Skocz do zawartości
ll01

Nie dopełnienie usług

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Zgłaszam niedopełnienie usługi na serwerze mcplay.pl/wydział MegaDrop

mój nick : ll01 

Zgodnie  z Regulaminem serwisu SimPay.pl o Oświadczenia i zobowiązania partnera §8  ustęp 4 oraz o oparcie o komędę /evip

wnoszę o zwrot za zakupioną usługę lub dopełnienia umowy (chodzi tu o brak prefix'u evip na czacie który został podmieniony na svip dane z dnia 15.03.2017 r. godziny 21:40) 

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 14 dni sprawa zostanie przekazana Simpay Krzysztof Wojdak – Właściciel serwisu http://simpay.pl, firma Simpay Krzysztof Wojdak, przy ul. Lęborskiej 3b, 80-386 Gdańsk, NIP: 5862277788, REGON: 221709150. W czego wyniku według Regulaminu serwisu SimPay.pl §8 ustęp 8 sprawa zostanie skierowana na "partnera"

lub Zgłoszona policji

Serwisu SimPlay

Z poważaniem leow00games 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Zaraz sprawdze

Teraz usuneliście mi całkowicie evipa ;/ 

Ja nie lubie się kłócic ale ja miałem wykupione 2 evipy jeden wczoraj a wcześniej z 20 dni temu

teraz znów svip pisze 

//Scalam 4 posty i poprawiam ortografa ~Myszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ll01 napisał:

Ja nie lubie się kłucic ale ja miałem wykupione 2 evipy jeden wczoraj a wcześniej z 20 dni temu

Zaraz dostaniesz właściciel się wszystkim zajmie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.