Skocz do zawartości
boleknowak

Warna dostałem od stefanika

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Halo, co to za warnowanie mnie?

Tutaj treść warna: "Pisz wyłącznie posty wnoszące coś konstruktywnego i nie odbiegające zbytnio od tematu. :bankappa:".

Dostałem tego warna w temacie o Topkamc.pl (jeśli coś przekręciłem to przepraszam @PinkLolicorn ).

Szkoda, że zgodzenie się z użytkownikiem @PinkLolicorn pisząc "ok" (a potem poprawione na "no ok") na jego odpowiedź, która była w tej sytuacji wyjaśniająca moje wątpliwości. Rozumiem, że wg. Was miałem zostawić to tak bez odpowiedzi i niech ten użytkownik się zastanawia czy ja to widziałem czy co - no spoko, następnym razem nie odpowiem żadnemu innemu użytkownikowi jeśli będę miał wątpliwości co do jego pracy; co z tego, że to nie miłe, co z tego że to dla niego feedback, WAŻNE ŻE WARNY SIĘ NABIJĄ BO TO SPAM XD!

Uważam, że nie słuszny, a jeśli uważacie inaczej to ja mogę wylistować posty, które także w podobny sposób "łamią" regulamin.

Edytowane przez boleknowak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Cytat

Odwołanie od ostrzeżeń zerowych (pouczeń) możliwe są tylko gdy zostały one nadane rażąco niesłusznie i po wcześniejszym kontakcie z nadającym. 

@stefanik11 przywołuję Ciebie! Czy sprawa była wyjaśniana z moderatorem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, Nicku napisał:
Cytat

Odwołanie od ostrzeżeń zerowych (pouczeń) możliwe są tylko gdy zostały one nadane rażąco niesłusznie i po wcześniejszym kontakcie z nadającym. 

@stefanik11 przywołuję Ciebie! Czy sprawa była wyjaśniana z moderatorem??

Nie, nie była ze mną wyjaśniana.

Uważam, że ostrzeżenie zostało nadane słusznie. Jak sam już napisałeś:

Godzinę temu, boleknowak napisał:

Rozumiem, że wg. Was miałem zostawić to tak bez odpowiedzi

Tak, miałeś zostawić bez odpowiedzi. Sygnał o przyjęciu do wiadomości jakiejś kwesti mogłeś nadać np. reakcją pod postem. Dodatkowo jest to warn 0, więc tym bardziej nie ma się o co bulwersować, chyba, że tak jak w przytoczonym przez Nicku cytacie, jest on nadany skrajnie niewłaściwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No jakby nie był to bym nie pisał tego tematu. @Nicku nie była, bo nawet nie wiem gdzie to jest. Rozdzieliliście najważniejsze elementy po całym forum i domyśl się człowieku gdzie szukać. Głupie "prawo".

@stefanik11 nie wiem czy wiesz do czego służą reakcje, więc z tego powodu wyjaśnię, bo tak jak napisałem nie wiem. Jeśli coś mi się podoba daje lajka, jeśli coś jest super daje serduszko, jeśli się zgadzam to piszę komentarz, po co mam komuś nabijać lajki?

Co do "Dodatkowo jest to warn 0, więc tym bardziej nie ma się o co bulwersować" mogę powiedzieć - taki los moderatora.

Edytowane przez boleknowak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
11 minut temu, boleknowak napisał:

No jakby nie był to bym nie pisał tego tematu. @Nicku nie była, bo nawet nie wiem gdzie to jest. Rozdzieliliście najważniejsze elementy po całym forum i domyśl się człowieku gdzie szukać. Głupie "prawo".

Głupie to są twoje posty w tym wątku. Prawo znajduje się w jednym jedynym dziale i to nie problem się z nim zapoznać. Natomiast przydałyby się odnośniki do odpowiednich rozporządzeń w działach które obowiązują, bo nie wszędzie są - @Nicku robota dla Ciebie :)

Co do tematu - przyszedł wielki zasłużony na forum i się wykłóca, że został (słusznie!) upomniany za napisanie czteroliterowego posta. Dzień jak co dzień, zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.