Skocz do zawartości

Rekrutacja na ChatModa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Postanowiliśmy wznowić rekrutacje na ChatMod'a (z możliwym późniejszym awansem na wyższą range). Zasady będą trochę inne niż wcześniej. Każdy kto chce wziąć udział w rekrutacji musi w tym temacie napisać odpowiedz (tylko jedną!) zgodnie z formularzem. Główni administratorzy na koniec wybiorą najlepsze osoby. Na wasze zgłoszenia czekamy do 04.08.2017. Prosimy o powstrzymanie ocen podań innych osób, zrobią to administratorzy.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze:
Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon:
Doświadczenie:
Czy znasz taryfikator kar:
Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze:

Zaimponuj nam!
Powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi

×  16 ( 2001) 

×   Mam na imie Kacper,  mieszkam w UK ponad 6 lat. Jestem  osoba spokojna i   zawsze  w chumorze i zawsze chętny  do pomocy innym.  Aktualnie nie mam żadnych zainteresowań,  wolnym czasie wychodze na dwor z przyjaciółmi. 

× Gralem na waszym serwerze ponad godzinę.  A potem juz malo wchodzilem na MC.

× Posiadam TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon i słuchawki. 

× Mysle ze mam duze doświadczenie  dlatego  ze juz nie raz czynilem role admina / helpera na różnych serwerach  typu EasyHc,  PvP,  Dzialki.  Najwiekszy serwer  co miałem range to byl Hiplay  oraz TopCraft i przez chwile byłem na TryHc A nie ma mnie na tych serwerach  juz,  dlatego ze jeden z serwerow zostal sprzedany dlatego ze właściciel  sie poddał. A z innych serwerow  zostałem wyrzucony z powodu z braku czasu.

× Owszem,  znam

× Aktualnie  nie posiadam żadnej rangi na żadnym serwerze.  

× Mysle ze to ja sie nadaje  na waszego chatmoda,  dlatego  ze poswiecam dużo czasu teraz  na minecrafta i tsa,  ze bym byl w stanie pomagać  innym  gracza w MC i na ts3. Jak bedzie taka potrzeba to moge nawet wyłożyć hajs na reklamę  u innych  ytberow. W weekendy moge nawet siedziec do 5 rano i pomagać  innym na seserwerem. 

Mysle ze dacie mi szanse i bede mógł pomoc wam z serwerem. 

Edytowane przez creafter
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Witajcie! Mam na imię Szymek, ale na serwerze dla większości osób jestem Melonkiem :D. Mieszkam w Kaliszu, woj. Wielkopolskie. Jestem osobą z poczuciem humoru, oraz osobą bardzo ambitną, angażującą się w swoją pracę i z wielkim "zapałem" zawsze wypełniam obowiązki. Używam dobrej ortografii, stosuje zasady poprawnej interpunkcji, oraz gramatyki.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Patrząc na oko, wydaje mi się, że około 4 miesiące, jak nie więcej :). Przez ten czas nabyłem wiele nowych znajomości i zaangażowałem się w "życie serwera".

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: TS3 posiadam, jednakże mikrofon jest zepsuty, czyli można powiedzieć, że go nie mam. Myślę, że to nie będzie sprawiać problemu. Dodatkowo mam Discorda, gdzie moja nazwa to MeloneKK#2879.

Doświadczenie: W przeszłości założyłem serwer, który po kilku miesiącach (a nawet chyba roku) przejął mój kolega. Serwer został w 2016 roku zamknięty z przyczyn prywatnych.

Czy znasz taryfikator kar: Owszem, znam. 

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Aktualnie nie, przez co mam wiele czasu, który poświęcam serwerowi :)

Dziękuje za przeczytanie mojego krótkiego, ale zarazem wiele w sobie zawierającego podania, które mam nadzieję, że Wam się spodobało.

Dziękuję :)

Edytowane przez MeloneKK
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Mam na imię Norbert. Jestem miłą ,kulturalną osobą. Cenię sobie uczciwość, lojalność i sumienność.

Jestem ogarnięty pomocny.Myślę ,iż zasługuję na tę dlatego , że staram się pomóc każdemu na serwerze w miarę moich możliwości.

Mam dobry kontakt z graczami, umiem się z wszystkimi nimi dogadać. 

Umiem błyskawicznie odnaleźć się w danej sytuacji lub postawionym problemie i szybko zareagować.

Jestem opanowaną, ogarniętą,odpowiedzialną osobą. Można mi zaufać.

Wszystkie problemy staram się rozwiązać nie ,,olewam" ich.

Umiem zrozumieć inne osoby. Jestem otwarty twórczy i przyjacielski. 

Właśnie tym jedynym celem, marzeniem teraz, do którego dążę i będę dążył jest właśnie dołączenie na rangę chatmoda

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Na serwerze gram od kilku dni ale, to mnie jest powód do skreślenia nie z listy.

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Tak, posiadam

Doświadczenie: Byłem moderatorem na kilku serwerach. Spisywałem się nawet dobrze na tym stanowisku.

Czy znasz taryfikator kar: Tak, zapoznałem się z nim

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Nie aktualnie nie posiadam.

Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Cześć! Nazywam się Maks i pochodzę z województwa Lubuskiego z gminy Zielonej Góry. Interesuję się koszykówką, piłką nożną oraz komputerami. Jestem miły, odpowiedzialny oraz spełniam swoje obowiązki. W wolnym czasie wychodzę na dwór i spędzam czas ze swoimi kolegami.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Od kwietnia(3 miesiące temu) zacząłem grę na serwerze.

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Oczywiście, że tak.

Doświadczenie: Posiadałem kiedyś swój serwer z kolegą i nie raz byłem administratorem serwerów, które niestety upadły :<. Jestem także budowniczym Waszego serwera

Czy znasz taryfikator kar: Tak, znam

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Nie posiadam

Edytowane przez MaksPLXD
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Witam, mam na imię Mateusz i pochodzę z Gniezna  interesuje się grami komputerowymi oraz downhillem od bardzo dawna. Obserwuje oraz gram na serwerze. Ostatnio moja aktywność na serwerze była mniejsza, ale to przez komputer, który dopiero teraz mam złożony. Jestem miły i pomocny, a w wolnych chwilach wychodzę na dwór i skacze na rowerze oczywiście na torze do downhillu, który zbudowałem wraz z moimi kolegami.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Szczerze nie pamiętam dokładnie, ale tak jakoś 4-5 miesiące.

Czy Posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Posiadam TeamSpaek i oczywiście sprawny mikrofon też jest.

Doświadczenie: Myślę, że dobre byłem administratorem na wielu serwerach znam wiele komend oraz ich zastosowanie.

Czy znasz taryfikator kar:  Tak

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Tak posiadam, ale są to małe serwery moich kolegów, z których oczywiście mogę zrezygnować.

.

Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie:Witam mam na imię Marek i pochodzę z Warszawy 
Interesuję się Grami Komputerowymi
Od Dawna spodobała mi się Gra minecraft
i Poznałem Wasz Serwer 
Bardzo miła Atmosfera 
Ile czasu grałem u was na serwerze: Gram już Ponad 8 miesięcy. 
Nie Posiadam TeamSpeak Skype też 
Doświadczenie:Posiadam Byłem Administratorem na Hpixel
Znam taryfikator Kar 
Posiadałem na Serwerze Verteza Helpera 
Ale Zrezygnowałem ponieważ Nie było nikogo takiego kogo można było sprawdz

Odrzucam. Grożenie ddosem Budowniczemu za to, że nie chce dać Admina. // kamcio96

Edytowane przez kamcio96
odrzucenie
Odnośnik do odpowiedzi

Troche info o sobie: Mam na ime Jasiek mieszkam w województwie Lubelskim ^^ 

Gram w mc od 4 lat . Dopiero zaczynam grę na tym serwerze ( gram od 2 tygodni ^^)  Magnum powiedział mi , że jest rekru na chat moda

miałem z kolegą swój serwer ip nie podam ,  że chyba  na priv.

Posiadam Teamspeak i skypa  ( mam sprawny mikrofon) 

Doświadczenie : Miałem swój serwer , znam dużo komend na chat moda 

Dlaczego biorę udział w rekrutacji , ponieważ bardzo lubię być chat modem na takich serwerkach ^^  

Nick w mc :  MrKasztanek

Pozdro xd

Znam taryfikator kar : np. nie floduj

Edytowane przez JasiekTeenFejm
Odnośnik do odpowiedzi
Informacje o Sobie: Nazywam się Kacper. Jestem graczem Minecraft już od 8 lat.
Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Grę rozpocząłem 29 lipca 2017r.
Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Tak, posiadam TeamSpeaka oraz Discorda. Mam sprawny mikrofon (lekkie szumy)
Doświadczenie: Miałem kilka swoich serwerów , oraz byłem wiele razy Technikiem , Administratorem , Moderatorem na kilkunastu małych serwerach postawionych na hostingach.
Czy znasz taryfikator kar: yyy.. można powiedzieć , że tak :D (Jestem osobą szybko zapamiętującą w razie czego)
Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Nie, kilka miesięcy temu postanowiłem , że rezygnuję z tego wszystkiego , lecz kończę tą przerwę.

Odnośnik do odpowiedzi
informacje o Sobie: Mieszkam w Malinówce, lubie sporty, dużo gram w gry, posiadam ts3, skype 
Ile czasu grasz już na naszym serwerze:miesiąc                                                                                                                  
posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: tak
Doświadczenie:Jeśli chodzi o sprawdzanie graczy i komendy to duże 
Czy znasz taryfikator kar:tak
czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: tak

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Mój nick na serwerze to DuuXi

Opis: Mam 14 lat i nazywam się Kacper. Mieszkał w Warszawie. Jestem miłą, kulturalną, pomocną oraz spokojną osobą. Lecz nie uważam się za ideał. Cenię takie osoby jak ja.

Czas gry na serwerze: Na waszym serwerze gram już od okołu 5 miesięcy i mógłbym spędzać około 3 godzin dziennie. Na serwerze posiadam również range YouTube.

TeamSpeak3: Jak najbardziej posiadam TeamSpeak3, ponieważ codziennie komunikuje się tam z moimi znajomymi, mikrofon mój jest sprawny.

Doświadczenie: W minecraft'a gram od okołu 4 lat. Posiadam również swój własny serwer na którym uczę się ogarniać pluginy a również je pisać. Znam taryfikator kar, ponieważ nie raz go stosowałem :). Kiedyś na serwerze ver**z.pl posiadałem range pomocnik lecz zrezygnowałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Witam, zacznę od tego że nazywam się Igor, trudno uwierzyć ale urodziłem się w Wielkiej Brytanii  i mieszkałem tam przez 3 lata. Po tym przenieśliśmy się z Radomia, gdzie nie jest zbyt miło. Trochę w swoim życiu  pozwiedzałem miejsc, oraz zdobyłem drugi największy szczyt Tatr. Obecne moje zainteresowania to piłka nożna, oraz gra w piłkę ręczną, co mi dobrze wychodzi gdyż na mój wiek, wzrost jaki posiadam jest bardzo dobry. Czasami czytam długie lektury. A za niedługo zamierzam przeczytać Pana Tadeusza, więc życzcie mi powodzenia. Możliwe że w przyszłości zostanę architektem, jak nie to przynajmniej piłkarzem. Najulubieńszym moim przedmiotem to obecnie matematyka, oraz przyroda. Najlepiej wykonany rozdział prze ze mnie w matematyce, to Pitagoras, którego chcę i będę chciał się uczyć. Jak każdy nastolatek, czy tak zwana młodzież ma już dziewczynę, ja jestem pustelnikiem i nie mam. Czasami wymyślam słowa, czasami są dziwne, a jakby to podsumować, to można by ,,Słownik Igora" napisać. A co do pogody to strasznie jestem na nią wrażliwy, gdyż gdy miałem 10 lat złamałem rękę i nogę podczas wypadku samochodowego. Od tamtego czasu nadal jestem wrażliwy na parę rzeczy. Mam też dobrą pamięć, czasami, a w sumie przeważnie się to przydaje. Mam też młodszego braciszka, często się kłócimy ale i tak fajnie go mieć, czasami gdy gram wchodzi mi do pokoju, i zaczyna mnie bić, bo zawsze mówi że chce zostać bokserem. Mam też siostrę która w tym roku zdaję maturę i powiedziałem jej że jak zda to sypne jej trochę kasy

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Na serwerze gram od marca a aktywnośc ma wynosiła by od 2 godzin do 4 godzin dziennie

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Tak posiadam.

Doświadczenie: Posiadalłem rangę na g** (zrezygnowałem) oraz byłem administratorem na wielu serwerach w tym dawniej mcplay. Prowadziłem 4 serwerki (nieaktywny) na których grało dosyć dużo osób, w tym pisałem pluginy i skrypty. Moderowanie zacząłem praktykować od 2013 roku i znajomość komend oceniam 8,5/10

Czy znasz taryfikator kar: Tak znam taryfikator kar.

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Nie 

Dodatkowe informacje: Proszę o drugą szansę, zmieniłem się

@AKTUALIZACJA: Jeśli chodzi o g** to z rangi zrezygnowałem 

Edytowane przez Igoreczeq
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Witam, mam na imię Błażej i pochodzę z Gniezna  interesuje się grami komputerowymi oraz downhillem od bardzo dawna. Obserwuje oraz gram na serwerze. Ostatnio moja aktywność na serwerze była mniejsza, ale to przez komputer, który dopiero teraz mam złożony. Jestem miły i pomocny, a w wolnych chwilach wychodzę na dwór i skacze na rowerze oczywiście na torze do downhillu, który zbudowałem wraz z moimi kolegami.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Szczerze nie pamiętam dokładnie, ale tak jakoś 4-5 miesiące.

Czy Posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Posiadam TeamSpaek i oczywiście sprawny mikrofon też jest.

Doświadczenie: Myślę, że dobre byłem administratorem na wielu serwerach znam wiele komend oraz ich zastosowanie.

Czy znasz taryfikator kar:  Tak

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Tak posiadam, ale są to małe serwery moich kolegów, z których oczywiście mogęzrezygnować.

Mam obecnie 14lat. Mieszkam w Mysliborzó jestem miły pomocny. kultularny moj nick na serverze to KITSWIC Mysle ze udalo by mi sie zdac to rekru nie mam mutacj ale mam dobre mikro komputer sluchawki ts3 skype teamvievier i tyle.

na serverze gram juz ponad 2lata o ile pamietam a dziennie gram z 3godzimy 4

posiadam ts3 i sprawny mikrofon

posiadam duze doswiadczenie komend mozna powiedziec 10/10 mam wlasny server na ktorym gra okolo 30graczy mysle ze nie mial bym problemu z komendami i innymi rzeczami

tak znam taryfikator kar.

posiadam inna range adminijstraciyijna na innym serverze

dodatkowa informacja to juz raz chcialem napisac ale nie zdazylem prosze o przyjecie bo to jest fany servera mila adminijstracija itp 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 27.07.2017 o 15:26, kamcio96 napisał:

13 (2004)

Mam na imię Oskar

Gram już z 1,5 roku a na serwie gram 3-4 godzin 

Posiadam TeamSpeak3 i mam sprawny mirkofon 

Znam taryfikator kar

Na serverze DragonSurvival.eu mam moderatora nie wiem czy to coś da ale napisze, Na mc4u mam młody Moderator 

Znam bardzo dużo komend takie 9/10 dał bym miałem własny server na którym grało 70 majkraft świrów ale upadł wiec z tej okazji chce pomagać innym serverom w rozwoju 

Jeśli bede czatmodem to się bardzo uciesze bo bardzo często gram na tym serverze 

Pozdrawiam i miłego czytania :)

Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Witam, mam na imię Kewin i pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, interesuje się grafiką komputerową i grami komputerowymi. Jestem miły i pomocny.

Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Na serwerze gram już 3 miesiące, na serwerze mogę grac ok. 3 godziny dziennie.

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Tak ^^.

Doświadczenie: Na jednym serwerze byłem moderatorem.

Czy znasz taryfikator kar: Tak, znam taryfikator kar.

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Obecnie nie posiadam.

Edytowane przez Kewin7
Odnośnik do odpowiedzi
Informacje o Sobie: Mam na imię Alan, mam 19 lat i pochodzę z małego miasteczka o nazwie Sierpc. Bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem,
grając w różne tytuły. Bardzo interesuję się programistyką, i takimi rzeczami. Rzadko używam wulgaryzmów, mam poczucie humoru, ale potrafię
być stanowczy w odpowiednich momentach.
Ile czasu grasz już na naszym serwerze: Około 5 miesięcy, czas który mogę poświecić na grę to nawet do 12 godzin.
Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: TeamSpeak3 posiadam, chociaż mikrofonu nie. Chociaż mam nadzieję, że to nie problem.
Doświadczenie: Byłem Adminem, jak i budowniczym na paru serwerach. Umiem całkiem dobrze używać VoxelSniper'a, jak i World Edita.
Czy znasz taryfikator kar: Owszem, znam.
Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Obecnie nie.
Edytowane przez magicznykrvl2166
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje o Sobie: Cześć, jestem Timeoneq. Mam 14 lat. Moje hobby to przede wszystkim piłka nożna, lecz lubię również Gry Komputerowe.

Umiem tworzyć własne gry, niby banalne, lecz się mylisz. Ogólnie lubię grać na serwerach. Nie jestem idealnym człowiekiem, jak inni.

Ile Czasu grasz już na naszym serwerze: Gram od dzisiaj, lecz szybko łapię zasady i resztę spraw.

Czy posiadasz TeamSpeak3 i sprawny mikrofon: Oczywiście, posiadam TS, oraz mikrofon.

Doświadczenie: Mam spore doświadczenie administracyjne. Byłem adminem i ChatModem na dość sławnych serwerach. Umiem ogarnąć spam na chacie.

Czy znasz taryfikator kar: oczywiście, znam taryfikator.

Czy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze: Aktualnie nie.

Pozdrawiam, Timeoneq

Odnośnik do odpowiedzi
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...