Skocz do zawartości
Vylence

Społeczność easyhc - temat zbiorczy.

Easy Hardcore  

20 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lubisz ten tryb?

• Tak
    • Nie
    • Nie, głównie przez społeczność

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Irytuję mnie już powoli widok osób wypowiadających się ofensywnie na temat tzw. Społeczności Easy Hardcore, podając przy tym argumenty rodem używanie slangu, serwery na paczkach z internetu, i ddos.
Chciałbym głównie, żeby osoby żywiące takową nienawiść, obrzydzenie wypowiedziały się w tym wątku zwyczajnie co o tym sądzą i dlaczego. Zapraszam do dyskusji, szanujmy się tylko.

Podkreślam jedną kwestię, rozmawiamy o easyhc a nie hc.

Edytowane przez ThatsVylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Easyhc... Dlaczego nienawidze tego trybu?

1) Nuda. Te tryby sa juz kilka lat, a jak wszystko musza sie kiedys znudzic, tak samo z easyhc

2) Ilosc i nieprofesjonalnosc. Tych easyhc jest za duzo i sa glownie robione przez osoby niedoswiadczone, lecace na hajs (ktorego i tak nie zarabia :d) i czesto toksyczne. (Moje obserwacje)

3) "Spolecznosc". Ta "spolecznosc" to tak wlasciwie ciezko to nazwac spolecznoscia. Toksycznosc, grozby, spam, patologia... Odrazu easyhc na mysl przychodzi :v

4) Dzieci. przed ostatni punkt to dzieci, ktore stanowia 90% graczy easyhc, baardzo czesto mozna spotkac na chacie teksty typu "hocie klepa jestem koksem"... Az boli w oczy! Albo jak sie wyzywaja o byle co i powstaje spam :d

5) Cheaterzy, macra, skrypty, autoclickery itd. Ostatnie na tej liscie sa wspomagacze ktore calkowicie niszcza gre. Czest odpuszczalem sobie gre na serwerze jak po walce z 10 graczami 8 z nich gralo z jakimis makrami, cheatami itd, najlepsze sa teksty typu "nie aura tylko skill"... To niech mnie taka osoba nauczy bic jedzac koxa, bic plecami i nie odlatywac od knock 2 ;D

Ale to tylko moje zdanie na podstawie moich obserwacji, kiedys gralem ciagle na easyhc i innych takich badziewiach, ale teraz omijam te serwery szerokim lukiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie lubię ponieważ;

Serwery:

• serwery są niedopracowane, lekko edytowane paczki pluginów z yt,
  • serwery są na wersji 1.8 i niżej (1.7),
  • serwery mają słabe spawny i pluginy (skrypty) które mają dużo błędów i bugów.

Gracze:

• średnia wieku to 12 lat, starszym się już nie chce np. mi :kappa:,
  • granie ONLY MACRO 1ms,
  • brak kultury i chamstwo,
  • wszech obecne JESTE OSZUSTE,
  • czasem brak znajomości ortografii :/ 
  • brak podstawowych umiejętności i informacji dotyczących budowy bazy gildii.

Administracja:

• w wielu przypadkach brak umiejętności,
  • rozmawiają jeszcze na Skype,
  • chamstwo i brak kultury,
  • groźby i wyzywanie, 
  • straszenie atakami ddos,
  • zbyt niski wiek (11-13 lat),
  • brak umiejętności i doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 19.06.2018 o 14:56, jaku49 napisał:

Nie lubię ponieważ;

Serwery:

Gracze:

• granie ONLY MACRO 1ms,

Administracja:

• groźby i wyzywanie, 

"granie ONLY MACRO 1ms,"  są anty-marka do 15 CPS więc widać, że nie grasz na EasyHc więc się nie wypowiadaj! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
36 minut temu, Addiss9 napisał:

"granie ONLY MACRO 1ms,"  są anty-marka do 15 CPS więc widać, że nie grasz na EasyHc więc się nie wypowiadaj! 

15 cps czyli 150 klikniec na 10 sekund i 15 na 1 sekunde. widac ty nie znasz sie na tymXD.

Nie lubię ponieważ;

Serwery:

Gracze:

• granie ONLY MACRO 1ms,

Administracja:

• groźby i wyzywanie, 

Do serwerów:

Monopol i wciskanie graczom jakie 1.9+ jest złe itd.

Do graczy dodałbym:

- brak umiejętności dla nowego realnego pvp

Adminmistracja:

- manipulacja graczami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator

@Mine1998 oraz @Addiss9 jeżeli chcecie się pokłócić trochę to stwórzcie sobie konwersacje prywatną i tam sobie rozmawiajcie. Jeżeli nie macie nic więcej do dodania w temacie EasyHc to proszę was o zaprzestanie spamu. Dalsze prowadzenie tych wymian zdań w tym temacie zakończy się dla was warnem.

Co do mojego odczucia trybu EasyHC to sama nazwa mnie irytuje. Pierwsze serwery Hardcore takie jak skkfa czy później bardzo znane mchc stały się bardzo popularne wśród społeczności Minecrafta. Sam tryb Hardcore sugerował aby utrudnić graczowi przetrwanie na takim serwerze, aby było ciężko, a zgon gracza oznaczał tymczasowy ban (nawiązanie do dodanego trybu Hardcore, gdzie zgon oznaczał usunięcie świata). EasyHC kompletnie zaburzyło ten system, stając się zwykłym survivial + gildie z dużymi uproszczeniami, tyle że tryb nawiązuje do rozgrywki z wymienionych wcześniej serwerów. Co do młodych ludzi tworzących serwery, nie mam nic przeciwko temu. Sam tworzyłem w wieku może 11 lat serwer FreeBuild (nawet popularny tryb na tamte czasy), więc czemu mam zabraniać tego innym? Brak profesjonalizmu jednak boli, jednak póki jest utrzymywany poziom gdzie administracja i społeczność tego serwera jest zadowolona, to nie ma co narzekać, tylko zostawić ten serwer i dać cieszyć się tamtym dzieciakom. Przeraża mnie jednak jeden fakt wynikający z tych serwerów, a chodzi to o podział społeczności na tych co chcą być na bieżąco z aktualizacjami, a tymi co siedzą nadal na wersji 1.7.2 (czy tam 1.8). Kiedyś to każdy serwer brał wyścig z tym aby być na najaktualniejszej wersji, a gracze czekali z niecierpliwością na to. Teraz czas na to że trochę odniosę się do słów użytkowników powyżej :)

serwery są niedopracowane, lekko edytowane paczki pluginów z yt,

Pamiętam moje pierwsze serwery, które stały na Paczce serwerowej by Krzychu <3 Paczkami potem się bawiłem sam, dzięki nim nauczyłem się konfigurować między innymi PEXa :P Potem brałem paczki od sand coś tam? Nie ważne, jednak takie paczki są całkiem fajne na rozpoczęcie przygody z serwerami. Potem na podstawie tych paczek robiłem swoje własne, bawiłem się w konfigurowanie pluginów, całkiem fajne czasy.

zbyt niski wiek (11-13 lat),

Często można się zaskoczyć na dojrzałość młodych ludzi, mimo iż się zgadzam z tym że osoby starsze na pewno podejdą do sprawy bardziej profesjonalnie, to jednak nie można skreślać od razu kogoś patrząc na wiek. Gdybyś zauważył że serwer prowadzi 12 latek to już z góry nie wejdziesz? Może to jest serwer którego szukasz? ;)

To tyle na temat mojego zdania na temat EasyHC, chętnie też jeszcze odpowiem na przyszłe posty, mogę pewne rzeczy z powyżej też wyjaśnić i przedstawić innymi słowami, więc też jestem otwarty na pytania i dalszą dyskusję :)

Edytowane przez nicku1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ukrywam nic niewartą kłótnię, tym razem bez ostrzeżenia.

13 minut temu, nicku1 napisał:

Często można się zaskoczyć na dojrzałość młodych ludzi, mimo iż się zgadzam z tym że osoby starsze na pewno podejdą do sprawy bardziej profesjonalnie, to jednak nie można skreślać od razu kogoś patrząc na wiek. Gdybyś zauważył że serwer prowadzi 12 latek to już z góry nie wejdziesz? Może to jest serwer którego szukasz? ;)

Pozwolę sobie za przykład podać Reedzeva.

W dniu 13.06.2018 o 19:51, KrisSx napisał:

Nuda. Te tryby sa juz kilka lat, a jak wszystko musza sie kiedys znudzic, tak samo z easyhc

Jest dużo trybów które istnieją dłużej, a nie są tak potępiane jak w/w.

lecace na hajs (ktorego i tak nie zarabia :d) i czesto toksyczne. (Moje obserwacje)

Mamy 2018 rok, każdy leci na siano w pewnym stopniu i nikt temu raczej nie zaprzeczy. To raczej ludzka natura, ktoś coś od siebie wkłada w projekt, oczekuje zwrotów.

Toksycznosc, grozby, spam, patologia

To żeś chyba w lola nie grał.

ktore stanowia 90% graczy easyhc

Skąd te statystyki?

Cheaterzy, macra, skrypty, autoclickery itd. Ostatnie na tej liscie sa wspomagacze ktore calkowicie niszcza gre.

Akurat z poziomu osoby, która kompletnie czysto przyszła sobie potrenować, na losowym serwerze pvp muszę przyznać, że autoclickery i macra są przegięciem.

serwery są niedopracowane, lekko edytowane paczki pluginów z yt,

Nie każdy ma dostęp do techników z NASA.

serwery mają słabe spawny

Nie zawsze, mógłbym za jakiś czas przejrzeć internet i na pewno większość posiadałaby estetyczny spawn.

2 godziny temu, Mine1998 napisał:

Monopol i wciskanie graczom jakie 1.9+ jest złe itd.

W jakim sensie monopol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 godzin temu, Vylence napisał:

W jakim sensie monopol.

vipy na 1 edycje za 30zl. gdzie edycje tydzien trwaja. sprzedawania itemkow 10/10 lamiace zasady eula. wmawianie ze 1.8 jest the best a 1.8 jest zle i manipuluja i zbieraja hajs na szajs wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Mine1998 tak samo robi blazingpack.. "Ratujemy community" no chyba jednak nie, bo ile można stać w miejscu na wersji z 2014. Ale programistom BP nie chce się przepisać paczki na 1.12 bo przecież C1024C2048 i inne badziewne serwery musiały by być na 1.12 a gracze nie umieją się klepać na tej wersji. (tak na pewno nie umieją, jak grają tylko na makrze to się nie dziwię że pvp z 1.9+ jest dla nich czymś złym)

A co do VIP'a na edycję za 30 złotych to lekka przesada jak to tylko trwa tydzień. Bo gdy jest mało graczy to administracja wyłącza serwer na pół roku. Po przerwie odpala go znowu i trzepie hajs na graczach który już czekali na nową edycję. Kiedyś przeliczyłem z logów ile w ciągu pierwszych 2 godzin od startu CC kupiło rangę VIP i wyszło mi ~700. 
Prosty rachunek 21 000 - prowizje = jakieś 10 000. (wiadomo opłata maszyn, reklam i innych rzeczy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, jaku49 napisał:

@Mine1998 tak samo robi blazingpack.. "Ratujemy community" no chyba jednak nie, bo ile można stać w miejscu na wersji z 2014. Ale programistom BP nie chce się przepisać paczki na 1.12 bo przecież C1024C2048 i inne badziewne serwery musiały by być na 1.12 a gracze nie umieją się klepać na tej wersji. (tak na pewno nie umieją, jak grają tylko na makrze to się nie dziwię że pvp z 1.9+ jest dla nich czymś złym)

A co do VIP'a na edycję za 30 złotych to lekka przesada jak to tylko trwa tydzień. Bo gdy jest mało graczy to administracja wyłącza serwer na pół roku. Po przerwie odpala go znowu i trzepie hajs na graczach który już czekali na nową edycję. Kiedyś przeliczyłem z logów ile w ciągu pierwszych 2 godzin od startu CC kupiło rangę VIP i wyszło mi ~700. 
Prosty rachunek 21 000 - prowizje = jakieś 10 000. (wiadomo opłata maszyn, reklam i innych rzeczy)

co to jest to CC? McGuard bedzie robic paczke antycheat na 1.12.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

EasyHC (hc = hardcore) nie ma nic wspólnego z hardcorem (nie wiem mogli chociaż dodać 10 żyć czy coś :kappa:). I to jest największy minus tego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dzięki temu toksycznemu trybowi, oraz toksycznym graczom minecraft upada. Nie powstanie prawdziwy hardcore, bo gracze są już od niego odzwyczajeni. Według graczy gra polega na kupieniu rangi, wzięciu kita, założeniu gildii, i kopaniu 24/7.

Nie podoba mi się społeczność, która także niszczy grę. O czym mówię ?

1. - Oszusty, brak zaufania do graczy
  2. - 10 latki, które robią patologie na chacie
  3. - Poziom administracji równy z poziomem 10 letnich graczy
  4. - "Afczenie" na typa 2h, ponieważ chce się go zabić
  5. - Uczciwe klepy 10 v 1, klatki bardziej uczciwe
  6. - Gracze boją się walczyć, nie walczą do końca tylko spier****ją zazwyczaj do cuba, lub logają.
  7. - Grając na craftcore oczekiwałem, że nie będzie nóżek i innych frajerskich trapów, ale się myliłem, zginąłem 10x w spleefie, nóżkach.
  8. Ludzie cię potrafią zwyzywać, ponieważ napisałeś coś "po nie ich myśli".
  9. Brak znajomości ortografii, interpunkcji.

Zmiana wersji nic nie pomoże, raki z 1.7 - 1.8 przejdą na 1.12 lub inne wersje gdzie powstaną serwery z blazingpack. Jedynym sposobem na ratowanie community, to izolacja rakowych graczy od normalnych, czyli praktycznie to nie możliwe.

W dodatku wypowiem się na temat serwerów, które powstają coraz liczniej, ale są to tryby easyhc, mediumhc, itd itd. Za dużo tego syfu.

Gdyby nie serwery premium takie jak hypixel, nie grałbym na serwerach mc. Bo już nawet wstrętne community opanowało craftcore, czyli jeden z moich ulubionych serwerów.

Oczekuję teraz na hejt ze strony 10letniego Jacka, któremu się nie spodoba, że wypowiadam się na temat jego ukochanej wersji i trybu, oraz tego jak na nim spędza czas.

Z mojej strony to tyle.

Edytowane przez HotAngel2K17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi