Skocz do zawartości
Centurion

Odpowiedzialnych osób do stworzenia serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Więc tak jak w tytule poszukuję osób, które stworzą tryb SkyBlock na mojej serwerowni iRejon.pl/xTopCraft.pl
Oferuje serwer oraz podpięcie pod bungee.
Możesz stworzyć po prostu ten serwer lub zostać jego właścicielem i się nim zajmować.
Przy pierwszej opcji mogę zapłacić przy drugiej będę go opłacał a $$ ze sprzedaży Vipów/itemów/itp. idzie do Ciebie.

Zapraszam na pw.

Edytowane przez Centurion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nikt nie chce sponsoringu ?, Nie dziwię się pozatym masz syfiaty serwer nie kupujesz reklam tylko zasłaniasz końcu na Skype, powiem ci jedno jesteś jednym z tych dzieci z Skype które nie umią nic zrobić lub osiągnąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, SzymiTV napisał:

Nikt nie chce sponsoringu ?, Nie dziwię się pozatym masz syfiaty serwer nie kupujesz reklam tylko zasłaniasz końcu na Skype, powiem ci jedno jesteś jednym z tych dzieci z Skype które nie umią nic zrobić lub osiągnąc.

Skoro przypatrujesz się mojemu serwerowni powinieneś wiedzieć, że były reklamy u YT.
+ nie wszyscy, którym zapłaciłem dotrzymali słowa. Więc jaki sens dawać kasę takim osobom jak ty ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, SzymiTV napisał:

@Centurion nie chcę twojego sponsorongu, a pozatym jak jesteś naiwny i dajesz kasę przed wstawieniem reklamy to nie moja sprawa

A czy Ja Ci karzę brać sponsoring ?? To ty robisz g....-burzę tutaj nie ja. Jeśli nie chcesz nie pisz nic więcej.
Po za tym większość osób z większością ilością subów chce najpierw kasę. I tak chcieli mało ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.