Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam,

Dostałem 2x ostrzeżenie od Nioo. Za pierwszym razem za spam, mimo iż nic nie pisałem? Natomiast drugim razem za zapytanie się za co dostałem ostrzeżenie :thinkfish:

W zasadzie to tyle, czekam na odpowiedź :)

@Nioo

Edytowane przez Crevsers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Pierwsze ostrzeżenie otrzymałeś przez post, umieściłeś go w innym wątku niż prezentacja skryptu TradeSK - to po pierwsze. W tym wątku to zupełnie nie jest potrzebne i nadaje się jedynie na shoutbox (moim zdaniem).

156136302.png

Drugie ostrzeżenie otrzymałeś za reakcje. Napisałeś znów niepotrzebnie post w temacie @knugi, zamieściłeś tam wulgaryzm. Nie widziałeś swojego postu, za który zostałeś ukarany, ponieważ jest on ukryty. Aby dokładniej przeanalizować swoje ostrzeżenie wystarczy napisać do moderatora/administratora, które je nadał. Ewentualnie, jeśli pamiętasz dokładnie co tam zamieściłeś możesz odwołać się co teraz zrobiłeś.

265158933.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Powinieneś zajmować się moderowaniem treści, które faktycznie szkodzą komuś, lub znacząco odbiegają od przyjętych norm.

Czekam na kolejne warny, może obędzie się bez wyzwisk.

Do zamknięcia, szkoda mi czasu na użeranie się z ludźmi.

Edytowane przez Ewald

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

@Crevsers Twój post właśnie odbiegł od przyjętych norm - czyli regulaminu.

710503142.png

Napisałeś niepotrzebny post i to w złym temacie. Myślę, że rozumiesz drugie ostrzeżenie czy też mam podać punkt z regulaminu? Obie twoje posty odbiegły znacząco od regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Nioo

Zamknij ten temat, pisałem Ci, że nie mam ochoty z Tobą dyskutować, bo szkoda mi czasu.

A i jeszcze na koniec, dobrze, że moje "obie" posty odbiegają od regulaminu, interesujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.