Skocz do zawartości
kyuubi

Masz niepotrzebne skiny? Dobrze trafiles!

Recommended Posts

Użytkownik

Siemka!

Masz niepotrzebne skiny? Dobrze trafiles! Skupie od Ciebie wszystko!*

Jak dobrze wiesz, jest w tym 'haczyk'. Jest to prowizja. Jednak.. przeciez moge pojsc na jakas strone!

Jesli chcesz zaoszczedzic, to polecam Ci skorzystac z mojej oferty! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Prowizja jest malutka, przy 20 euro jest tylko 2 euro prowizji, czyli Ty dostaniesz 18.

Jesli ktos nie za bardzo umie sie poslugiwac jezykiem angielskim, tutaj macie kluczowe slowa:

- comission = prowizja

- about = okolo

Ale w czym place? Na razie tylko w psc. Mysle, ze to jedna z wygodniejszych form, jednak 

moge wprowadzic paypal, ale to juz pozniej.

Rowniez sie trade'uje :) Ale to juz macie na profilu..

Narka!

Skup startuje 17.11.2017

*  oczywiscie nie skupuje skrzynek/skinow wartych kilka centow ;] 

Edytowane przez VaeNN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
16 minut temu, Bielecki napisał:

"Bez potrzebne skiny"? Scam jak nic, reported

Aha? Nawet nie skorzystales.. Ani nie ma zadnych opinii ;) Nie badz jak wiekszosc :rak: na forum, co sa na nie od razu.  Bez sensu byla twoja wypowiedz. Po za tym jakim prawem masz juz zrobiona o mnie opinie? :rak:

Edytowane przez VaeNN
Uzasadnienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
21 minut temu, Bielecki napisał:

A co, zabronisz mi mieć wyrobioną opinię? Mam ją po tym, że nie umiesz pisać i tyle. Łamana polszczyzna/angielszczyzna == scam.

Fakt jedna literowka sie wkradla. Gdzie ty widzisz lamana polszczyzne/angielszczyzne? Zamiast zglosic literowke, od razu sie prujesz ze scam. Jeden wielki :rak: i tyle..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
9 godzin temu, VaeNN napisał:

Jeden wielki :rak: i tyle..

:rak: to akurat to jak piszesz. @Kewin7 dobrze napisał. I to nie jest literówka i nie "wkradła ci się", skoro napisałeś to dwa razy. "Bez potrzebne" - przykład łamanej polszczyzny. A na oczy chyba kiepskiego scamu nie widziałeś, skoro nie wiesz o czym mówię :v A dobrych scamów pewnie nie znasz, bo zapewne się na nie nabierałeś i nawet o tym nie wiesz :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
7 godzin temu, Bielecki napisał:

:rak: to akurat to jak piszesz. @Kewin7 dobrze napisał. I to nie jest literówka i nie "wkradła ci się", skoro napisałeś to dwa razy. "Bez potrzebne" - przykład łamanej polszczyzny. A na oczy chyba kiepskiego scamu nie widziałeś, skoro nie wiesz o czym mówię :v A dobrych scamów pewnie nie znasz, bo zapewne się na nie nabierałeś i nawet o tym nie wiesz :v

Chcesz sie draznic? Chodz na pw.. Tylko posty sobie nabijasz.. Pfff, bol dupy bo dalem reakcje :rak: 

Nie jestem glupi, nie nabieram sie na takie scamy.. Nigdy nie bylem oscamowany ;) 

jesli ty byles oscamowany, to nie oznacza ze inni tez byli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.