Skocz do zawartości
  • 0

Mozna zabierac itemki z gui

Gość ThePolishThomas
 Udostępnij

Pytanie

Gość ThePolishThomas

Witam, napisałem skrypt na gui za pomocą skquery i jak gracz otworze jedna gui /pomoc niemoze nic zabierać ale jak klilknie na ikonke która odpowiada za wykonanie komendy innego gui, może zabierać itemki z tego gui które się utworzylo xD

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Gość ThePolishThomas

Czyli zle tlumacze xd, chce zrobic tak by niemogl nic zabierac... po wykonaniu komendy /pomoc otwiera sie menu lomocy z wyborem innych komend i mam tam np rangi i zrobilem /rangi w drugim skrypcie i jak gracz wpisze /rangi to niemozesz zabierac (to dobrze) a jak zrobi to przez gui to wszystko moze zabierac i kopiowac itemki.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
Dnia ‎03‎.‎04‎.‎2017 o 22:50, ThePolishThomas napisał:

Czyli zle tlumacze xd, chce zrobic tak by niemogl nic zabierac... po wykonaniu komendy /pomoc otwiera sie menu lomocy z wyborem innych komend i mam tam np rangi i zrobilem /rangi w drugim skrypcie i jak gracz wpisze /rangi to niemozesz zabierac (to dobrze) a jak zrobi to przez gui to wszystko moze zabierac i kopiowac itemki.

W komendzie "/rangi"  po "trigger:" daj np. "wait 5 tick" potem "open chest... " znowu "wait 5 tick" i dopiero "format... ".
Powinno to zablokować możliwość wyciągania itemów.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
Dnia 5.04.2017 o 13:02, MegaLegoTom napisał:

W komendzie "/rangi"  po "trigger:" daj np. "wait 5 tick" potem "open chest... " znowu "wait 5 tick" i dopiero "format... ".
Powinno to zablokować możliwość wyciągania itemów.

Będzie to zbyt długo trwało

między open chest a pierwszym open slot daj wait 1 tick

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...