Skocz do zawartości

Polski Sześcian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, esej napisał:

Rozumiem , że z trzech poradników zrobiliście ten "program"? Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Po pierwsze, z tego kursu uczyłem się tylko, gdy dopiero zaczynałem naukę programowania w Win32.

Po drugie, w tym kursie nie ma informacji na temat kontrolki RichEdit.

Po trzecie, jak chcesz już wiedzieć, skąd wzięliśmy informacje o kontrolce RichEdit, to polecam przeszukać na angielskiej stronie Google oraz na MSDN.

Odnośnik do odpowiedzi

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak już to Microsoft , a nie MSDN :)

W sumie próbujesz ukazać swoją mądrość , ale Tobie to nie za bardzo wychodzi.

//edit: btw. filtr smartscreen blokuje program :)))

Spoiler

2KrbgI.jpg

Edytowane przez esej
Odnośnik do odpowiedzi

16 minut temu, esej napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak już to Microsoft , a nie MSDN :)

W sumie próbujesz ukazać swoją mądrość , ale Tobie to nie za bardzo wychodzi.

1. Microsoft jest firmą, a MSDN to ich strona, więc nie wiem, o co tutaj spina.
2. Według mnie bardziej Ty próbujesz ukazać swoją mądrość poprzez pisanie postów typu "Pewnie robione w VB.net" nie mając kompletnie wiedzy na temat powstawania programu.

Więc proszę Cię bardzo, przestań się kompromitować. A jak masz negatywną opinię o programie, to chociaż napisz, co w nim jest wadliwego, żebyśmy mogli to uwzględnić i naprawić.

//edit: Co do blokowania programu przez SmartScreen, to odpowiedź jest prosta: Program nie jest wystarczająco rozpoznawany przez filtr SS, i taki jest efekt. Zresztą xCubePL umieścił linki do skanów na VirusTotal, więc można go bezpiecznie uruchomić.

Edytowane przez Programmer2004
Odnośnik do odpowiedzi

Już po napisaniu kilku krótkich linijek wyraźnie widać ponowne kolorowanie się kodu, przy setce linii trwa to już od kilku do kilkunastu sekund po napisaniu każdego znaku! Obecny sposób zaczynania za każdym razem od początku jest bardzo niewydajny, polecam użyć np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! jeśli program był pisany w VB.NET.

Odnośnik do odpowiedzi

2 minuty temu, Libter napisał:

Już po napisaniu kilku krótkich linijek wyraźnie widać ponowne kolorowanie się kodu, przy setce linii trwa to już od kilku do kilkunastu sekund po napisaniu każdego znaku! Obecny sposób zaczynania za każdym razem od początku jest bardzo niewydajny, polecam użyć Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Wiemy, że to jest bardzo irytujący błąd, ale póki co jeszcze nie opracowaliśmy rozwiązania. A ja póki co nie mogę się zająć tym bugiem, gdyż mam inny projekt na głowie. Ale po jakimś czasie być może się to uda naprawić.

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, Programmer2004 napisał:

Ale póki co jeszcze nie opracowaliśmy rozwiązania. 

Nie opracowaliście już chyba ok. 5 rozwiązań...

2 godziny temu, Programmer2004 napisał:

A ja póki co nie mogę się zająć tym bugiem, gdyż mam inny projekt na głowie.

Rozumiem , że sam jesteś autorem? :bezkappy:
Coś mi tu śmierdzi... :D
Dajecie niedokończony projekt z bugami? W dodatku bez zakodowanej informacji o autorze...

Pewnie zrobiliście jeden projekt w VB.NET tak jak pisali inni oraz ja... i teraz po prostu nie chce wam się tego poprawiać , bo prawdopodobnie nie macie już tego projektu... co jest bardzo prawdopodobne z racji, iż ostatni update wyszedł 14 czerwca...

Odnośnik do odpowiedzi

9 godzin temu, esej napisał:

Dajecie niedokończony projekt z bugami? W dodatku bez zakodowanej informacji o autorze...

Pewnie zrobiliście jeden projekt w VB.NET tak jak pisali inni oraz ja... i teraz po prostu nie chce wam się tego poprawiać , bo prawdopodobnie nie macie już tego projektu... co jest bardzo prawdopodobne z racji, iż ostatni update wyszedł 14 czerwca...

Jest zakodowana informacja o autorze. O tu:

s5wsYeJ.png

Myślę że prawdopodobnie wyjdzie następna wersja, mamy ten projekt, spokojnie ;) . Na razie @Programmer2004 robi inny projekt i nie ma czasu żeby zrobić następną wersję tego.

Edytowane przez Polski Sześcian
Odnośnik do odpowiedzi

6 minut temu, esej napisał:

Nie jestem sam autorem, w skład projektu wchodzą też xCubePL oraz BitCrack. Zadanie programisty akurat padło na mnie. xCubePL jest projektantem, a BitCrack grafikiem. A że nie mam czasu, to dlatego nie możemy tego ulepszyć. Jest wiele niedokończonych, zbugowanych projektów. A co do SkNotePad to są w nim informacje o autorach. I tak jak wspominałem, nie jest to VB.NET, tylko język C. Czy naprawdę tak trudno odróżnić od siebie te dwa języki? Co do projektu to mamy cały kod źródłowy na moim lokalnym dysku twardym, a ostatni update był 14 czerwca, bo tak jak mówiłem, jestem głównym programistą, a że nie mam czasu to projekt nie może być kontynuowany. Zresztą są projekty, które mają update'y nawet co rok albo 2 lata.

//edit: Nie xCubePL, tylko Polski Sześcian. ;P

Edytowane przez Programmer2004
Odnośnik do odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...

Aktualnie będę używał N++. Ale jeżeli ten "program" będzie dalej rozwijany, będzie poprawiony wygląd itp to zacznę w nim pisać. Aktualnie jak na pierwsze wersje nawet spoko wam idzie. Rozwijajcie dalej program a będzie lepszy niż każdy notatnik, n++ itp. 

Spoiler

:) Fajne Cos :)

DAJ MI LIKE NIE BADZ SZYNKA!  :)

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie ten edytor jest jak dla mnie bezużyteczny. Zwykły notatnik ma więcej funkcji niż on. Nie lepiej napisać rozszerzenie kolorujące składnię Skripta do innego, bardziej dopracowanego edytora niż tworzyć i publikować takie "coś"? Może byłby w tym jakikolwiek sens, gdyby chociaż było w tym edytorze pełne kolorowanie składni Skripta.

Edytowane przez Jqmey
Odnośnik do odpowiedzi

• 3 lata później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...