Skocz do zawartości
feerko

1.9-1.12.2 minigames DerpMC.PL - Najlepsze tryby z zagranicznych serwerów!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
9 godzin temu, szymufinek5 napisał:

Bardzo fajne tylko, że zrobiliscie server premium ;------------------------------; ;[

//Usunięto zbyt długi cytat ~ JanekJaran

Przez  takie osoby jak ty minecraft upada

@Topic 

Bardzo fajny serwer, jak wspomnial @TheMolkaPL potraficie rozbawić potencjalnego gracza

i z dystansem podchodzicie do swojego serwera, bo wątpie, by ktoś, kto ma jakikolwiek

szacunek do osoby własnej tłumaczyłby dzieciom jak namówić rodzica na zakup rangi.

Serwer ogólnie bardzo fajny, bo można kupić magiczny łuk i wygrywać każda runde. Wystarczy wydać tylko

kilkanaście złotych i jesteś najlepszy na serwerze, również podoba mi się brak pay2win, które jest głównie na zagranicznych serwerach premium.

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
4 godziny temu, Sewer napisał:

Przez  takie osoby jak ty minecraft upada

@Topic 

Bardzo fajny serwer, jak wspomnial @TheMolkaPL potraficie rozbawić potencjalnego gracza

i z dystansem podchodzicie do swojego serwera, bo wątpie, by ktoś, kto ma jakikolwiek

szacunek do osoby własnej tłumaczyłby dzieciom jak namówić rodzica na zakup rangi.

Serwer ogólnie bardzo fajny, bo można kupić magiczny łuk i wygrywać każda runde. Wystarczy wydać tylko

kilkanaście złotych i jesteś najlepszy na serwerze, również podoba mi się brak pay2win, które jest głównie na zagranicznych serwerach premium.

Do serwera nic nie mam, nie sprawdzałem, ale opcja premium kusi i to bardzo.

Bardziej bawi mnie twoja wypowiedź, a najbardziej ten kawałek:

bo można kupić magiczny łuk i wygrywać każda runde. Wystarczy wydać tylko kilkanaście złotych i jesteś najlepszy na serwerze

A potem piszesz:

również podoba mi się brak pay2win

To w końcu, jest to P2W czy go nie ma, bo jeżeli jakiś przedmiot daje mi przewagę nad innym graczem, przedmiot kupiony za SMS'a to raczej jest to P2W, nawet jak jest to jedyny przedmiot w sklepie :thonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 godziny temu, LordYu napisał:

Do serwera nic nie mam, nie sprawdzałem, ale opcja premium kusi i to bardzo.

Bardziej bawi mnie twoja wypowiedź, a najbardziej ten kawałek:

bo można kupić magiczny łuk i wygrywać każda runde. Wystarczy wydać tylko kilkanaście złotych i jesteś najlepszy na serwerze

A potem piszesz:

również podoba mi się brak pay2win

To w końcu, jest to P2W czy go nie ma, bo jeżeli jakiś przedmiot daje mi przewagę nad innym graczem, przedmiot kupiony za SMS'a to raczej jest to P2W, nawet jak jest to jedyny przedmiot w sklepie :thonk:

Cześć, cieszę się, że moja wypowiedź Cię rozbawiła, poniewaz wszystko było sarkazmem, serwer mimo dobrego wykonania jest całkowitym dnem, przez pay2win, które jest wszędzie, gdzie mogli to dać.

Najbardziej o tym świadczy screenshot, który przytoczył towarzysz @TheMolkaPL Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Btw. Żadnej opcji premium nie ma, gracz nonpremium może wejść, a premium nie ma automatycznego logowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dziekuję za wszystkie posty, za dobre słowa, szczerość i nazwanie nas dnem <3

Większość wpisów na "blogu" jest w formie żartu :)

Opcja premium jest. Tyle, że inteligentni gracze ustawiali sobie konto premium bez premki... Więc, żeby otrzymać logowanie premium na serwerze wystarczy napisać do nas na helpopie. Nie działa to automatycznie, bo nie chcemy obciążać serwerów mojangu które i tak są już słabe :D:D:D

Tak serio: gdybyśmy ustawili automatycznie weryfikowanie gracza premium to odciełoby znaczną ilość graczy, którzy grają nieświadomie na nicku premium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
12 godzin temu, feerko napisał:

Dziekuję za wszystkie posty, za dobre słowa, szczerość i nazwanie nas dnem <3

Większość wpisów na "blogu" jest w formie żartu :)

Opcja premium jest. Tyle, że inteligentni gracze ustawiali sobie konto premium bez premki... Więc, żeby otrzymać logowanie premium na serwerze wystarczy napisać do nas na helpopie. Nie działa to automatycznie, bo nie chcemy obciążać serwerów mojangu które i tak są już słabe :D:D:D

Tak serio: gdybyśmy ustawili automatycznie weryfikowanie gracza premium to odciełoby znaczną ilość graczy, którzy grają nieświadomie na nicku premium.

U mnie ktos kupil premke na moj nick xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

A więc tak. Pograłem na serwerze jakiś czas, niektóre tryby są całkiem ciekawe i oryginalne bynajmniej na polskim "rynku". Pierwsze co po wejściu na serwer wyświetla się komunikat o tym, że możesz zakupić rangi na serwerze aby go rozwijać. Co kilka minut na czacie wyświetlają się komunikaty z tym samym przekazem co jest mega irytujące. Wszystkie dodatki, gadżety i skrzynki są za PLNy, niby nie wpływają na rozgrywkę, ale nie robi to dużego wrażenia na nowych graczach, bynajmniej wg. mnie. Widać, że serwer robiony tylko i wyłącznie pod kasę, szkoda że gra tam tylu graczy, bo jeśli byłoby ich znacznie mniej, to może byście to poprawili.

#Reasumując nie polecam tego serwera

Edytowane przez kubastion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 4.05.2018 o 10:16, Centurion napisał:

Dodajcie, że ukradliście całkowicie paczkę.
Wtedy wbiję i będę grał 24/7 :kappa:

Dodam, że wszystkie mini gry zostały napisane przeze mnie :) 

4 godziny temu, kpw102 napisał:

Feerko, a jeśli mógłbym się spytać... ten plugin na deathrun, mozna download?

Poducz się trochę to nawet w Skripcie dasz radę napisać :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.