Skocz do zawartości
Arek24g

Wykonam stronę dla twojego serwera! [ZDJĘCIA]

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

przepraszam, a w jaki to język, którym można programować jakim jest MySQL i  PHPMyAdmin? może chodziło o SQL?

strony są ładne, ale jak dla mnie za dużo bootstrapu.

czy można jakieś działające demo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Addiss9

Było to tylko na zlecenie użytkownika, chciał wyszukiwarkę dlatego ona się tam znajduję.

Pozdrawiam.

@pandax

Jeśli chodzi o bootstrap to tak możliwe masz trochę racji trochę dużo tego bootstrapa, lecz na tym wykonuje mi się to najlepiej, aktualnie gdy tworzymy serwer (Z użyciem dysków IP itd., hosting serwerów dla serwerów, DNS itd.), także wykorzystujemy bootstrapa lecz w starszej wersji.

Jeżeli chce Pan aktualne, działające demo to mogę coś dla Pana wstawić proszę o kontakt na forum (PW), email.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Arek24g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie polecam nawet zaczynać...

Jeżeli przelew nie dotarł lub "się nie udał" każe wysłać go jeszcze raz w efekcie 2x po tyle samo $.

W dodatku grozi że sprzeda stronę innej osobie z pomysłu osoby która ją chciała (szantaż).

Grozi także, że napisze złą opinie na profilu za to że przelew "nie przeszedł",

Słabo... Pomysły które wymyśliłeś będą teraz sprzedane...

Niestety muszę was ostrzec, a nie robię to w innych celach.

Screenshoty?

Spoiler

1. groźby sprzedania - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

2. Groźba złej opini - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

No... Więc jeżeli wam coś nie przechodzi no to wiecie czego się spodziewać.

PS: Jeżeli coś o mnie napisze to będzie źle.. Słyszałem od innych użytkowników że gdy przelew przechodził i było potwierdzenie, użytkownicy nie otrzymywali strony.

A jego stron? Może coś tam zrobi, ale wszystko się robi dla $

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@maxcom1Games

Chętnie odwołam się do twojej wypowiedzi.

Zmarnowałeś mój czas twierdzisz, że wysłałeś przelew, gdy jednak pytam cię o "potwierdzenie przelewu z twojego banku" to odpowiadasz: "Nie widzę go.".

Nigdy nie kazałem ci wysłać przelewu drugi raz napisałem, że możesz go wysłać dobrowolnie, ponieważ pierwszego od ciebie nie otrzymałem.

Co do szantażu xD. Sprzedaje tą stronę jak najbardziej bo jest ona MOJEGO AUTORSTWA i nie będziesz decydował za mnie komu oraz co mogę, a czego nie mogę sprzedawać.

Co do opinii właśnie umieszczam ją tutaj.

Będą sprzedawane jeszcze JAK?, przez to, że zmarnowałeś mój czas oraz spierasz się, że "Wysłałeś przelew".

Co do SS które umieściłeś. Wysłałeś same te które próbują mnie oczernić może ja dodam również jakieś od siebie hm...? (Może te na których sam jesteś skłonny wysłać przelew drugi raz, lub te na których rzekomo nie widzisz "PRZELEWU KTÓREGO WYSŁAŁEŚ I JEST TO BŁĄD?".

" PS: Jeżeli coś o mnie napisze to będzie źle.. Słyszałem od innych użytkowników że gdy przelew przechodził i było potwierdzenie, użytkownicy nie otrzymywali strony. " - Czyste kłamstwo do tej pory miałem 100% zadowolenia z stron które oddałem w ręce właścicieli.

" A jego stron? Może coś tam zrobi, ale wszystko się robi dla $ " - Już wielu osobą które wykonałem strony pomogłem je za DARMO zainstalować wgrać na hosting oraz dodać nowe rzeczy oraz wiele więcej. Wszystko można tylko trzeba się umieć dogadać.

Co do osoby szukała ona na forum "SPONSORA" który jest mu w stanie OPŁACIĆ serwer na który oczywiście nie ma pieniędzy, a co do przelewu wg. nie został wysłany, a w koncie użytkownika banku "Nie widać przelewu, ponieważ coś się zbugowało".

Na koniec oczywiście użytkownik usunął z znajomych oraz brak dalszego kontaktu.

Pozdrawiam.

QDpOq6A.png

x6DvS0Y.png

l17jUKk.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, maxcom1Games napisał:

Nie polecam nawet zaczynać...

Jeżeli przelew nie dotarł lub "się nie udał" każe wysłać go jeszcze raz w efekcie 2x po tyle samo $.

W dodatku grozi że sprzeda stronę innej osobie z pomysłu osoby która ją chciała (szantaż).

Grozi także, że napisze złą opinie na profilu za to że przelew "nie przeszedł",

Słabo... Pomysły które wymyśliłeś będą teraz sprzedane...

Niestety muszę was ostrzec, a nie robię to w innych celach.

Screenshoty?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ukryj zawartość

1. groźby sprzedania - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

2. Groźba złej opini - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

No... Więc jeżeli wam coś nie przechodzi no to wiecie czego się spodziewać.

PS: Jeżeli coś o mnie napisze to będzie źle.. Słyszałem od innych użytkowników że gdy przelew przechodził i było potwierdzenie, użytkownicy nie otrzymywali strony.

A jego stron? Może coś tam zrobi, ale wszystko się robi dla $

Proszę abyś nie wprowadzał ludzi w błąd. Jako klient mogę serdecznie polecić @Arek24g ,gdyż jego prace są wykonane z dbałością i super.  Jeżeli nie  wpłaciłeś pieniędzy to nie kłam, że to zrobiłeś.  Każdy przelew zawsze dochodzi :).  Nie dość, że zmarnowałeś mu czas to jeszcze się sprzeczasz i udajesz, że to @Arek24g jest tym złym.

Edytowane przez Magiczny_Miki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.