Skocz do zawartości
gnomsy

MCPLAY

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Jak się nie umie zachować to potem tak jest. Serwer jest fajny, a to że ktoś dostaje "faworke" to w sumie co z tego. Możesz wyjść i tyle. Nikt Ci nie rozkazuje tam siedzieć. Obażasz administracje i serwer, bo dostałeś bana. LOL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, boleknowak napisał:

Jak się nie umie zachować to potem tak jest. Serwer jest fajny, a to że ktoś dostaje "faworke" to w sumie co z tego. Możesz wyjść i tyle. Nikt Ci nie rozkazuje tam siedzieć.

Nie umie zachować? Nie mam zamiaru klepać się z graczem na siłce 2 z non knockiem. Serwer jest fajny? Chyba kpisz. Właściciel pokazał swój poziom intelektualny powyżej :) Nie polecam tego ścierwa, inaczej tego nazwać nie można. Grałem tam całymi dniami i leciały same skargi :D Tablista zbugowana na każdej wersji, komenda /home, /spawn itp. dla rangi ChatMod bez ograniczeń :* Co chwilę gracze bugują się w klocku, perły lecą jakby chciały a nie mogły. Serwer pierwsza klasa, nie ma co.

PS. komenda /kick powinna być wyłączona podczas pvp tak samo jak /home itp. 

Edytowane przez gnomsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

O matko zbanowali mnie. To pewnie znowu wina tych burżujów. Co ja teraz zrobię. Co za chujowy serwer, jak mogli mnie zbanować. Idę go zhejtować gdzieś na forum. Niech mają nauczkę. Następnym razem (może) nie będą mnie banować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
[15:28:53] [Server thread/INFO]: » Gracz [GNOM] gumak111 [-10] zostal zabity przez [PLUS] FRANIO12 
[15:28:53] [Server thread/INFO]: gnomq issued server command: /kick jakjarek
[15:28:53] [pool-7-thread-4079/INFO]: Administrator gnomq[m wyrzucil gracza jakjarek!
[15:28:53] [Server thread/INFO]: jakjarek lost connection: §cZostales wyrzucony z serwera przez §6gnomq§r§c.
15:00:59] [Server thread/INFO]: gnomq issued server command: /kick FRANIO12
[15:00:59] [pool-7-thread-4068/INFO]: Administrator gnomq wyrzucil gracza FRANIO12!
[15:00:59] [Server thread/INFO]: FRANIO12 lost connection: §cZostales wyrzucony z serwera przez §6gnomq§r§c.
[15:00:59] [Server thread/INFO]: Gracz FRANIO12 wylogowal sie w trakcie walki
[15:00:59] [Server thread/INFO]: » Gracz [PLUS] FRANIO12 [-98] zostal zabity przez [GNOM] gnomq [196]

Mam więcej szukać? To nie były jednorazowe przypadki.
Poziom to Ty reprezentujesz, a właściwie to jego brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ehhh...
Jak widzisz gracza ze wspomagaczami zgłaszasz to administracji a nie wyrzucasz go z serwera w celu uzyskani korzyści.
Jeśli możesz to podaj może przykłady faworyzacji a nie rzucaj fałszywych oskarżeń siejących zamęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.