Skocz do zawartości
PATYrek

1.12.2 survival freebuild [1.12.2] sf4.screskill.com [Survival/Freebuild/4Fun] ... Nasza Pasja !

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

prezentacjamc.png

a0ccb5f10c520e461e95181fd586693cf1fa1e49

Informacje dodatkowe: 

» IP serwera: sf4.screskill.com

» Wersja serwera: 1.12.2

» Typ serwera: Survival/Freebuild/4Fun

» lość slotów: 50 (może ulec zmianie)

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: Premium/Non-Premium

Serwer powraca po niemal 2 letniej przerwie!

Edytowane przez PATYrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Prezentacja fajnie że w formie obrazka, ale to co jest niżej pisane też mogło by być na obrazku 😉.
Fajnie że na nowej wersji mc za to ogromny plus w waszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Prezentacja jest kopią prezentacji z netherstorm'a z lekko przestawionymi elementami, tamta prezentacja sięga dna także nie wiem już, co o tej powiedzieć. Turpistom na pewno przypadnie to do gustu.

Edytowane przez Vylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@gnomq2000

Zapewne nawet nie zagrałeś a już od razu wystawiasz opinie..
No ale cóż na opinie "znawców" którzy nie mają pojęcia nawet o tworzeniu jakichkolwiek serwerów, już nie mówiąc o tworzeniu czy też zarządzaniu forum nie będę się wypowiadał.
Odnosząc się do serwera to istniał on od roku 2012 i ten tryb to jego "wizytówka", zaś został niedawno reaktywowany na nowym adresie IP po 2 latach nieobecności.
Wcześniej istniał ponad 5 lat.. Grało na nim ówcześniej 40-50 os (czasami więcej). 
Może i zabrzmi to głupio z ust jednego z jego właścicieli, lecz żeby jeszcze chociaż 50% serwerów w Polsce była na takim poziomie jak nasz to gra była by przyjemnością.
Zresztą nie dla każdego ten tryb odpowiada, nigdy wszystkim nie da się dogodzić jak byśmy się nie starali.
Za taki przykład mg podać iż podczas konwersacji z ludźmi, natknąłem się czasami na takie komentarze jak cytat: "Władca Pierścieni to gówno". 
Także no po pierwsze jest to potwierdzenie mych słów zawartych nieco wyżej, jak epickich dzieł byśmy nie dokonali zawsze znajdzie się jakaś grupka życzliwych "znawców".
Ale tak patrząc z drugiej strony, skoro nie lubisz tego typu serwerów.. To dlaczego piszesz opinie, przecież to jest z góry wiadome iż będzie negatywna :D.
Jak dla mnie jest to trochę nie poważne, no ale niby każdy ma prawo do swych obiekcji.

Tyle ode mnie, aczkolwiek dziękuje za opinie ;).

Edytowane przez JanekJaran
Poprawiono formatowanie
JanekJaran

Poprawiono formatowanie. Jeśli chcesz zacząć nową linię, nie zaczynając nowego akapitu użyj skrótu Enter + shift.

Notatka dodana przez JanekJaran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

To ja też napiszę opinię, skoro mam prawo do tego. Dlaczego została zastosowana tu mieszanka trzech trybów, które ze sobą nie współgrają? Ponadto prezentacja jest ledwo czytelna, nic się z niej nie dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@DeltaT

1. Owszem masz prawo do opinii, jeszcze tego nie zakazali w Polsce chyba xD.
  2. Nie każdemu pasuje ten tryb, więc skoro nie pasuje pisanie oceny serwera przez taką osobę nie ma sensu.
  3. No wiesz okulistą nie jestem, ale chyba bym polecił ci wizytę u niego/niej. Sam mam wadę wzoru niekorekcyjną od urodzenia, także to nic wstydliwego ;).

Ale chyba zresztą @Libter  odnośnie tej prezentacji wyraził się jasno iż jest estetyczna..
Odnośnie prezentacji nie wykluczam iż zostanie z czasem dodany mega szczegółowy opis serwera.
Przewiduję iż będzie to gdzieś we wrześniu, gdyż wtedy powraca nasze forum z innymi serwerami gier.

Miłego dnia :)

Edytowane przez JanekJaran
Poprawiono formatowanie
JanekJaran

Zamiast stosować numerowanie ręczne, użyj listy, wystarczy kliknąć na jej ikonkę mając zaznaczony tekst. Przed opublikowaniem wiadomości, sprawdź, czy oznaczenia są poprawne (na niebieskim tle).

Notatka dodana przez JanekJaran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

Dla Twej informacji:

1. Nie posiadam wady wzroku, ponieważ przemierzam się do robienia prawa jazdy kat. D

2. Mam takie zdanie a nie inne, wyciągnąłem je z opisu, który zaprezentowałeś.

Również życzę miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi