Skocz do zawartości
bentsu

oferuję Unikalne biomy na zamówienie na Twój serwer Minecraft

Ten temat jest promowany do , 21:14 dzięki usługom ze sklep.skript.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, mam do zaoferowania tworzenie biomów jak i obiektów jakie sobie tylko wymarzysz!

Zajmuje się robieniem biomów od kwietnia 2017 roku, więc doświadczenie mam duże.

Biomy robione są w pluginie TerrainControl.

Poniżej przedstawię przykładowe biomy robione przeze mnie. 

Kontakt:

Discord: bentsu#5048

Wiadomość prywatna na forum

Oczekuję:

- Szczegółowego opisania zamówienia dot. biomów

- Wynagrodzenia

Metody płatności:

PayPal/Przelew.

Serwery dla których robiłem biomy:

MC4U.PL, OnlyPVP.PL, HARDAGE.PL, CrazyMC.PL, XCrafters.pl i wiele innych

Osoby dla których robiłem biomy:

Stuu

Potwierdzenie wykonania zlecenia dla jednych ze zleceniodawców ( zapłata )

7d9ckOD.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam na stronę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tam znajdziecie moje portfolio, 3 metody kontaktu i wiele wiele więcej! :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

be.png

Edytowane przez bentsu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 8.10.2018 o 15:10, bentsu napisał:

Zajmuje się robieniem biomów od kwietnia 2017 roku, więc doświadczenie mam bardzo duże.

bardzo XD, jak już to duże, lepiej poczekaj trochę dłużej na "bardzo" :) 

Imo biomy są okej, pewnie niedługo skorzystam.

W dniu 8.10.2018 o 15:10, bentsu napisał:

MC4U.PL, OnlyPVP.PL, HARDAGE.PL, CrazyMC.PL, XCrafters.pl i wiele innych

Stuu

Oczywiście masz dowód, że dla nich zrobiłeś biomy? Jeśli tak to podeślij, z pewnością zdobędziesz więcej klientów :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 godziny temu, Ewald napisał:

bardzo XD, jak już to duże, lepiej poczekaj trochę dłużej na "bardzo" :) 

Imo biomy są okej, pewnie niedługo skorzystam.

Oczywiście masz dowód, że dla nich zrobiłeś biomy? Jeśli tak to podeślij, z pewnością zdobędziesz więcej klientów :)

Pozdrawiam.

Nie mam uprawnień od drugiej strony na udostępnianie prywatnych konwersacji z facebook'a czy discorda. Zarzucę ci jedno potwierdzenie, tak na prawdę nie muszę nic udowadniać. Uaktywniłem się na tym forum, wcześniej działałem i dalej działam na mpcforum, gdzie mój temat wisi od listopada 2017 i ma ponad 2tyś wyświetleń.

potwierdzenie transakcji ze Stuu, oraz kawałek konwersacji z defabricated (XCrafters.pl):

7d9ckOD.png

JEYOrOv.png

Edytowane przez bentsu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
19 godzin temu, bentsu napisał:

Nie mam uprawnień od drugiej strony na udostępnianie prywatnych konwersacji z facebook'a czy discorda. Zarzucę ci jedno potwierdzenie, tak na prawdę nie muszę nic udowadniać. Uaktywniłem się na tym forum, wcześniej działałem i dalej działam na mpcforum, gdzie mój temat wisi od listopada 2017 i ma ponad 2tyś wyświetleń.

potwierdzenie transakcji ze Stuu, oraz kawałek konwersacji z defabricated (XCrafters.pl):

7d9ckOD.png

JEYOrOv.png

No no, bardzo ładnie :> Będzie kupowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi