Skocz do zawartości
TiREX

lsmc.pl - Lista serwerów minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

hmm dodaj topke ze liczy sie wszystko a nie tylko glosy (bo pozycja pewnego serwera mi sie nie podoba)  uwzglednij ilosc graczy + lajki

dla ciekawskich chodzi mi o (CC)  xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
14 godzin temu, xAxee napisał:

hmm dodaj topke ze liczy sie wszystko a nie tylko glosy (bo pozycja pewnego serwera mi sie nie podoba)  uwzglednij ilosc graczy + lajki

dla ciekawskich chodzi mi o (CC)  xd

Dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Więc tak strona nawet spoko wygląda tylko tak jakby była w dużym stopniu zerżnięta od zagranicy (Nie jest to reklama strony tylko pokazanie dowodu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Oczywiście szanuje za to, że dodaliście jakieś tam logo i inne logowanie itp.
Z tymi dwoma rzeczami jestem na neutral.
Co do głosowania na stronie i ruchu na niej. Jest to wyścig 4 serwerów z topki, na których znajdziemy linki do głosowania oraz jakieś tam nagrody. Nic więcej się nie dzieje nikt nie zamieszcza linków na yt itp.
Powinno się to zmienić np. jakieś tam filmy "wchodzimy na losowe serwery na lsmc.pl" itp. Dzięki czemu ktoś nowy wbije i znajdzie nowy serwer do grania.
Pewnie ktoś napiszę, że ruch na stronie jest duży bo wbijają gracze z tych serwerów i głosują tylko o to nie chodziło przy założeniu tej strony. Po co lista, skoro gonią się 4 serwery ??

Dodałbym sponsorowane reklamy serwerów jak na innych stronach tego typu. Ktoś zarzuci Właścicielowi strony, że się sprzedaje itp. a tak naprawdę pozwoli to zlikwidować jakiś dług, który tworzy się przez tą stronę. Oraz może jakoś zachęci do grania na serwerze. Oczywiście cena na początku nie może być zbyt wysoka może rosnąć z czasem, ale proponowałbym najpierw dać za jakieś grosze.

Raczej po jakimś czasie strona jeszcze bardziej urośnie w siłę.
Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 14.07.2018 o 00:11, Centurion napisał:

Więc tak strona nawet spoko wygląda tylko tak jakby była w dużym stopniu zerżnięta od zagranicy (Nie jest to reklama strony tylko pokazanie dowodu: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Oczywiście szanuje za to, że dodaliście jakieś tam logo i inne logowanie itp.
Z tymi dwoma rzeczami jestem na neutral.
Co do głosowania na stronie i ruchu na niej. Jest to wyścig 4 serwerów z topki, na których znajdziemy linki do głosowania oraz jakieś tam nagrody. Nic więcej się nie dzieje nikt nie zamieszcza linków na yt itp.
Powinno się to zmienić np. jakieś tam filmy "wchodzimy na losowe serwery na lsmc.pl" itp. Dzięki czemu ktoś nowy wbije i znajdzie nowy serwer do grania.
Pewnie ktoś napiszę, że ruch na stronie jest duży bo wbijają gracze z tych serwerów i głosują tylko o to nie chodziło przy założeniu tej strony. Po co lista, skoro gonią się 4 serwery ??

Dodałbym sponsorowane reklamy serwerów jak na innych stronach tego typu. Ktoś zarzuci Właścicielowi strony, że się sprzedaje itp. a tak naprawdę pozwoli to zlikwidować jakiś dług, który tworzy się przez tą stronę. Oraz może jakoś zachęci do grania na serwerze. Oczywiście cena na początku nie może być zbyt wysoka może rosnąć z czasem, ale proponowałbym najpierw dać za jakieś grosze.

Raczej po jakimś czasie strona jeszcze bardziej urośnie w siłę.
Powodzenia

Faktycznie, wzorowałem się na tej stronie, której link zamieściłeś wyżej. Zamierzam z czasem odejść od wyglądu podobnego do tamtej strony.

Lista ma aktualnie problem z popularnością. Z dnia na dzień się to polepsza, ale nie są to jakieś super rezultaty. Ciężko jest znaleźć youtubera, który będzie chciał zrobić serię z wchodzenia na losowe serwery z listy.

Nie wiem czy jest sens dodawania sponsorowanych reklam serwerów. Faktycznie pomogłoby mi to w opłacaniu serwera, ale nie wiem jakby ludzie na to spojrzeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Mam w ogóle pomysł taki żebyś np. zrobił rekrutację na jakąś administracje czy coś, i te darmowe reklamy trzeba by było weryfikować żeby np. nie łamały regulaminu lub żeby nie były reklam do forum/ts itp. bez tematyki minecrafta. Albo jakiś "auto" weryfikator. Chyba że sprawdzasz na bieżąco :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi