Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
43 minuty temu, uEqualirum napisał:

@xNeviL_ nie polecam jego VPSa jest za 0.99 na pewnym hostingu z domenami.. Wysłał mi dowód tego syfu. Nie polecam Ci gry na jego serwerze (mogą być duże cofki) :seemskappa:

puff 0,99?????? chyba po przecenie na tydzien normalna cena to w granicach 200zl a serwer byl zakupiony rok temu cofek nie ma nic ale ok nigdy nie byl na serwie ale i tak sie wypowiada o rozgrywce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
22 godziny temu, uEqualirum napisał:

@xNeviL_ nie polecam jego VPSa jest za 0.99 na pewnym hostingu z domenami.. Wysłał mi dowód tego syfu. Nie polecam Ci gry na jego serwerze (mogą być duże cofki) :seemskappa:

A ty jesteś rakiem i wgl nie masz vps'a tylko na local hoście lub aternosie lecisz plebsie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 13.05.2018 o 20:23, jaku49 napisał:

I jeszcze wszystko za darmo zgadłem? 13 latek to dużo Ci ogarnie na serwerze już to widzę (sam w tym wieku robiłem gówniane serwerki na ench.pl).

Ja posiadam 14 lat, i od 4 lat zajmuję się serwerami mc, w dodatku sam wszystko ogarniam, piszę skrypty, ogarniam pluginy.

Jesli chodzi o to, czym posługuję się przy budowie spawna, budynkow, to do gór używam gb [gobrush], natomiast budynki worldeditem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.