Skocz do zawartości
PinkLolicorn

TopkaMC.pl - projekt nowoczesnej listy serwerów Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Muszę mocno pochwalić @PinkLolicorn, bo tylko jego toplista rozpoznaje serwery po rekordzie SRV i tylko na niej działało moje IP typu nazwa_serwera.pl ;)

Próbowałem dodać serwer u konkurencji i nigdzie nie dało się dodać serwera bo nie widziało serwera ani pod rekordem SRV ani pod rekordem A. Query i wszystko wymagane mam podpięte. Także gratulację, że zrobiłeś to lepiej ;) 

Ps.Mam osobny hosting strony i serwera, ale do minecrafta mam zrobiony rekord "SRV" typu nazwa_serwera.pl i awaryjny rekord "A" typu s1.nazwa_serwera.pl . Wszędzie te IP działają zarówno jedno i drugie, nawet w minecraft i w moich statusach na stronach, ale nie działa na żadnej innej topliście niż TopkaMC.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Moim zdaniem to bez sensu robić nową listę serwerów minecraft. Ile już ich jest?:

Minecraft serwery

mclista

lista serwerów minecraft

minecraft list

jakiś craftboard

lsmc

serwery minecraft

(jest ich jeszcze z 20 tylko nie chciało mi się pisać)

Po co robić następne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 14.12.2018 o 21:25, Gabi145 napisał:

Moim zdaniem to bez sensu robić nową listę serwerów minecraft. Ile już ich jest?:

Minecraft serwery

mclista

lista serwerów minecraft

minecraft list

jakiś craftboard

lsmc

serwery minecraft

Po co robić następne?

topkamc przebija wymienione przez Ciebie listy.

Idąc Twoim tokiem myślenia ludzkość nie rozwijałaby się, bo "bez sensu robić nową [..] ile już ich jest?".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Został dodany nowy, prostszy oraz przyjemniejszy widżet listy dobry do osadzania na forach, czy stronach w formie samego statusu.

mXvmx0m.png

Dodatkowo, użytkownicy nie będą musieli korzystać z nieprzyjaznych UUID, każdy serwer ma teraz swoje 8-znakowe krótkie id.

W0rhXU4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
20 godzin temu, dlawE napisał:

topkamc przebija wymienione przez Ciebie listy.

Idąc Twoim tokiem myślenia ludzkość nie rozwijałaby się, bo "bez sensu robić nową [..] ile już ich jest?".

jaka ludzkość? Chyba zapełnianie internetu niepotrzebnymi stronami, których jest ze dwieście... No i tak, jest to bez sensu :nokappa: A z ciebie to :rak:Dlaczego? : "rozwijanie ludzkości poprzez dodawanie śmieci w internecie po to aby zarabiać"  ... HEH)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 16.12.2018 o 19:11, Gabi145 napisał:

aka ludzkość? Chyba zapełnianie internetu niepotrzebnymi stronami, których jest ze dwieście... No i tak, jest to bez sensu :nokappa:

Jeśli ty uważasz, że taka strona jest niepotrzebna, to w porządku. Widocznie inne wpasowują się w twoje gusta i dobrze spełniają twoje wymagania. Ja jednak uważam, że znajdą się osoby takie jak ja, którym nie do końca odpowiada obecny stan rzeczy i chciałby coś lepszego, coś innego - nowszego.

rozwijanie ludzkości poprzez dodawanie śmieci w internecie po to aby zarabiać

Czy to ten słynny ból tyłka, że ktoś coś robi i jeszcze może na tym zarobić? Bo szczerze to nie widzę, w czym problem. Oczekujesz od ludzi, że będą robić wszystko non-profit dla dobra społeczeństwa? A jedzenie to za co kupią, jak ich rodzice nie utrzymują? Rachunki za prąd do komputera, na którym pisze się strony, same się opłacą? Dodatkowo nie wiem, czy zauważyłeś, ale na stronie obecnie nie ma żadnej możliwości płatnej promocji i jeszcze długo nie będzie, zanim wszystko nie będzie dopracowane. Nie jest to rzucanie się na pieniądze.

HEH

Heh :D

Edytowane przez PinkLolicorn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
15 minut temu, PinkLolicorn napisał:

Jeśli ty uważasz, że taka strona jest niepotrzebna, to w porządku, widocznie inne wpasowują się w twoje gusta. Ja jednak uważam, że znajdą się osoby takie jak ja, którym nie do końca odpowiada obecny stan rzeczy i chciałby coś lepszego, coś innego - nowszego.

zapomniałeś dodać czegoś NIEPOTRZEBNEGO. Po co robić coś nowego jak tego jest z 200? To tak jak ja bym wrzucił skrypt na chat których jest tyle, że zajmują 3/4 forum. (no i tak jest :nokappa:)

15 minut temu, PinkLolicorn napisał:

Czy to ten słynny ból tyłka, że ktoś coś robi i jeszcze może na tym zarobić? Bo szczerze to nie widzę w czym problem. Oczekujesz od ludzi, że będą robić wszystko non-profit dla dobra społeczeństwa? A jedzenie to za co kupią, jak rodzice ich nie utrzymują? Rachunki same się opłacą za prąd do komputera na którym pisze się strony? Dodatkowo nie wiem czy zauważyłeś, ale na stronie obecnie nie ma żadnej możliwości płatnej promocji i jeszcze długo nie będzie zanim wszystko nie będzie dopracowane. Nie jest to rzucanie się na pieniądze.

Nic mnie nie boli ( :kappa: ), do zarabiania nic nie mam.

Wtedy co napisałem to:

Spoiler
W dniu 14.12.2018 o 21:25, Gabi145 napisał:

Minecraft serwery

mclista

lista serwerów minecraft

minecraft list

jakiś craftboard

lsmc

serwery minecraft

Po co robić następne?

Chciałem tylko podkreślić, że jest ich dużo ale nic nie zarzucałem, że jest np. brzydka, zbugowana. :raizen:

Sam na tej stronie mam serwa ale i tak ten serw jest prywatny XD.

JkBC nazywa się"prywatny.my-serv.com" xD Tylko nie wchodzić bo uduszę! :santakappa:

Edytowane przez Gabi145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 minut temu, Gabi145 napisał:

zapomniałeś dodać czegoś NIEPOTRZEBNEGO. Po co robić coś nowego jak tego jest z 200?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy dalej będziesz udawać, że nie rozumiesz?

To tak jak ja bym wrzucił skrypt na chat których jest tyle, że zajmują 3/4 forum.

Zdecydowanie nie czytałeś tego co napisałem, ponieważ przytaczasz tutaj jako argument skrypty które są wykonywane bardzo słabo, UX cierpi tutaj niemiłosiernie. Dodatkowo taki skrypt powstaje 15 minut, na kolanie można go zrobić, a taką stronę się rozwija tygodniami.

XD

Jeśli uważasz, że twój trolling jest śmieszny, to niestety jesteś w błędzie. ?

Edytowane przez PinkLolicorn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
27 minut temu, PinkLolicorn napisał:

Zdecydowanie nie czytałeś tego co napisałem, ponieważ przytaczasz tutaj jako argument skrypty które są wykonywane bardzo słabo, UX cierpi tutaj niemiłosiernie. Dodatkowo taki skrypt powstaje 15 minut, na kolanie można go zrobić, a taką stronę się rozwija tygodniami.

:facepalm: Jeśli ma się wolne to nie tak długo.

27 minut temu, PinkLolicorn napisał:

XD. Jeśli uważasz, że twój trolling jest śmieszny, to niestety jesteś w błędzie. ?

Po prostu jestem wesoły :D I mam poczucie humoru :) Nie tak jak inni " ?"  No i jestem śmieszkiem XD

Edit: Zaznaczanie mojego postu "RAK" to nie jest dobre rozwiązanie XDDDD

Edytowane przez Gabi145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi