Skocz do zawartości
Centurion

DoSCore.pl - Najlepszy Serwer EasyHC !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
3 minuty temu, ShadowEk napisał:

Czytałem regulamin.

Wiem, że admin może dać bana, bla bla. Coś o tym pisało.

Ale, żeby banować za coś, czego JESZCZE nie zrobiłem?

Nie zgłosiłeś tego na moim discordzie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
A skoro zaproponowałeś już zrobienie tego u mnie podchodzi pod wykorzystywanie buga.
Jeśli chcesz załatwić sprawę pisz priv, forum nie jest do tego przeznaczone.

Edytowane przez Centurion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, Centurion napisał:

Nie zgłosiłeś tego na moim discordzie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
A skoro zaproponowałeś już zrobienie tego u mnie podchodzi pod wykorzystywanie buga.

Hmm, zgłaszać, a co jeżeli ktoś nie ma discorda? A Ty nie dajesz żadnego info, że jesteś na serwerze.

Może to i jest bug, ale tego nie wykorzystywałem.

Więc i tak bez sensu jest ten ban.

Z góry jeszcze raz nie polecam. Adminów wczoraj było tyle samo co graczy, a Wy jeszcze banujecie.

Btw. Komende chyba z graczy tylko ja znałem, i nikt inny.

Edytowane przez ShadowEk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 godzin temu, ShadowEk napisał:

Hmm, zgłaszać, a co jeżeli ktoś nie ma discorda? A Ty nie dajesz żadnego info, że jesteś na serwerze.

Może to i jest bug, ale tego nie wykorzystywałem.

Więc i tak bez sensu jest ten ban.

Z góry jeszcze raz nie polecam. Adminów wczoraj było tyle samo co graczy, a Wy jeszcze banujecie.

Btw. Komende chyba z graczy tylko ja znałem, i nikt inny.

Czyli jakby ktoś dostał nagle op/* (nie wnikajmy w to jak) nie mógłby dostać bana bo "Nic nie zrobił" ??
Ban całkowicie słuszny, skoro się chwaliłeś komu zmienić rekrutacje to powinieneś się liczyć z jego konsekwencjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
9 godzin temu, BlackRode napisał:

Czyli jakby ktoś dostał nagle op/* (nie wnikajmy w to jak) nie mógłby dostać bana bo "Nic nie zrobił" ??
Ban całkowicie słuszny, skoro się chwaliłeś komu zmienić rekrutacje to powinieneś się liczyć z jego konsekwencjami.

Tutaj się mylisz.

Zresetowanie rekru, a posiadanie opa to jest co innego drogi kolego. Ale co tam, sprawa wyjaśniona więc nie ciągnij tego dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Wchodzę na serwer a tu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Okej wracam ponownie.

Lobby: Jest nawet ładne, tylko te portale niezbyt tam pasują.

Idę na minigry (część lobby):

Saper i CandyCrush są fajnie wykonane, ale to są minigierki na chwilę (szybko się nudzą).

Dobra idę na megadropa:

Spawn nawet ładny, ale tryb nadal nudny.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zostawią to bez komentarza

Serwer w miarę znośny, chociaż.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jest możliwość kupna Adm/Mod (widać, że serwer robiony dla pieniędzy)

Co jest równoznaczne z łamaniem licencji serwerów minecraft.

image.png.5f7feeabd1f1474e166f18a7344b06

Edytowane przez nicku1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 1.06.2018 o 15:53, Patbox napisał:

Wchodzę na serwer a tu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Okej wracam ponownie.

Lobby: Jest nawet ładne, tylko te portale niezbyt tam pasują.

Idę na minigry (część lobby):

Saper i CandyCrush są fajnie wykonane, ale to są minigierki na chwilę (szybko się nudzą).

Dobra idę na megadropa:

Spawn nawet ładny, ale tryb nadal nudny.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zostawią to bez komentarza

Serwer w miarę znośny, chociaż.

Jest możliwość kupna Adm/Mod (widać, że serwer robiony dla pieniędzy)

Co jest równoznaczne z łamaniem licencji serwerów minecraft.

image.png.5f7feeabd1f1474e166f18a7344b06

Pieniądze są przeznaczane tylko do utrzymania serwera.
A co do bana o co masz problem ?? Złamanie regulaminu ??

Edytowane przez nicku1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Domena nie działa, trzeba wchodzić przez s4.crafthost.pl:32327

453036a8-3b95-46b0-a4d4-2caeb2c1e289.png Brzydki obrazek serwera, Nie działa na wersji 1.12.2,

142531ce-cffe-49ff-8463-caa83aa9fd7e.pngNigdy nie wchodziłem na wasz serwer 

Serwer nie posiada trybów innowacyjnych, oryginalnych. Jest hostowany na słabym hostingu crafthost, brak strony internetowej, brak własnego itemshopu.

a13bdc84-9a54-45b6-8d1c-53eab51d744d.png Ograniczenie wieku jest głupotą, oraz strzałki wam nie działają 

Wchodzę na gry, a tutaj na tabie 1c36000e-d83c-4aed-8a0e-217997197e44.png 

Gry słabe 8977ee48-3b09-41c7-bbdf-ef219466aa0e.png

Jaki sens jest dawanie trybu kreatywnego na megadropie? :thonk:

Dodatkowo, każdy link na serwerze jest przekierowany przez adfly, więc zarabiasz na tym. :rak:

6a4faa22-c992-4997-b068-f75885c7dd05.png

472306fc-5120-46b4-a4dc-217155e9ea90.png 

d9b508f2-891b-4b46-9bd3-20b754951624.png

co to ma być, ja się pytam, ty jesteś normalny? Bo zdaje mi się, że nie nadajesz się do niczego prowadzenia serwerów minecraft. Od takich wiadomości są automatyczne wiadomości, a nie, że spamisz mi na pw.

Proszę o okazanie regulaminu serwera, nie ma go nawet na serwerze napisanego ani stronie, która jak już wcześniej pisałem, nie istnieje. Naucz się robić uprawnienia na discordzie, bo słabo ci to idzie. Bym zapomniał, obszedłem twojego "super antybota" w ciągu 2 sekund. ;) 

a487b52f-9a43-4aab-878a-ebb32a6eed87.png Zostałem zbanowany za nic, teraz nie bede mugl grac na mojim ulubjonym serwerku!!!111111

Jak kolega @Patbox wyżej napisał, serwer został stworzony dla pieniędzy, a nie dla graczy.

Nie polecam serwera, słaby, nie grajcie tam, mają słabe zabezpieczenia, a właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu serwera :nokappa:

Edytowane przez Nieaktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, IDailyGaming napisał:

453036a8-3b95-46b0-a4d4-2caeb2c1e289.png Brzydki obrazek serwera, Nie działa na wersji 1.12.2,

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Nigdy nie wchodziłem na wasz serwer 

Serwer nie posiada trybów innowacyjnych, oryginalnych. Jest hostowany na słabym hostingu crafthost, brak strony internetowej, brak własnego itemshopu.

a13bdc84-9a54-45b6-8d1c-53eab51d744d.png Ograniczenie wieku jest głupotą, oraz strzałki wam nie działają 

Dodatkowo, każdy link na serwerze jest przekierowany przez adfly, więc zarabiasz na tym. :rak:

co to ma być, ja się pytam, ty jesteś normalny? Bo zdaje mi się, że nie nadajesz się do niczego prowadzenia serwerów minecraft. Od takich wiadomości są automatyczne wiadomości, a nie, że spamisz mi na pw.

Proszę o okazanie regulaminu serwera, nie ma go nawet na serwerze napisanego ani stronie, która jak już wcześniej pisałem, nie istnieje. Naucz się robić uprawnienia na discordzie, bo słabo ci to idzie. Bym zapomniał, obszedłem twojego "super antybota" w ciągu 2 sekund. ;) 

a487b52f-9a43-4aab-878a-ebb32a6eed87.png Zostałem zbanowany za nic, teraz nie bede mugl grac na mojim ulubjonym serwerku!!!111111

Jak kolega @Patbox wyżej napisał, serwer został stworzony dla pieniędzy, a nie dla graczy.

Nie polecam serwera, słaby, nie grajcie tam, mają słabe zabezpieczenia, a właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu serwera :nokappa:

Domena mi działa, a co do automessage nwm ile ty masz lat albo jak bardzo jesteś przywiązany do swojego easyhc, ale to co widziałeś jest to normalny automessage z małym pomysłem.
Nie każdy serwer musi mieć chyba to samo. Prawda ?? Ohhh nie, lepiej wsadzić gotowe rzeczy z neta.

Co do crafthost słyszałem, że się dogaduje z nimi i nic nie płaci za serwer. Dostaje pewnie za darmo serwery a jakąś tam reklame da na kanale.

A i skoro obczajasz uprawnienia może byś obczaił ogłoszenia lub coś bo nwm czy potrafisz czytać czy tylko zaznaczać kwadraciki w uprawnieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
W dniu 2.06.2018 o 10:23, Uzi napisał:

bardzo jesteś przywiązany do swojego easyhc

Nie mam serwera easyhc.

Co do crafthost słyszałem, że się dogaduje z nimi

Co mnie to obchodzi? Ten host jest nic, nie wart.

skoro obczajasz uprawnienia

Nie wiesz, o czym mówię, to się nie wypowiadaj. 

Edytowane przez Nieaktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
13 minut temu, IDailyGaming napisał:

Co cie dziecko to obchodzi? Więcej niż ty

Nie mam serwera easyhc.

Co mnie to obchodzi? Ten host jest nic, nie wart.

Nie wiesz, o czym mówię, to się nie wypowiadaj. 

Skąd takie wnioski ?? Bo nic innego nie masz do powiedzenia ??
Polecam kanał na discordzie #ogłoszenia wczoraj jeszcze było o konkursie.
Co do hostingu oferują to samo co titanaxe oraz enderchest w podobnych do siebie cenach + oferują pomoc przy skryptach/pluginach lepszą niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
28 minut temu, Uzi napisał:

Więc tak domena działa poprawnie może miałeś jakiś błąd z internetem.
Potem sprawdzę czy nie występuje dalej ten sam błąd.

1 godzinę temu, IDailyGaming napisał:

Nie zrobię lepszego, ale na razie może być taki. Jeśli masz inspirację zawsze możesz stworzyć coś lepszego i mi podesłać, mogę zapłacić oczywiście.

Coś tam posiada, ale jako hosting to masz wyżej pewną rzecz.

3 minuty temu, Uzi napisał:

Co do hostingu oferują to samo co titanaxe oraz enderchest w podobnych do siebie cenach + oferują pomoc przy skryptach/pluginach lepszą niż tutaj.

Tak trochę się zgodzę jeśli można się z nimi dogadać jest dużo taniej.

Ograniczenie wiekowe nie zbyt mnie obchodzi, najpierw z taką osobą muszę porozmawiać zazwyczaj.
Raczej gdybym napisał "Najgorszy serwer MegaDrop" byłoby to głupie i nie potrzebne.

33 minuty temu, Uzi napisał:

Skoro byłeś na discordzie to wiesz, że jest konkurs i są pewne nagrody. A co do minigier nie ma u nikogo nic takiego więc to coś nowego.

34 minuty temu, Uzi napisał:

Można nawet obliczyć wskaźnik rentowności tego przedsięwzięcia. 5 dolarków raz na miesiąc lub na dwa a w zamian opłacenie kilku serwerów. Posiadam oczywiście oprócz tych dostępnych jeszcze skyblock mcosada i survival oraz PvP są to oczywiście projekty, z których nie czerpie na razie korzyści ani zabawy. Więc gdzie to zarabianie ??

38 minut temu, Uzi napisał:

Tak samo można powiedzieć o reklamach na yt. Niby każdy je omija, ale zostawiają w świadomości zawsze coś. Wróćmy do serwera, jeśli osoba zobaczy coś takiego, pomyśli sobie a wbije może coś ciekawego będzie. Dzięki temu ja coś mam np. jakieś wyświetlenie. można to nazwać typem reklamy pull.
+ to nie jest pw.

2 godziny temu, IDailyGaming napisał:

Lobby jest po to aby chronić serwer przed botami. Wszystko można ominąć, ale na razie dobrze się sprawdza. Co do regulaminu ./regulamin

2 godziny temu, IDailyGaming napisał:

Wywalałeś serwer więc czemu mam Cię nie zbanować ?? Działasz przeciwko serwerowni a jednocześnie społeczności.
Nikt tak po prostu nie dostaje blacklisty u mnie. Nawet jakby mnie o coś oskarżał bo po prostu mu na to odpowiem.

46 minut temu, Uzi napisał:

Tak jak wyżej, gdzie tutaj widzisz opłacalność ?? To, że generuje dość dużo przejść przez stronę nie jest zawsze opłacalne. A rangi możesz za spędzony czas dostać za free ./nagrody.
Proszę powiedz mi gdzie te miliony mam z tego serwera ?? :kappa:
Co do zabezpieczeń nawet tutaj na tym forum nikt prawie nic fajnego nie oferuje. Widziałem kilka postów o zabezpieczenie serwera, ale niestety zostały one wyśmiane oraz zapomniane.
Chyba tylko ktoś tam oferował viaverson zainstalować i ograniczyć pakiety tylko nawet to nie do końca działa. Nawet jakbym chciał to nwm jak to zabezpieczyć a ty zamiast sobie zarobić $$ to wywalasz serwer a nie proponujesz rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Serwer ogółem spoko. Spawn taki se. Pluginy/Skrypty tak średnio ogarnięte ale w większości orginalne, kreatywne i ciekawe pomysły. Za co wielki +

Administracja Spoko, Miła Atmosfera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
20 minut temu, pandax napisał:

Lubię właściciela, ale ranga administracyjna do kupienia dała mi peeling oczu aby się przyjrzeć jeszcze raz.

Wiem, nie ładnie to wygląda z mojej strony tylko rangi msponsor itp. są za grosze a nie chce zostać na całkowitym -------- więc dodałem tą opcje.
Dopóki serwery SkyBlock i McOsada nie wystartują, będzie dostępna ta opcja.
Oczywiście aby ktoś się nie przywalił o "Zarabianie" na biednych dzieciach z skript.pl
Mówię otwarcie, że nie będę dostawał żadnego $$ z tych serwerów ponieważ są to projekty stworzone z tego tematu:

Dziękuję za opinię i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Z trailera niczego się nie dowiedziałem poza tym, że macie brzydki spawn.
A jakim cudem prezentacja nadal jest w dziale estetycznych, to ja nie wiem również.

Po poprawieniu prezentacji zgłoś ją, przeniesiemy ją gdzie trzeba.

Edytowane przez ThatsVylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, ThatsVylence napisał:

Z trailera niczego się nie dowiedziałem poza tym, że macie brzydki spawn.
A jakim cudem prezentacja nadal jest w dziale estetycznych, to ja nie wiem również.

Po poprawieniu prezentacji zgłoś ją, przeniesiemy ją gdzie trzeba.

Dzięki za ocene.
Na dniach zrobię nową prezentacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.