Skocz do zawartości
HotAngel2K17

Co sadzicie o firmie IOBIT i o ich programach.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Hej, dla tych ktorzy maja pojecie o czym mowie, zapraszam do dyskusji pod tematem, ci co nie wiedzą o co chodzi niech się zapoznają albo nie udaje ze wiedzą.

Więc krótko, co sądzicie o programach typu, AdvencedSystemCare, DriveBooster, SmartDefrag itd.

Driver Booster:

- Pomocny program do aktualizacji sterowników (Wersja PRO instaluję wiele niepotrzebnych dodatków)

- Szybka aktualizacja, i bezpieczna

- Pobiera najnowsze sterowniki 

Advenced System Care:

- Ciekawy program, korzystam z niego i nigdy mnie nie zawiódł.

- Optymalizuje wasz komputer pod lepszą wydajność.

- Ma wiele funkcji jak wyszukiwanie pustych folderów, przyspieszanie internetu, optymalizacja auto startu i wgl wszystkiego

Smart Defrag:

- Z tego akurat nie korzystam bo uważam, że defragmentacja dysku wbudowana do systemu windows jest lepsza i dokładniejsza

Edytowane przez HotAngel2K17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Miałem okazję korzystać z DriverBoostera - w wersji darmowej syf straszny, szybciej i dokładniej zainstalujesz sterowniki ręcznie, w wersji płatnej nie wiem - nie miałem okazji korzystać. Z resztą programów będzie pewnie podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
23 minuty temu, xVendrome napisał:

Miałem okazję korzystać z DriverBoostera - w wersji darmowej syf straszny, szybciej i dokładniej zainstalujesz sterowniki ręcznie, w wersji płatnej nie wiem - nie miałem okazji korzystać.

U mnie z płatną nie ma wielkiego problemu, szybko instaluje sterowniki na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
10 minut temu, jaku49 napisał:

Lepiej pobrać samemu sterowniki :) 

Do niektórych płyt głównych przeznaczonych pod systemy 95/98/XP ciężko znaleźć drivery pod np. W7 (zwłaszcza, że system pisania sterowników zmienił się chyba od Visty^, wiadomo jak jest ze wsparciem producentów, a w przypadku szukania po numerze urządzenia trzeba narażać się wchodząc na jakieś ruskie strony czy coś, ten program zwykle to ułatwia bo baza urządzeń jest dość spora)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi