Skocz do zawartości
bopke

WOTUM NIEUFNOŚCI WOBEC @NIEZNAJOMY11

WOTUM NIEUFNOŚCI  

24 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Obalić @nieznajomy11?

  • Tak.
   13
  • Oczywiście!
   11
  • Czemu nie?
   6
  • Niech zostanie.
   7


Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

W tym wątku

w podlinkowanym temacie możemy zobaczyć jak członek zarządu, @Nieznajomy11 wykazuje się skrajną niekompetencją. W powyższym wątku pewien użytkownik poprosił o pomoc z atakami na jego serwer opartymi o wykonywanie zbugowanych komend worldedita. Zapytał o to w dziale skript, a więc logicznym jest,  iż chce on otrzymać skrypt który mu z tym pomoże. Mimo to, @Nieznajomy11 nie dostosował się do tego i polecił mu plugin który ma problem naprawić. Moim, a także wielu innych użytkowników zdaniem, zachowanie takie jest nieodpowiednie i świedczy o poważnym braku Rozumu i Godności Człowieka u członka zarządu, co jest sytuacją niedopuszczalną. Prosimy o usunięcie go ze stanowiska.

Każdą osobę popierającą odsunięcie @Nieznajomy11 ze stanowiska proszę o głos w ankiecie oraz potwierdzenie swojego poparcia postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciel

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×