Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
2 godziny temu, Bielecki napisał:

Jak dla mnie, to wygląda jakby ktoś to zwymiotował. Przepraszam, pewnie posypią się "raki", ale takie odnoszę wrażenie - jakby ktoś to zbudował, a potem zamienił na losowe bloki. Ścieżka ma sens, jeśli wszystko inne jest normalne, ale jeśli wygląda tak samo jak reszta mapy, to coś chyba jest nie tak? Budowniczym nie jestem, ale wzrok mam jeszcze dobry. A oczy od patrzenia mnie bolą.

Google nawet mi takiej ścieżki jak tutaj Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Tak to jest jak się Angielskiego nie zna xD "Path" to ścieżka. A jeśli o mnie chodzi, robiłem multum takich ścieżek już ;0 I ten design jest jednym z lepszych, chociaż ta powinna być szersza i ja dodałbym do niej nawet więcej bloków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

CI5ggRR.png

Rmsukh4.png

Jakbyś odpalił google chociaż raz i wpisał "ścieżka" lub "path", to wiedziałbyś, że 90% wyników prowadzi do technicznych spraw, a nie do budowania (file path; ścieżka do pliku). Dlatego wybrałem "walkway", które ma podobne znaczenie, a zwraca więcej interesujących wyników.

Fajnie masz, jeśli uważasz, że ten design jest jednym z lepszych. Jest miliard lepszych, ładniejszych sposobów zrobienia ścieżki, gdzie przynajmniej wiesz, że to ścieżka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Dnia 11/20/2017 o 20:25, Bielecki napisał:

CI5ggRR.png

Rmsukh4.png

Jakbyś odpalił google chociaż raz i wpisał "ścieżka" lub "path", to wiedziałbyś, że 90% wyników prowadzi do technicznych spraw, a nie do budowania (file path; ścieżka do pliku). Dlatego wybrałem "walkway", które ma podobne znaczenie, a zwraca więcej interesujących wyników.

Fajnie masz, jeśli uważasz, że ten design jest jednym z lepszych. Jest miliard lepszych, ładniejszych sposobów zrobienia ścieżki, gdzie przynajmniej wiesz, że to ścieżka.

What the hell XXXXDDDDD Co ty wgl robisz. Przeczysz sam sobie, interesujące wyniki to dla Ciebie ten szajs? XD
Dobra, o gustach się nie dyskutuje, twój po prostu jest rakowy :rak: I tak, fajnie mam. Przynajmniej potrafiłbym coś zbudować, a nie tylko oceniać i raczyć nas na lewo i prawo swoimi słabymi opiniami.

Edytowane przez PanNiedzwiadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Godzinę temu, Bielecki napisał:

CI5ggRR.png

Rmsukh4.png

Ale chodnik to sidewalk.

Walkway jest tak mało popularnym określeniem, że nawet się tutaj nie wyświetla:

t0s3_HxzTfeuaDyl5Vur4w.png

Edytowane przez jahumen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
13 godzin temu, Libter napisał:

Rozumiem, że hejtowanie dropu ze stona nadal w modzie, ale tutaj reklamowany jest serwer na znacznie wyższym poziomie. Nawet jeśli nie widać tego po prezentacji :P

Na samym początku gracza wita profesjonalne MOTD (chociaż ikonka by się przydała):
xdYWd31.png

Po wejściu widać od razu skiny i automatyczne logowanie premium, dobrze zrobioną TABlistę i pasek boczny, estetyczny spawn oraz fajerwerkowe powitanie nowego gracza.

Domyślne wyspy również są ładnie zbudowane, a dodatkowo w trakcie rozgrywki można zdobywać osiągnięcia zrobione specjalnie pod serwer (chociaż w 1.12 można byłoby to oprzeć na systemie postępów). Znienawidzony drop z kamienia tak naprawdę nie jest dropem - po prostu przy formowaniu się bruku z wody i lawy jest niewielka szansa, że zmieni się on w rudę - trudno o lepsze rozwiązania na skyblocku gdzie większość budulców bierze się właśnie z takiego generatora.

Pomijając to jak wygląda moje motd od jakiś 2 miesięcy... :P

sSJOGOa.png

Sam też "system dropu" to nieco usprawnione tiery które można było zobaczyć u mnie (chociaż te przynajmniej działają jak należy, nie to co moje) :/

Nic nowego nie wymyślił, tylko wykonał to nieco lepiej i za to należy mu się plus (chociażby w miejscu gdzie cobble zamienia się w rudę, niby pierdoła a nieco urozmajca rozgrywkę)

Edytowane przez artur9010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Dnia 20.11.2017 o 20:25, Bielecki napisał:

Jakbyś odpalił google chociaż raz i wpisał "ścieżka" lub "path", to wiedziałbyś, że 90% wyników prowadzi do technicznych spraw, a nie do budowania (file path; ścieżka do pliku).

Idź i poskarż się, że mojang źle nazywa swoje bloki. Bo przecież jak to!? Grass_path jest niepoprawne! Przecież stosuję to tylko w informatyce i oznacza to ścieżke do pliku, wszyscy inni się mylą!!!11oneone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Prezentacja serwera jest o wiele lepsza do poprzedniej ale jedyne co, to zbyt mała ilość zdjęć z serwera.

Co do serwera spawn według mnie jest ładny jedynie co, to mogę się przyczepić do tych wysp nie wiem czemu ale są jakieś takie dziwne xd

Edytowane przez MT324

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Dnia 20.11.2017 o 08:51, Libter napisał:

ale tutaj reklamowany jest serwer na znacznie wyższym poziomie

polemizowałbym. Od razu po wejściu na serwer dostrzegłem kilka błędów, które nie są fajne dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Dnia 20.11.2017 o 15:48, Bielecki napisał:

Są w miarę. Ale chwila, dlaczego coś je kojarzę?... A, już wiem...
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

No, rozpisałem się i naszukałem. Nie bez powodu nie wspomniałem o dropie, racja, pomysł okej. Jednak niewiele tu innowacji poza niektórymi płatnymi pluginami (w tym drop; ciekaw jestem jednak czy na pewno zostały kupione, a nie pobrane z pewnych for...). Mam nadzieję, że to wystarczająco konstruktywna krytyka.

#odkoptrocheco-terazdopierozauważyłemxd Jestem troszkę zdezorientowany, a w większości zażenowany, że aktualna społeczność nie ceni sobie rozgrywki, wyglądu map - tylko to że są one kupione, czy inaczej mówiąc "autorskie".

@kuvuś nie sądzisz że dobrym pomysłem było by zainwestowanie w kilkanaście reklam? Aktualnie - może tylko w mojej opinii, rozgrywka będąc 3 graczem online na serwerze się zwyczajnie nudzi. Im większy ruch tym więcej osób przybędzie z for etc.

Edytowane przez keebe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

=== UPDATE ===

W ciągu ostatniego tygodnia trochę się zmieniło na naszym serwerze:
- Zmieniliśmy wygląd wyspy gracza.
- Poprawiliśmy kilka błędów wizualnych
- Przenieśliśmy serwer na mocniejszą maszynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
7 minut temu, kuvuś napisał:

- Przenieśliśmy serwer na mocniejszą maszynę.

Podasz parametry dla nerdów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Nioo Przenieśliśmy serwer z VPSa OpenVZ na VPSa KVM (na razie tylko 4GB ramu, 2 rdzenie taktowane 4GHz) z oferty Lvlup.pro, która jeszcze nie jest oficjalnie wprowadzona.

Edytowane przez kuvuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi