Skocz do zawartości

[1.12][Zapowiedź]Island of the Exhibitors - Przetrwaj Horror

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, DaltonEZ napisał:

Mini sklep na bezludnej wyspie ? Kto jest tam sklepikarzem?

jeżeli chcesz podciągnąć sobie pod fabułę to możesz uznać że są to zwykłe maszyny, które wydają towar za monety
A napełnia je statek, który raz na jakiś czas przybija do wyspy wraz z naszym Questerem

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, PanNiedzwiadek napisał:

Niezły pomysł. Coś innego niż izihace, jak dla mnie legit :)

Ogólnie celem było stworzenie czegoś co każdy lubi z mocną zmianą, tutaj jest typowy surwiwal, nic nowego, budujesz etc.
Ale porządną zmianą bo ponad 80% to zmiana na Horror, moją domeną zawsze było straszenie ludzi, więc na spotkasz mnóstwo pułapek które przyprawią Cię o cienki pisk :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Ah. Ostatnio wogóle nie gram w takie rzeczy :P Jestem teraz artystyczną duszą i rysuję anime xD
Ale mam nadzieję, że inni, którzy będą grać, faktycznie zostaną przyprawieni o "cienki pisk" ;)

No i I wish you good luck czy cośtam, zawszę będę wspierać oryginalne serwery z jakimkolwiek pomysłem <3ps. jeśli masz jakikolwiek tyci problem, to pytaj(na PW) o co chcesz. Nikt nie porzucił tyle projektów co ja XD Mam doświadczenia jak lodu ^-^

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Putin napisał:

Mapy z neta??? Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

U mnie przynajmniej nie znajdziesz włamów na serwer Gnomq ;) 
Do tego nie posiadam tak podstawowej wiedzy w czymś tak prostym jak .sk żeby pytać o podstawowe rzeczy na serwer :v 

A mapa tak, nawet gdzieś wspominałem że nie chciało mi się generować terenu skoro ktoś udostępnia pustą, czystą mapę pod budowanie 

Odnośnik do odpowiedzi

Ej teraz tak szczerze. Kto gra na takim czymś po za tymi 'ludzmi' z tego forum? xd

Fajna prezentacja. Bym wbił i zobaczył ale nie gram na takim czymś. Ale pomysł chyba fajny.

// Usuwam zbędne formatowanie i poprawiam rażący błąd ortograficzny ~ Bopke

Edytowane przez bopke
Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.11.2017 o 21:30, SKsteiner napisał:

Ej teraz tak szczerze. Kto gra na takim czymś po za tymi 'ludzmi' z tego forum? xd

Fajna prezentacja. Bym wbił i zobaczył ale nie gram na takim czymś. Ale pomysł chyba fajny.

Lol, niktw porównaniu do masówek dla dzieci bo oryginalne tryby nie mają odpowiedniej reklamy.

Edytowane przez bopke
Odnośnik do odpowiedzi

Ta porównaj jak craftcore powróci (a powróci) do takiego serwerka. Nawet jakby miał reklamy [CIACH] to by nie grało tyle osób co na craftcore. To nie jest reklama bo kto tu tego serwera nie zna? 

// Usuwam wulgaryzm ~ Bopke

Edytowane przez bopke
Usunięcie wulgaryzmu ~ Bopke
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SKsteiner napisał:

Ta porównaj jak craftcore powróci (a powróci) do takiego serwerka. Nawet jakby miał reklamy [CIACH] to by nie grało tyle osób co na craftcore. To nie jest reklama bo kto tu tego serwera nie zna? 

// Usuwam wulgaryzm ~ Bopke

Pierwszy raz słyszę o "Craftcore".

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, SKsteiner napisał:

yyy... Upilnuj 4000+ osób na serwerze, żeby nikt nie miał cheatów... Sam byś lepszej nie napisał....

A co to ma do rzeczy jaką ja bym napisał XDDDD Nie ma obowiązku pisania paczki raka. Jak ktoś nie potrafi upilnować własnego serwera to po co wnerwia graczy jakimś launcherem. Bez sensu.

I gdzie niby gra 4000+ osób XDDD Chyba nie na CraftCORE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, PanNiedzwiadek napisał:

A co to ma do rzeczy jaką ja bym napisał XDDDD Nie ma obowiązku pisania paczki raka. Jak ktoś nie potrafi upilnować własnego serwera to po co wnerwia graczy jakimś launcherem. Bez sensu.

I gdzie niby gra 4000+ osób XDDD Chyba nie na CraftCORE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na starcie zawsze tyle jest XDDDDDDDDD. Po takiej przerwie nie będzie 4k osób? Na mc4u przecież tyle jest na starcie a craftcore są bardziej wypromowani.

A oni własnie umią upilnować serwer pisząc paczke która im w tym pomoże XDDD

Odnośnik do odpowiedzi
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...