Skocz do zawartości
ByczekTV

GRAFIKA

Recommended Posts

Użytkownik

Witam! Otóż potrzebuję osoby, która się nudzi, a zarazem umie robić grafiki. Potrzebuję grafik do itemshopu/może na forum internetowe.

Nie są to trudne prace, jak np jakieś ulotki czy coś, więc płacić za to raczej nie będę... xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
2 minuty temu, ByczekTV napisał:

Witam! Otóż potrzebuję osoby, która się nudzi, a zarazem umie robić grafiki. Potrzebuję grafik do itemshopu/może na forum internetowe.

Nie są to trudne prace, jak np jakieś ulotki czy coś, więc płacić za to raczej nie będę... xd

"Panie ja bym wziął ten telewizor bo nie trudno się go robi więc płacić za to raczej nie będę" :rak::rak::rak:
Nie ważne czy to ikona, czy obraz wielkości 4k, każda praca to praca za którą należy się wynagrodzenie :v 
Favicon, małe obrazki lecz takze kosztują :v 

Podałbyś przynajmniej jak mają wyglądać te grafiki żeby nie tworzyć spamu niepotrzebnie, co na nich ma być, jaka kolorystyka i rozmiary 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Teraz, JPablo napisał:

"Panie ja bym wziął ten telewizor bo nie trudno się go robi więc płacić za to raczej nie będę" :rak::rak::rak:
Nie ważne czy to ikona, czy obraz wielkości 4k, każda praca to praca za którą należy się wynagrodzenie :v 
Favicon, małe obrazki lecz takze kosztują :v 

Podałbyś przynajmniej jak mają wyglądać te grafiki żeby nie tworzyć spamu niepotrzebnie, co na nich ma być, jaka kolorystyka i rozmiary 

No dobra, zobaczę na jakim poziomie będą te grafiki, i się dogadam z tym kimś ;)

--

-Grafika do ITEMSHOPU, jakiś obrazek w tle a napis na nim usługi np VIP, SVIP etc. (chyba każdy wie o co chodzi) ,a jeżeli chodzi o forum to chodzi o obrazki rang.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
Teraz, ByczekTV napisał:

No dobra, zobaczę na jakim poziomie będą te grafiki, i się dogadam z tym kimś ;)

--

-Grafika do ITEMSHOPU, jakiś obrazek w tle a napis na nim usługi np VIP, SVIP etc. (chyba każdy wie o co chodzi) ,a jeżeli chodzi o forum to chodzi o obrazki rang.

Nie chodzi że chcesz to za darmo, ale o treść w jakiej to podałeś, było to takie "zrób mi a o nagrodzie zapomnij" powiało taką typową cebulą 

Ogólnie wykorzystaj moje rangi które posiadam
[Obrazek: 397lMKA.png]DSc8569.pngu8JOaIE.pngk1Awkzd.pngwwS8eNj.png

c660KFa.png

Co do grafik z IS musiałbym dłużej się pobawić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.