Skocz do zawartości

Co sądzicie o obecnym community Minecraft'a

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, McKoxu napisał:

czasami jakiś dzieciak zbuduje na Arcade Gamesach W tej grze co się buduje zbuduje [ciach] //Ewald;/

Z tym się zgodzę, tak samo masz DDoSa co z tego że w RP karalne ale kogo to obchodzi jak może się jarać przed kolegami że ma streserke w necie

Edytowane przez Ewald
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Bielecki napisał:

@up obchodzi dostawce internetu, jeśli tylko możesz udowodnić, że to z tego IP leci :D

Ja i tak mam zmienne ip wiec ddosy mi nie straszne :) 

Godzinę temu, IDaily Gaming napisał:

1.7-.1.8 dno, dzieci

1.12 nawet lepsi gracze :v 

Ale Polska to Polska nic tego nie zmieni :( 

1.7.X to same MegaDropy i serwerki z free vipami żeby dzieci zwabić :kappa: 

Edytowane przez Kuba_2003TV
Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Kuba_2003TV napisał:

Ja i tak mam zmienne ip wiec ddosy mi nie straszne :) 

1.7.X to same MegaDropy i serwerki z free vipami żeby dzieci zwabić :kappa: 

VIP zawsze kojarzył się z płatną lepszą rangą niż gracz ale Polskie społeczeństwo to zniszczyło :( 

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, IDaily Gaming napisał:

VIP zawsze kojarzył się z płatną lepszą rangą niż gracz ale Polskie społeczeństwo to zniszczyło :( 

Polskie cebulki, tak samo te serwerki .ench.pl i "ZAPRASZAM NA SERWER cebulandiacore.encz.peel NAJLEPSZY MEGADROP, FREE VIP, WBIJAC", wypowiem się jeszcze na temat autorskich pluginów: co z tego że te pluginy są z wycieku z serwerów... i mają 1000500100900 backdrów ale dla nich są autorskie i najlepsze, lepszych nie ma :( 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, IDaily Gaming napisał:

I to był serwer z klasą szkoda że padł przez te **** bl***ng p*** 

Chodzi ci o ta paczke taka znana? :), skaf był wysokiej klasy, wieczorne klepy a teraz grief cuba i spi.....amy bo nie nasze.

Tak btw to same raki na tych serwerach grają, gildie typu only nóżki, fose wodne i inne fajne zabawki do zabicia stiva bez tracenia koxów

Edytowane przez Kuba_2003TV
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie społeczność minecraft'owa to totalna pomyłka. Trafnym przykładem jest ogłoszenie zawieszenia działalności serwera CraftCore.

Kiedyś społeczność była lepsza, gracze szanowali administrację, chcieli pomóc. Aktualnie gracze traktują administrację jak psów, a próba stworzenia udanej edycji kończy się fiaskiem przez kończenie edycji po kilku dniach. Za przykład podam największe serwery MCHC, MC4U (ostatnia edycja MCHC po tygodniu upadła).

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Crevsers napisał:

Aktualnie społeczność minecraft'owa to totalna pomyłka. Trafnym przykładem jest ogłoszenie zawieszenia działalności serwera CraftCore.

Kiedyś społeczność była lepsza, gracze szanowali administrację, chcieli pomóc. Aktualnie gracze traktują administrację jak psów, a próba stworzenia udanej edycji kończy się fiaskiem przez kończenie edycji po kilku dniach. Za przykład podam największe serwery MCHC, MC4U (ostatnia edycja MCHC po tygodniu upadła).

To nie chodzi o to że nie szanują, to są 10LETNIE dzieci który grają only megadrop i na " huzumi" i mają lagi 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Crevsers napisał:

Rozpatrywanie społeczności graczy ograniczając się do serwerów hardcore jest jak ocenianie społeczeństwa polskiego patrząc tylko na bezdomnych alkoholików :libter-think:

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Crevsers napisał:

To jest moja subiektywna opinia, nie musisz się z nią zgadzać.

tak, ale opinię budujesz bazując tylko na jednym typie serwera którego cechą charakterystyczną jest tragicznie niska średnia wieku graczy którzy wychowani bezstresowo są bardzo roszczeniowi bo liczy się tylko klepa a nie drugi człowiek. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że większość graczy mc to dobrzy ludzie, bo głównie z takimi obcuję grając na serwerach które lubię (survival/skyblock bez ułatwień), ale wiem że oceniałbym tylko po małej grupie ludzi, stąd moje porównanie do oceniania całego społeczeństwa tylko po najgorszym jego elemencie ;) Nie mówię, że wszyscy gracze tacy są, a Ty generalizujesz bazując na specyficznej grupie.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, bopke napisał:

Rozpatrywanie społeczności graczy ograniczając się do serwerów hardcore jest jak ocenianie społeczeństwa polskiego patrząc tylko na bezdomnych alkoholików :libter-think:

Przecież na serwerach lobby, gdzie nie ma serwera easyhc, lub podobnego, to grają 10 letni dzieci bez premium, bo jak twierdzą (po co skoro można za darmo), z oczywiście huzuni, albo innym prostym w obsłudze clientem, bo taki, np. Flux jest za trudny dla nich. Na każdym serwerze na jaki wejdę i chcę pograć, w np. SkyWarsy to mam styl grania miecz, budulec kładę 2 bloki i skok na wyspę przeciwnika, pierwsze zabójstwo w pierwszych 5 sekundach gry, po czym dostaje na chacie "uwaga gracz krejzolekpro ma flaja i hacki!!1!!!! zgloscie adminom to", od gracza z nickiem "Przemek2008". Więc proszę Cię, ale community inne niż easyhc (polskie) ma jeszcze większego raka.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KrejzolekPRO napisał:

Przecież na serwerach lobby, gdzie nie ma serwera easyhc, lub podobnego, to grają 10 letni dzieci bez premium, bo jak twierdzą (po co skoro można za darmo), z oczywiście huzuni, albo innym prostym w obsłudze clientem, bo taki, np. Flux jest za trudny dla nich. Na każdym serwerze na jaki wejdę i chcę pograć, w np. SkyWarsy to mam styl grania miecz, budulec kładę 2 bloki i skok na wyspę przeciwnika, pierwsze zabójstwo w pierwszych 5 sekundach gry, po czym dostaje na chacie "uwaga gracz krejzolekpro ma flaja i hacki!!1!!!! zgloscie adminom to", od gracza z nickiem "Przemek2008". Więc proszę Cię, ale community inne niż easyhc (polskie) ma jeszcze większego raka.

Raka x2 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do odpowiedzi