Skocz do zawartości
Magiczny_Miki

Ostrzeżenie za błędną nazwę tematu??!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, dostałem ostrzeżenie od szanownego Taq za błędną nazwę tematu??! "Tytuł tematu powinien skrótowo charakteryzować jego treść, znacznie lepiej napisać Problem ze skryptem na lewitację niż LEWITACJA!!!". Skoro temat nosił tytuł "Lewitacja" i był w problemach i pytaniach to chyba jasne, że mam z tym problem prawda 1f914.png? Proszę o usunięcie ostrzeżenia, gdyż  Taq za wszelką cenę chce mi dawać ostrzeżenia za byle pierdoły.

Edytowane przez Ewald
Ewald

formatowanie na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez Ewald

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jakie odwołanie, warn słuszny, Lewitacja co?
Problem?
Pomysł?
Ma być: Problem z lewitacją 
Taka jest poprawna nazwa tematu, więc warn słuszny, nauczcie się tematy nazywać porządnie, a nie "Lewitacja" "lvl" "Problem"

BTW edit.
Regulamin mówi jasno " "Tytuł tematu powinien skrótowo charakteryzować jego treść, znacznie"
Nie widzę tam zapisu, jeżeli znajduje się w dziale Pytania i problemy można używać nazw typu "Problem/lvl"

Pkt w regulaminie odnosi się do każdego działu, więc warn słuszny.
Nazwy tematów mają być jasne i określające jego treść, nie ważne czy to działy problemów, zleceń, serwerów czy inny.

Edytowane przez Kaskader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator globalny
W dniu 2.06.2018 o 15:33, Magiczny_Miki napisał:

Witam, dostałem ostrzeżenie od szanownego Taq za błędną nazwę tematu??! "Tytuł tematu powinien skrótowo charakteryzować jego treść, znacznie lepiej napisać Problem ze skryptem na lewitację niż LEWITACJA!!!". Skoro temat nosił tytuł "Lewitacja" i był w problemach i pytaniach to chyba jasne, że mam z tym problem prawda Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!? Proszę o usunięcie ostrzeżenia, gdyż  Taq za wszelką cenę chce mi dawać ostrzeżenia za byle pierdoły.

Nie chce dawać ci ostrzeżeń za byle pierdoły. Jeżeli zrobiłeś coś źle to moderatorzy lub administratorzy dadzą ci za to ostrzeżenie (i nie jest to spowodowany  tym czy ktoś kogoś nie lubi)

@Kaskader uprzedził mnie (tłumacząc czemu warn był i jest słuszny), dlatego nie miałoby sensu pisanie tego samego.

Edytowane przez Ewald

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
16 minut temu, Magiczny_Miki napisał:

Skoro napisałem PROBLEM w pytaniach i problemach to wiadomo o co chodzi... Skoro jest lewitacja w tym dziale to oczekuję pomocy...

A co kogo to obchodzi.
Nazwa tematu ma być szczegółowa a nie takie coś jak Ty napisałeś, dla mnie za mnie, walnąłbym Ci dodatkowe pkt warnu, przeszukując profil.

Źle nazwałeś temat, nie ma znaczenia w jakim dziale był, regulamin jest nadrzędny dla WSZYSTKICH działów, więc w każdym dziale ma być poprawna nazwa tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Magiczny_Miki warn był słuszny. Radzę pogodzić się z ostrzeżeniem a nie wypisywać głupoty typu " Proszę o usunięcie ostrzeżenia, gdyż  Taq za wszelką cenę chce mi dawać ostrzeżenia za byle pierdoły. ".

Edytowane przez Ewald
Ewald

Formatowanie na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez Ewald

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Trzeba zauważyć, że mowa o dziale Skript -> Pytania i problemy, więc "Problem ze skryptem na lewitację" nie wnosi nic więcej niż "Lewitacja". §2.4 odnosi się do nazw tematów typu "mam problem", '"pomóżcie", a w tym przypadku treść była skrótowo charakteryzowana.

Ostrzeżenie zostaje unieważnione. Dodatkowo przekręcenie nazwy tematu na "LEWITACJA!!!" w powodzie ostrzeżenia to dosyć brzydka praktyka, więc dodatkowo @Taq otrzymuje naganę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.