Skocz do zawartości
Hardcor13480

Sponsora na CaveBlock

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

UJestem właścicielem serwera CaveBlock który wystartuje W poniedziałek o godzinie 13 12.11.18 dlatego poszukuje Sponsora .

Co oferuje :

- Range sponsor (wszystkie permisje)

- 20GB ramu serwera oraz 4 GHZ procesora i 10GB SSD 

- Domene .maxc.pl (.pl zrobimy później )

- Bardzo dobre zabezpieczenia serwera

- Niska składka miesięczna (tylko 20zł)

- 0% zysków z serwera ponieważ wszystko idzie na jego utrzymanie / upgrade (Kiedy będzie grali na nim średnio 50 graczy wtedy zrobimy itemshop z którego zyski będą szły na konto bankowe właściciela )

-Stabilne 250 slotów z opcją powiększenia 

- Programistę stron WWW 

- Dobrego Technika 

-Po osiągnięciu samowystarczalności serwera(zarobek z itemshopu = cenie maszyny) wstrzymanie płacenia składek przez sponsora przy równoczesnym zachowaniu stanowiska 

-Po osiągnięciu dużej liczby graczy przejście na serwer dedykowany 

Chętni mogą pisać na:

Discord : Szczur.tv#8158

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Mnie tylko ciekawi po co Ci 20gb ramu na serwerze który nie wiesz czy wypali.. a z tą domeną .maxc.pl to bym pomyślał.

20 minut temu, Hardcor13480 napisał:

0% zysków z serwera ponieważ wszystko idzie na jego utrzymanie / upgrade

Aha, czyli szukasz kogoś kto wyda pieniądze i nic nie będzie z tego miał tak?

21 minut temu, Hardcor13480 napisał:

Po osiągnięciu samowystarczalności serwera(zarobek z itemshopu = cenie maszyny) wstrzymanie płacenia składek przez sponsora przy równoczesnym zachowaniu stanowiska 

Czyli zapłaci i nigdy tych pieniędzy nie odzyska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 10.11.2018 o 11:54, jaku49 napisał:

Mnie tylko ciekawi po co Ci 20gb ramu na serwerze który nie wiesz czy wypali.. a z tą domeną .maxc.pl to bym pomyślał.

Aha, czyli szukasz kogoś kto wyda pieniądze i nic nie będzie z tego miał tak?

Czyli zapłaci i nigdy tych pieniędzy nie odzyska?

Jak mówię jest to dobrowolne , nie mam zamiaru oszukiwać . Jeżeli ktoś pisze nawet że dostanie 100% zysków a serwer nic nie zarabia to jest to samo, A u mnie zyska rangę równa Właścicielowi , niektórzy za takie coś płacą i jeszcze dostają mniej np. Na dragonie sponsor kosztuje chyba 30zł , a tutaj robisz to dobrowolnie możesz zawsze zrezygnować , jeżeli serwer się rozwinie to oczywiście sponsor coś dostanie. Ja jestem uczciwy i nie wiem czy serwer będzie miał zyski dlatego wolę napisać 0% nie wprowadzając w błąd niż wpisywać x% zysków które są nie pewne . Mam nadzieję ,że rozumiesz. A co do ramu wolę dać dużo żeby nie było lagów tym samym aby gracze chętniej grali ponieważ zauważa że serwer nie laguje . Lepiej dać więcej niż mniej.

Sprostuje ,że jednak lepiej nie okłamywać ludzi mówiąc że dostaną np. 50% zarobków serwera które częsta są równe 0zł , ja wiem ,że mój serwer ma szansę wypalić ale nie jest to pewne , pisząc ,że sponsor dostanie 0% nie oszukuje go i wie ,że może po prostu nie być żadnych zarobków czyli 0, oczywiście jeżeli będą zarobki sponsor dostanie jakiś procent większy niż 15. Myślę ,że w ten sposób wyjaśniłem wszystkim ,że po prostu 0% to nie jest moja zachłanność ale szczerość. Dziękuję 

Edytowane przez Hardcor13480
Wyjaśnienie czemu tyle Ramu
stefanik11

Łączę.

Notatka dodana przez stefanik11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

na dragonie płacisz raz 30zł i masz go na zawsze lol, a tu:

1. Nie ma pewności czy serwer wypali
  2. Jeżeli serwer nie będzie zarabiać to sponsor w ciągu np. 3miesięcy zapłaci: 60zł z zyskiem równym 0
  3. ''Po osiągnięciu dużej liczby graczy przejście na serwer dedykowany '' Czekaj zgadnę , opłaci go sponsor?
  4. ''(Kiedy będzie grali na nim średnio 50 graczy wtedy zrobimy itemshop z którego zyski będą szły na konto bankowe właściciela )'' A jaki % z tego gracz dostanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
21 godzin temu, HotAngel2K17 napisał:

na dragonie płacisz raz 30zł i masz go na zawsze lol, a tu:

1. Nie ma pewności czy serwer wypali
  2. Jeżeli serwer nie będzie zarabiać to sponsor w ciągu np. 3miesięcy zapłaci: 60zł z zyskiem równym 0
  3. ''Po osiągnięciu dużej liczby graczy przejście na serwer dedykowany '' Czekaj zgadnę , opłaci go sponsor?
  4. ''(Kiedy będzie grali na nim średnio 50 graczy wtedy zrobimy itemshop z którego zyski będą szły na konto bankowe właściciela )'' A jaki % z tego gracz dostanie?

3.Nie ja go opłacę , 4. Sponsor dostanie procent wyższy niż 15% do ustalenia 

Do Zamknięcia...

stefanik11

Łączę.

Notatka dodana przez stefanik11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.