Skocz do zawartości
gnomsy

[1.12] [Sv] MineCast.pl - Twój serwer Survival

Recommended Posts

Użytkownik

k3UJRIG.jpg

IP » mc.MineCast.pl

Forum » www.MineCast.pl

TS3 » ts.MineCast.pl

Tryb » Survival

Poziom » Hard

End » Włączony

Nether » Włączony

Rekrutacja » Otwarta

Start 1 edycji 13/08/17

Start 2 edycji 10/09/17

Edytowane przez gnomsy
poprawiam obraz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
38 minut temu, KrejzolekPRO napisał:

Polecam serwer od serca! <33333333333333333333333333

Bo jesteś współwłaścicielem :D:v 

A moja opinia jest taka

• Popraw plugin od działek, po kliknięciu PPM znika nie oddając bloku z którego jest zrobiona
  • Po wpisaniu /dzialka dom wyskakuje mi 2x Nie posiadasz działki a pod tym Teleportacja za 5 sekund

Ogólnie serwer grywalny tylko zbyt ułatwień jest, działkę dałbym za pewną cenę

• Blok diamentu 1/3
  • Blok złota 3/4
  • Blok żelaza 10
  • Poziom gracza 10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
57 minut temu, JPablo napisał:

Bo jesteś współwłaścicielem :D:v 

A moja opinia jest taka

• Popraw plugin od działek, po kliknięciu PPM znika nie oddając bloku z którego jest zrobiona
  • Po wpisaniu /dzialka dom wyskakuje mi 2x Nie posiadasz działki a pod tym Teleportacja za 5 sekund

Ogólnie serwer grywalny tylko zbyt ułatwień jest, działkę dałbym za pewną cenę

• Blok diamentu 1/3
  • Blok złota 3/4
  • Blok żelaza 10
  • Poziom gracza 10

Znikanie działki zostanie usunięte - jest /dzialka usun. Co do /dzialka dom to owszem wyskakuje bo pogubiłem się z ifami i trochę za dużo "!" dałem :D Zaraz wrzucę łatkę, dzięki :) Co do poziomu to będzie poziom za kopanie rud, natomiast co 24h rudy będą się odnawiać :)

//Edit @JPablo naprawione! :)

Edytowane przez KrejzolekPRO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
13 godzin temu, KrejzolekPRO napisał:

Znikanie działki zostanie usunięte - jest /dzialka usun. Co do /dzialka dom to owszem wyskakuje bo pogubiłem się z ifami i trochę za dużo "!" dałem :D Zaraz wrzucę łatkę, dzięki :) Co do poziomu to będzie poziom za kopanie rud, natomiast co 24h rudy będą się odnawiać :)

//Edit @JPablo naprawione! :)

Nadal nie naprawiliście błędu z /back...

Na marne wydałem surowce żeby zdobyć tą rangę a tu lipa, zostałem zabity w ważnym dla mnie miejscu, chciałem tam wrócić a tu lipa, komenda back teleportuje w całkowicie inne miejsce niż pozycja mojej śmierci.

Póki co ocena niezmienna 2/10

Dodatkowo zauważyłem jednego oszusta na czitach, mimo iż stał do mnie plecami, potrafił odnaleźć mnie po mojej próbie ucieczki za ścianami ;) co dla normalnego gracza jest ciężkie żeby namierzyć wroga za ścianą ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
56 minut temu, JPablo napisał:

Nadal nie naprawiliście błędu z /back...

Na marne wydałem surowce żeby zdobyć tą rangę a tu lipa, zostałem zabity w ważnym dla mnie miejscu, chciałem tam wrócić a tu lipa, komenda back teleportuje w całkowicie inne miejsce niż pozycja mojej śmierci.

Póki co ocena niezmienna 2/10

Dodatkowo zauważyłem jednego oszusta na czitach, mimo iż stał do mnie plecami, potrafił odnaleźć mnie po mojej próbie ucieczki za ścianami ;) co dla normalnego gracza jest ciężkie żeby namierzyć wroga za ścianą ;) 

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi za /back, testowałem 5 razy i skutek był taki jaki chciałem, być może jakiś bug w essentials, ale jeżeli to możliwe to prosił bym o nagranie, a jakoś wynagrodzimy Ci to ;) Przed chwila na serwer wprowadziłem mój plugin: orePoints, który dodaje na serwer punkty za kopanie rud. Póki co zastanawiamy się jak je wykorzystać. Co do cheaterów to posiadamy antycheat, ale niestety nie jesteśmy w stanie zablokować wszystkiego :/ Z chęcią wprowadził bym paczkę antycheat (blazingpack), ale po: 1 nie dostaniemy jej - za mało graczy, a po drugie paczka jest na 1.8 co eliminuje nasz serwer :/ 

Edytowane przez KrejzolekPRO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
25 minut temu, KrejzolekPRO napisał:

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi za /back, testowałem 5 razy i skutek był taki jaki chciałem, być może jakiś bug w essentials, ale jeżeli to możliwe to prosił bym o nagranie, a jakoś wynagrodzimy Ci to ;) Przed chwila na serwer wprowadziłem mój plugin: orePoints, który dodaje na serwer punkty za kopanie rud. Póki co zastanawiamy się jak je wykorzystać. Co do cheaterów to posiadamy antycheat, ale niestety nie jesteśmy w stanie zablokować wszystkiego :/ Z chęcią wprowadził bym paczkę antycheat (blazingpack), ale po: 1 nie dostaniemy jej - za mało graczy, a po drugie paczka jest na 1.8 co eliminuje nasz serwer :/ 

Wynagrodzić jest co, bo

• straciłem przedmioty (w tym jakieś diamentowe)
  • straciłem 15 poziomów
  • zabił mnie cziter który pojawił się nie wiem skąd
  • a najważniejsze zabił mnie przy portalu do Endu więc jest to dla mnie ważne bo drugi raz już nie trafię na ten portal ze względu tego "buga"

Wczoraj już Gnomq mówiłem że /back nie teleportuje na poprzednią pozycję tylko losowo, gdyby działał back może bym jeszcze grał na serwerze a tak po takiej akcji straciłem smak do niego, jest to o tyle denerwujące że gram od początku na czystym 1.12 a ktoś kto ułatwia grę niszczy ją nam 

Co do back, może wejdę zademonstrować Ci to kiedyś jak znajdę ochotę na serwer, zobaczysz że nic nie daje ta komenda 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
2 godziny temu, JPablo napisał:

Wynagrodzić jest co, bo

• straciłem przedmioty (w tym jakieś diamentowe)
  • straciłem 15 poziomów
  • zabił mnie cziter który pojawił się nie wiem skąd
  • a najważniejsze zabił mnie przy portalu do Endu więc jest to dla mnie ważne bo drugi raz już nie trafię na ten portal ze względu tego "buga"

Wczoraj już Gnomq mówiłem że /back nie teleportuje na poprzednią pozycję tylko losowo, gdyby działał back może bym jeszcze grał na serwerze a tak po takiej akcji straciłem smak do niego, jest to o tyle denerwujące że gram od początku na czystym 1.12 a ktoś kto ułatwia grę niszczy ją nam 

Co do back, może wejdę zademonstrować Ci to kiedyś jak znajdę ochotę na serwer, zobaczysz że nic nie daje ta komenda 

Komenda back teleportuje gracza do ostatniej lokacji, gdzie najdłużej przebywał. Jeśli gracz szybko odszedł od tego miejsca i zginął, to po wpisaniu komendy teleportuje go nie na miejsce śmierci, a na to 1. Trzeba coś z tym zrobić :v 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny
31 minut temu, gnomsy napisał:

Komenda back teleportuje gracza do ostatniej lokacji, gdzie najdłużej przebywał. Jeśli gracz szybko odszedł od tego miejsca i zginął, to po wpisaniu komendy teleportuje go nie na miejsce śmierci, a na to 1. Trzeba coś z tym zrobić :v 

Trzeba trzeba, choć mnie teleportuje /backiem ciągle w jedno miejsce, za każdym razem obok jakiegoś domku w górach

Btw. dodałbym permisję blokującą używanie /home między światami ;) 

Czyli będąc w netherze nie mogę tepać sie do domu który jest w World, żeby używanie home było możliwe tylko na dany świat

Edytowane przez JPablo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Aktualizacja #1.

Zmiany:

» Dodano działki o wielkości 60x60,

» Punkty za kopanie rud.

Aktualizacja #2.

Zmiany:

» Dodano sklep za punkty kopania rud (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ),

» 50% szans na wydropienie spawnera potworów,

» /spawner - możliwość zmiany potwora za pomocą komendy (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  jest jeszcze więcej),

» /pvp - możliwość włączenia/wyłączenia pvp w danym momencie,

» $kupie, $sprzedam - funkcja dzięki której szybciej kupisz lub sprzedasz dany przedmiot (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ),

» Poprawiono odrodzenie gracza po śmierci. Zostaje on przeteleportowany w losowe koordynaty, nie na środek mapy,

» Poprawiono komendę /back.

Aktualizacje są przeprowadzone za zdaniem graczy.

Edytowane przez gnomsy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator globalny

Po tych aktualizacjach można przyznać że serwer zmienił trochę treść ale i poprawił funkcjonowanie 

Usunęli także większość błędów które występowały (jak prawie na każdym serwerze po starcie), zauważyłem że Administracja także stara się dodawać w miarę rozsądku propozycje Graczy co jest dobrym sposobem na ich przyciągnięcie 

Jak dla mnie teraz serwer wskoczył z 4 na 8/10 i zawitam do nich jeszcze nie raz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Godzinę temu, BoeingC135 napisał:

Na serwerze jest zbędna komenda /back, która ułatwia graczom o wiele życie..

Zbugowane cuboidy. Postawisz cuboidy na świecie? To czego by go nie mieć również w endzie? xD

IronSurvival gurom!

Nie jest zbędną komendą, ponieważ do czegoś ona służy i ma za zadanie ułatwić graczom. Cuboidy są tak ustawione, aby każdy gracz miał dostęp do end city. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
17 minut temu, meku napisał:

Nie polecam serwera administracja ddosuje graczy i grozi.

Bezpodstawne oskarżenia są karane :) Pokaż dowód.

Dnia 8/19/2017 o 16:57, BoeingC135 napisał:

Na serwerze jest zbędna komenda /back, która ułatwia graczom o wiele życie..

Zbugowane cuboidy. Postawisz cuboidy na świecie? To czego by go nie mieć również w endzie? xD

IronSurvival gurom!

Owszem tutaj muszę przyznać rację jest to zbugowane. Do niedzieli plugin na działki zostanie przepisany od początku na nowo B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

z tego co wiem są jeszcze stare wiadomości na shoutboxie u nich na forum jak typ z nickiem "def" ddosuje graczy. i upublicznia ich ip.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
20 godzin temu, meku napisał:

z tego co wiem są jeszcze stare wiadomości na shoutboxie u nich na forum jak typ z nickiem "def" ddosuje graczy. i upublicznia ich ip.

def? DDoSuje? Nie żartuj. Btw. codziennie jestem na SB i widzę co się tam odbywa. Nie odpisuj - strata czasu i zrobi się spam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.