Skocz do zawartości
esej

esej - Odświeżanie za pomocą posta (§2.2.3)

Recommended Posts

Użytkownik

Link: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Dlaczego ostrzeżenie jest niesłuszne: (Rozumiem , że chodzi o ten post Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ) A więc , ostrzeżenie nie jest słuszne z racji, iż nigdzie w poście nie jest określone , że odświeżam temat , tylko dodałem nowy update i w poście opisałem co dodałem oraz odpisałem na inne posty użytkowników tego forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony
3 godziny temu, esej napisał:

To można je przecież połączyć? :D

To chyba zostało to zrobione. Jak dodasz 100 update'ów co godzinę, to napiszesz 100 postów? To jest właśnie odświeżanie postem. Dlatego zostały połączone posty i zostałeś nagrodzony za odświeżanie postem. @Libter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

eh... ja nadal uważam , że to jest niesłuszne...

Nawet ta notka nie jest dobra, bo to się mija z celem twojego warna :D

Edytowane przez esej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony

Ta notka nie mija się z celem; jest automatyczna przy odświeżaniu za pomocą posta. Moim z kolei zdaniem (i jak widać nie tylko), ostrzeżenie jest słuszne ;P 

Spoiler

(może @Libter cię uniewinni. Licz na dobrego admina, który dla użyszkodników zasady nagina :kappa:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Data napisania tematu: 21 lipca

Data napisania postu(1)21 lipca (post informacyjny ; odpowiedź na propozycję użytkownika @MikooDev) [Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]

Data napisania postu(2) 21 lipca (post informujący o tym co nowego dodano do skryptu)
Data napisania postu(3)21 lipca (odpowiedź na post @Michma1707 oraz @Bananowiec + Informacje o nowym updacie i zmianach w TODO)
Data napisania postu(4)21 lipca (odpowiedź na propozycję @xCassi)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.