Skocz do zawartości
bvcz

Skarga na jr administratora - DeltaT

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator

Chodzi dokładnie regulamin o §2.1.7 któego złamania dokonał na serwerze Discord.

Dowód: YpmLyad.png
Id wiadomości: 479955161578471424
Link do wiadomości: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Uzasadnienie: Mimo że nie chodzi o udostępnienie rozmowy prywatnej ze mną, to obawiam się, że w przypadku kiedy doszłoby do rozmowy prywatnej ze mną, ów wiadomość także mogła by zostać bezprawnie opublikowana. Dodatkowo nie udało mi się załatwić tego polubownie prosząc ów administratora o usunięcie wiadomości, dwukrotnie zostałem zignorowany.

Pozdrawiam i oczekuje sprawiedliwego rozpatrzenia sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Podpisuję się pod skargą, dodając, że jest toksyczny w stosunku do zdegradowanego administratora. Zdjęcia były wysyłane na discordzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

A ja się odniosę do tego. A może pomyliłem kanały, nie pomyślałeś o tym? A po drugie, Rejszpat może i był administratorem ale był niedopowiedzialny, pewien administrator aż nie chciał by on posiadał takie stanowisko i ja też jestem tego samego zdania. Niczyjej konwersacji bym nawet nie upubliczniał bo i na co? Starczy, że kilka osób tak zrobiło i się do nich nie przyczepiono. Ludzie, szanujmy się, kazdy popełnia błędy, ale nie na tyle, by skargi składać. Następnym razem będę uważać gdzie wysyłam wiadomości bo była to chwila nieuwagi za co przepraszam.

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
1 godzinę temu, bvcz napisał:

Dodatkowo nie udało mi się załatwić tego polubownie prosząc ów administratora o usunięcie wiadomości, dwukrotnie zostałem zignorowany.

Dobrze byłoby dostarczyć dowód przesłanych do niego wiadomości, bo takie rzeczy bez poparcia może napisać każdy.

1 godzinę temu, Vylence napisał:

jest toksyczny w stosunku do zdegradowanego administratora

:santakappa::santakappa::santakappa:

Każdy kiedyś się uczył będąc modkiem, Wy też, tak samo popełnialiście błędy (czego nie raz byłem świadkiem za ten czas na różnych rangach tutaj). Jestem za przyznaniem pouczenia, ewentualnie nagany w wysokości 1 zgodnie z §2A.2 [Moderacja], ale na screenie nie ma jakichś supertajnych informacji więc chyba opcja pierwsza będzie bardziej adekwatna w stosunku do czynu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
3 minuty temu, xVendrome napisał:

Dobrze byłoby dostarczyć dowód przesłanych do niego wiadomości, bo takie rzeczy bez poparcia może napisać każdy.

Linki do wiadomości: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nie bezpośrenio, ale ignorował moje pytanie mimo że odpisywał na wiadomości innych userów

Edytowane przez bvcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Więc tak szczerze z całym szacunkiem: gdzie tu jest prośba usunięcia? Niczego takiego nie miało miejsca. Zadałeś tylko pytanie co @xVendrome nawet potwierdził. :thonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ooo ciekawych rzeczy się można widzę dowiedzieć tutaj.

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Dziękuje ci Serdecznie za przedstawienia powyższych dowodów na tego że "administratora".

Chciałem być uprzejmy a bynajmniej z pokorą przyjąć tą "decyzję", lecz widzę iż bez echa to się nie obejdzie :).

Więc ode mnie tak:

1. Administrator powinien poinformować autora tematu, a bynajmniej ostrzec iż temat może zostać przeniesiony. Gdyż wątek został zapisany zgodnie z regulaminem, zaś decyzja została podjęta na zasadzie "a bo ja tak uważam i koniec".

2. Mi również ten administrator wydaję się bardzo zadufany w sobie oraz mało zdatny do rozmowy z użytkownikami w polubowny sposób. Pomijając fakt iż sprawił mi osobiście wrażenie człowieka toksycznego oraz najzwyczajniej nieodpowiedzialnego.

3. Zanim coś się napiszę trzeba 30 razy sprawdzić, odnośnie mnie to taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Można się pomylić w przeniesieniu wątku, w nadaniu ilości pkt warnu czy coś ale w upublikowaniu wiadomości na publiczną?

Podsumowując to jest najzwyczajniej śmieszne, żeby nie powiedzieć iż żałosne :D.

Od siebie dodam iż odpowiednią opinie o tym forum już mam i z pewnością przekażę znajomym w kontekście negatywnym.

Wiem iż zapewne administracji i tak to "leży", tylko ciekawo co będzie jak takich sytuacji będzie więcej.. A jestem pewien iż będzie miało coś takiego jeszcze nie raz miejsce.

Tyle z mojej strony pozdrawiam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
22 minuty temu, DeltaT napisał:

gdzie tu jest prośba usunięcia?

niedosłowna, próbowałem wskazać złamanie regulaminu którego się dokonałeś co jest jednoznaczne z koniecznością usunięcia wpisu, który spowodował ów złamanie.

Poza tym, jako moderator twoim obowiązkiem jest zapobieganie przewninieniom użytkowników([Moderacja] §1.3). Jak możesz wykonywać tą funkcję sam łamiąc regulamin? (spoko, jr mod)

Jeszcze się do tego odniose:

1 godzinę temu, DeltaT napisał:

A ja się odniosę do tego. A może pomyliłem kanały, nie pomyślałeś o tym?

Pomyliłeś kanały, jakiś zasłużony zwrócił Ci uwagę 2 razy, wiadomość NADAL wisi(i niech tak zostanie do wyjaśnienia sytuacji).

29 minut temu, xVendrome napisał:

Czekam :kappa:

Edytowane przez bvcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
21 minut temu, PATYrek napisał:

kk

Spoiler

30d0f38fad683.png

Jesteś może w jakiś sposób powiązany w zaistniałą sytuacją?  Cofam swoje słowa - niedopatrzenie :D

1 godzinę temu, DeltaT napisał:

Rejszpat 

Jaki jest sens wspominania go w skardze na twą osobę?

Niemądrze się wychyliłeś i masz teraz tego efekty. :v

Edytowane przez _Of3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

1. To, że uznałem, iż prezentacja jest nie estetyczna, nie uprawnia cię do tego aby wieszać psy na mnie.

2. Nie była to prośba usunięcia wiadomości

3. Chyba mam prawo do własnej opinii?

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

ehh

4 minuty temu, DeltaT napisał:

2. Nie była to prośba usunięcia wiadomości

było to wskazanie złamania regulaminu, więc jako administrator powinieneś zareagować i usunąć wiadomość, czy nie taka jest rola administratora?

4 minuty temu, DeltaT napisał:

3. Chyba mam prawo do własnej opinii?

tak, masz takie prawo

Edytowane przez bvcz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
2 godziny temu, DeltaT napisał:

Rejszpat może i był administratorem ale był niedopowiedzialny, pewien administrator aż nie chciał by on posiadał takie stanowisko i ja też jestem tego samego zdania. 

Nikogo to nie obchodzi i nie w tym rzecz, administrator powinien świecić przykładem, rozpowszechniać miłą atmosferę na forum - wyśmiewanie kogoś do takowych zajęć nie należy. Jak sam swoją drogą napisałeś, dostałeś rangę od razu jak wilk wyleciał, zamiast zachować odrobinę honoru publicznie go upokarzasz. Toksyczne i tyle.

44 minuty temu, PATYrek napisał:

Chciałem być uprzejmy a bynajmniej z pokorą przyjąć tą "decyzję", lecz widzę iż bez echa to się nie obejdzie :).

Wybaczcie, że się wtrącam, bynajmniej nie znaczy tego samego co przynajmniej, w tym zdaniu raczej pasuje przynajmniej.

Jeżeli chodzi o udostępnianie pw, nawet jeśli pomyliłeś kanały, nawet jeśli zrobiłeś to nieumyślnie to dlaczego nie usunąłeś tego od razu po znaku od zasłużonego, że cos zrobiłeś nie tak? Co zmienia również, że jesteś na kanale zasłużonych czy offtopicu, regulamin kompletnie nie obowiązuje?

Edytowane przez Vylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
2 godziny temu, xVendrome napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nie widzę tu żadnej prośby/żądania usunięcia tak jak to ująłeś w skardze tylko jakieś pytania

Bo to nie jest prośba usunięcia tylko wskazanie na łamanie forumowego prawa, które administrator znać powinien, a użytkownik nie musi do tego o nic prosić ani żądać.
I wytłumaczenie w stylu:

4 godziny temu, DeltaT napisał:

jest nieodpowiednie, bo nawet w przypadku pomyłki należy po prostu przeprosić za swój błąd zamiast przenosić odpowiedzialność na użytkownika.

A co do samej prezentacji - jest estetyczna, na razie daję podwójną naganę (ze strony administracyjnej oraz moderacyjnej) i zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.