Skocz do zawartości
Patbox

1.14.4 survival Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

head.png

Boxcraft to serwer survival nastawiony na spokojną, przyjazną oraz sprawiedliwą rozgrywkę. Na serwerze znajdziesz parę dodatków urozmaicających rozgrywkę oraz swobodę w budowaniu, czy podróżowaniu. Możesz grać samemu lub z przyjaciółmi, budując wielkie budowle, czy próbując przetrwać na niezamieszkanych terenach.

coznaj.png

Na serwerze nie znajdziesz ułatwiającej rozgrywkę teleportacji za pomocą komend. /tpa, /spawn i inne tego typu psują rozgrywkę, dlatego się ich pozbyliśmy. Dodaliśmy też nowe warianty szkieletów i zombie, które są mocniejsze od swoich zwykłych odpowiedników.

Aby rozgrywka się nie znudziła, dodaliśmy nowe przedmioty oraz rośliny znane z SlimeFun'a oraz dodatków do niego. Możesz też tworzyć napoje alkohole (zakaz sprzedaży niepełnoletnim!), sklepy, meble dające efekty wizualne. Dodatkowo drzewa otrzymały grawitację (uwarzaj na głowę!), co przyspiesza jego pozyskiwanie.

Grając na serwerze mógłbyś również zauważyć, że biomy oraz rzeki są porozmieszczane inaczej niż w normalnej grze. Jest tak dlatego, że używamy niestandardowej mapy (wygląd biomów zostaje taki sam jak w mc), która była wzorowana na mapie Polski. Jest to szczególnie widoczne na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, na którą zalecamy wejść.

pozosta.png

Adres serwera: Boxcraft.ga

Wersja: 1.14.4, lub w ostateczności starsze*

Strona: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Wiki: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Forum: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

*Używaj jedynie kiedy masz problem z zalecaną/natywną.

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Niestety ale:

Prezentacja brzydka aż w oczy pali

Serio? .ga? błagam domena .pl=20zł

Boxcraft... polecam nazwa zarąbana od innego serwera ;)

Dużego plusa jednak dam za stronę która wygląda bardzo ładnie :) 

Ode mnie na razie na tyle na start może wbije aby dokończyć opinię oraz zobaczyć czy coś ciekawego na nim jest, grać nie będę bo według mnie survivale są nudne i przejedzone :/ 

początkowa ocena 4/10. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, 1337envy napisał:

Niestety ale:

Prezentacja brzydka aż w oczy pali

Serio? .ga? błagam domena .pl=20zł

Boxcraft... polecam nazwa zarąbana od innego serwera ;)

Dużego plusa jednak dam za stronę która wygląda bardzo ładnie :) 

Ode mnie na razie na tyle na start może wbije aby dokończyć opinię oraz zobaczyć czy coś ciekawego na nim jest, grać nie będę bo według mnie survivale są nudne i przejedzone :/ 

początkowa ocena 4/10. 

1. Nie jestem niestety w tym dobry :/

2. Tu mi raczej chodziło o to, że nie chcę podawać swoich danych... + domena nie jest ważna.

3.Ty mówisz, że zarąbana, a ja, że stworzona od końcówki mojego nicku (Patbox) + słowa craft

4. Dzięki :)

16 godzin temu, Vylence napisał:

7hgg4pN.png

fuj, a i usuń też białe tło z prezentacji bo na czarnym stylu ohyda.

Wiem, że muszę poprawić

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Hmm. Prezentacja bardzo słaba grafika pali w oczy oraz ty mówisz że domena nie jest ważna, przeciwnie domena jest ważna iż ona dodaje i odejmuje graczy!

oraz nazwa zgapiona od innego serwera bez urazy ale najpierw zanim wybierzesz nazwę sprawdzaj czy już istnieje taki serwer na nazwa.pl , nazwa.ga, nazwa.org, nazwa.ench itd.

Ocena: 2/10

Edytowane przez neQYT
Dodanie oceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, neQYT napisał:

Hmm. Prezentacja bardzo słaba grafika pali w oczy oraz ty mówisz że domena nie jest ważna, przeciwnie domena jest ważna iż ona dodaje i odejmuje graczy!

oraz nazwa zgapiona od innego serwera bez urazy ale najpierw zanim wybierzesz nazwę sprawdzaj czy już istnieje taki serwer na nazwa.pl , nazwa.ga, nazwa.org, nazwa.ench itd.

Ocena: 2/10

Wiem, że prezentacja nie jest najlepsza. Kwestię domeny już zostawię. Domena nie jest "zgapiona", tak jak już wcześniej pisałem. Idąc twoim tokiem rozumowania, musiałbym ten serwer nazwać "adfuisbfihsjdbvy" lub coś innego w tym stylu (niestety istniało wiele serwerów, Minecraft ma już trochę lat, więc trudno o dobrze brzmiącą nazwę, nie będącą kiedykolwiek w użyciu).

Edytowane przez Patbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, Patbox napisał:

niestety istniało wiele serwerów, Minecraft ma już trochę lat, więc trudno o dobrze brzmiącą nazwę, nie będącą kiedykolwiek w użyciu

trudno o dobrze brzmiącą domenę xd? domenę jest wymyślić bardzo łatwo a najprostszy sposób to po prostu wziąć dobrze brzmiące angielskie słówko i dodać do niego końcówkę:

- MC - Craft - HC itp.

minecraft może i patrząc na datę wydaję się stary ale nie jest a domeny można wymyślać w nieskończoność od łączenia angielskich słów po wymyślanie własnych

Serwera nie będę oceniał bo nie ma to sensu iż nawet nie będę na niego wchodził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Patbox napisał:

aha okej ty ziomek w ogóle się do tego przynajmniej trochę przygotowałeś? "tu jest regulamin to znaczy będzie regulamin bo na razie jeszcze nie ma regulaminu" poza tym ty ziomek co chwilę zmieniasz zdanie xD a w wielu momentach idzie bardzo łatwo zobaczyć że nie wiesz co powiedzieć xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
12 minut temu, 1337envy napisał:

aha okej ty ziomek w ogóle się do tego przynajmniej trochę przygotowałeś? "tu jest regulamin to znaczy będzie regulamin bo na razie jeszcze nie ma regulaminu" poza tym ty ziomek co chwilę zmieniasz zdanie xD a w wielu momentach idzie bardzo łatwo zobaczyć że nie wiesz co powiedzieć xD

Miałem trochę dłuższą przerwę. Nigdy mistrzem w nagrywaniu nie byłem. Na szybko się przygotowałem, więc wiesz. I tak, czasami nie miałem pomysłu, co powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
16 godzin temu, MaticzekYTPL napisał:

Prezentacja mnie nie przekonuje mimo iż jest dość długa :/ Sprawdzę osobiście ;) 

Nigdy nie byłem dobry w robieniu prezentacja :/

13 godzin temu, Centurion napisał:

Nic ciekawego.... kolejny serwer na odwal na wersji 1.13 :(

Po pierwsze nie na "odwal". Wkładam w niego trochę pracy, poprawiam to co jest oraz dodaje nowości, cały czas go rozwijam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Piszesz, że nic ciekawego. To akurat zależy od perspektywy. Dla graczy easyhc (oraz podobnych), czy wszelakich minigier survival będzie nudny. Dla tych co lubią grać na survivalu (zwykłym, czy nastawionym na budowanie) serwer może się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Typowy serwer zrobiony na szybko. Prezentacja jest przykładem, jak szybko popsuć sobie opinię...

Edytowane przez J4ck1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, J4ck1 napisał:

Typowy serwer zrobiony na szybko. Prezentacja jest przykładem, jak szybko popsuć sobie opinię...

Serwer nie jest robiony na szybko. Włożyłem w niego dużo pracy... Wiem, że prezentacja nie jest najlepsza, ale innej na razie nie zrobię :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi