Skocz do zawartości
KrejzolekPRO

Darmowy CORE (plugin) na serwer surwiwal.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Pewnie wiele osób szuka takiego czegoś, więc udostępniam! Mi się nie przyda, a może komuś tak. Plugin jest czysty i napisany w 100% przeze mnie od samego początku :)

Link: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - Downloadu nie dam, gdyż nie chce, aby dzieci jedyne co zrobiły to pobrały .jar i wrzuciły i chwaliły się, że mają "autorski core" :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Powiem Ci, że tam nie ma nic innowacyjnego, tylko jakaś 1/7 Essentialsa :/

Ale przynajmniej Twoje autorskie :seemskappa: 

Daje plusa, bo jakość kodu nie jest zła :lulkappa:

Edit 1:

Do czego oregenerator czy co to tam :thonk: 

Edit 2:

92349f0.png

Wat8.jpg?1315930535

@KrejzolekPRO na pewno działa te "obejcts"? :bankappa: 

W zasadzie to może i działa ale czemu tak nazwane :thonk: 

Edytowane przez Rejszpat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, Toranktto napisał:

Czemu nie używasz jakiegoś systemu automatyzującego kompilacje na przykład Gradle czy Maven?

Używam, ale jak napisałem w poście głównym, nie chce aby dzieci pobrały sobie .jar, albo zbudowały projekt z tutorialu z youtube i wrzuciły na serwer. Może wrzucę .jar, zobaczymy :) 

9 godzin temu, Rejszpat napisał:

Powiem Ci, że tam nie ma nic innowacyjnego, tylko jakaś 1/7 Essentialsa :/

Ale przynajmniej Twoje autorskie :seemskappa: 

Daje plusa, bo jakość kodu nie jest zła :lulkappa:

Edit 1:

Do czego oregenerator czy co to tam :thonk: 

Edit 2:

92349f0.png

Wat8.jpg?1315930535

@KrejzolekPRO na pewno działa te "obejcts"? :bankappa: 

W zasadzie to może i działa ale czemu tak nazwane :thonk: 

Literówkę musiałem zrobić ? No nie wiem czy takie essentials, bo masz tam generowanie rud co x czasu dla vipa i gracza, sklep z boosteerami, wzywania - i to dosyć rozbudowane, gdyż konfigurować można wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
22 godziny temu, KrejzolekPRO napisał:

Plugin jest czysty

Żart miesiąca :lulkappa:

5 godzin temu, Toranktto napisał:

Czemu nie używasz jakiegoś systemu automatyzującego kompilacje na przykład Gradle czy Maven?

Eee tam to wierzchołek góry lodowej... zajrzyj do kodu.

Więc przechodząc do właściwego tematu - to repozytorium może co najwyżej służyć w celach edukacyjnych jako zbiór najgorszych praktyk programistycznych (chociaż ciężko nazwać metodę copy'ego & paste'a programowaniem). Brak jakichkolwiek sposobów eliminacji powtarzania kodu od prostych zmiennych, przez switche na abstrakcjach kończąc. 

Liczba mnoga:

Obsługa błędów:

Wisienka na torcie - singleton z konstruktorem publicznym :>

Każda komenda oczywiście z tej samej wklejki zamiast przenieść sprawdzanie uprawnień czy bycia graczem do klasy nadrzędnej.

I inne potworki jak np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Dalej nie chce mi się szukać.

Także @KrejzolekPRO wracać do szkoły - naucz się porządnie programowania obiektowego (i w sumie programowania w ogóle, bo na razie to klepanie kodu), a potem wyrwij klawisze Ctrl, C oraz V i napisz od nowa :> Przy okazji polecam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - przez samą składnię języka wyjdzie nieco lepszy kod niż w Javie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
11 godzin temu, Libter napisał:

Żart miesiąca :lulkappa:

Eee tam to wierzchołek góry lodowej... zajrzyj do kodu.

Więc przechodząc do właściwego tematu - to repozytorium może co najwyżej służyć w celach edukacyjnych jako zbiór najgorszych praktyk programistycznych (chociaż ciężko nazwać metodę copy'ego & paste'a programowaniem). Brak jakichkolwiek sposobów eliminacji powtarzania kodu od prostych zmiennych, przez switche na abstrakcjach kończąc. 

Liczba mnoga:

Obsługa błędów:

Wisienka na torcie - singleton z konstruktorem publicznym :>

Każda komenda oczywiście z tej samej wklejki zamiast przenieść sprawdzanie uprawnień czy bycia graczem do klasy nadrzędnej.

I inne potworki jak np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Dalej nie chce mi się szukać.

Także @KrejzolekPRO wracać do szkoły - naucz się porządnie programowania obiektowego (i w sumie programowania w ogóle, bo na razie to klepanie kodu), a potem wyrwij klawisze Ctrl, C oraz V i napisz od nowa :> Przy okazji polecam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - przez samą składnię języka wyjdzie nieco lepszy kod niż w Javie.

Dzięki, przynajmniej jakaś konstruktywna krytyka! Obiektówki uczyłem się na zasadzie czytania kodu i do teraz nie przejrzałem żadnego poradnika. Kod ma ok. roku, więc możliwe, że moje umiejętności się poprawił :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.