Skocz do zawartości
Libter

Błędy w stylu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony
19 godzin temu, KrejzolekPRO napisał:

Jeśli jesteśmy na telefonie, na ciemnym tle, to kolor czcionki jest bardzo szary i zlewa sie z tlem :)

To nie kwestia telefonu, tylko przeglądarki. Na edge'u miałem podobny problem na komputerze; zmieniłem na operę i problem zniknął. Ew. to kwestia czcionek i ich formatowania w systemie :thinking:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
W dniu 23.07.2018 o 14:11, Vylence napisał:
Spoiler

Statystyki moderacji są na telefonie często dziwnie skalowane i bugują mobilny styl, rozszerzając go.

Samsung Galaxy S8+ | SamsungBrowser 7.2
Dział pytań i problemów:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Błąd nie powinien już występować ani na jednym ani na drugim stylu. Na Xiaomi Mi6 z najnowszym Chrome jest poprawnie, gdyby ktoś zauważył nadal występujący ten problem proszę o screen, model telefonu i używaną przeglądarkę. Statystyk moderatorskich nie ruszam bo nie przeszkadza to aż tak bardzo w korzystaniu, a dostęp do tego ma tylko kilka osób ;)

Spoiler

xSewdHP.png

W dniu 27.07.2018 o 17:21, KrejzolekPRO napisał:

Kolor czcionki na ciemnym tle na telefonie zalewa się z tłem - czcionka jest praktycznie czarna.

Brak konkretnych informacji w którym miejscu, screena, modelu telefonu i używanej przeglądarki, u mnie jest poprawnie, Xiaomi Mi6 z najnowszym dostępnym Chrome jak wyżej.

Spoiler

8Ob0Wdl.png

Reszta błędów poprawiona. Jak zwykle dziękuję za zgłoszenia, może w niedalekiej przyszłości uda stworzyć się kolejny styl ciemny, bardziej spójny i dopracowany (jak mnie Libter nie zdegraduje :kappa:to może za 2 tygodnie spróbuję podjąć tematu). Miłego dnia ;)

Bonus: domyślna przeglądarka Xiaomi również wyświetla te teksty bez problemu i są czytelne jak na Chrome. Bez dokładniejszych informacji nie jestem w stanie błędu naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Brak customowych podświetleń nicku po najechaniu wskaźnikiem w przypadku rang posiadających własną stylizacje nazwy klienta.

Spoiler

907e06b39c5f0.png1fd83175b9be9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

jjwU0hm.jpg

Vip terroryzuje guziki, tak się przestraszyły, że biedne trzymają się aż z tak daleka!

Edytowane przez Vylence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi