć. Ale spokojnie jeżeli tu nie pomoże nikt to bede musiał przełamać te bariere.

Człowieku wchodzisz na youtube.com wpisujesz: Jak rozpocząć z html (lub z czym ty tam chcesz) odpalasz/pobierasz notepad++ ustawiasz według poradnika i robisz to co każą w poradniku a strona z 3 słowami to jest 10-15 linijek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 13.12.2018 o 18:35, 1337envy napisał:

Człowieku wchodzisz na youtube.com wpisujesz: Jak rozpocząć z html (lub z czym ty tam chcesz) odpalasz/pobierasz notepad++ ustawiasz według poradnika i robisz to co każą w poradniku a strona z 3 słowami to jest 10-15 linijek

mam ważniejsze sprawy a do pomocy www szukam w tym czasie..

Mam juz wszystko zrobione tylko nwm jak zrobic ze po wpisaniu freebuild.hostmc.pl odrazu jest ta grafika pomoglby ktoś?

bvcz

Łączę podwójny post

Notatka dodana przez bvcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 12.12.2018 o 10:05, Prezentacjatest napisał:

Witam bardzo cieplutko. Chciałbym sie zapytać czy umiałby ktoś stworzyć dla mnie strone www forum takie, że jak wchodzimy na np adres dsududs.pl to wchodzimy i pisze tylko napis ' SERWER JUZ WKROTCE " tylko daloby radę?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

18 godzin temu, Prezentacjatest napisał:

Mam juz wszystko zrobione tylko nwm jak zrobic ze po wpisaniu freebuild.hostmc.pl odrazu jest ta grafika pomoglby ktoś?

Nie mam pojęcia, co masz na myśli, ale podmień treść index.html na kod podany powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Prezentacjatest napisał:

moge pv?

это.эмиль#3819  W miarę możliwości udzielę odpowiedzi.

Ze względu na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! wycofuję się z udzielenia ci pomocy.

Edytowane przez _Of3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.