Skocz do zawartości
plkd1324

Szybkość odpowiedzi supportu na fb

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam !

W niedziele wysłałem wiadomość na Facebook MCplay.pl.

Jest już wtorek,a odpowiedzi dalej nie ma...jest tylko bot który wysyła Ci tą samą wiadomość.

Napisałem na facebooku,że przez antycheat straciłem najlepszy set,miecz i łuk (2 razy).

Wysłałem im ss z mc (aby nie uważali,że mam cheaty )

Pomimo napisu ,,Zazwyczaj odpowiadamy natychmiast,, odpowiedzi nie dostałem dalej.

Mam nadzieje,że po napisaniu o tym tutaj,zauważą,że ich antycheat jest słaby i banuje niewinnych.

Nick w grze: plkd1324

Edytowane przez plkd1324

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Na wszelki wypadek umieść go jeszcze tutaj. Przynajmniej ktoś odpisze.

Edytowane przez Derpy Hooves

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Witaj! Zdarza się, że umknie nam tam jakaś wiadomość.

Przeglądnąłem to co nam wysłałeś, bany nadawane są przez automatyczny system anticheat, nad którym stale pracujemy, zdajemy sobie sprawę, że niekiedy "cheaterzy" są źle wykrywani. Ekwipunek jesteśmy w stanie zwrócić jeżeli tylko masz dowód na jego posiadanie w postaci ssa/filmu, czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Witam !

Co do ekwipunku nie ma problemu :)

Nie trzeba go zwracać,ponieważ wykopanie itemów na niego zajmie max. 15 min.

Proszę jednak o to,aby antycheat nie banował mnie,tylko raz na jakiś czas administracja będzie mnie sprawdzać (latać na /v koło mnie).

Lub zamiast latać koło mnie,wzywać mnie na skype, na pokazanie plików gry itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Dnia 22.02.2017 o 12:15, plkd1324 napisał:

Witam !

Co do ekwipunku nie ma problemu :)

Nie trzeba go zwracać,ponieważ wykopanie itemów na niego zajmie max. 15 min.

Proszę jednak o to,aby antycheat nie banował mnie,tylko raz na jakiś czas administracja będzie mnie sprawdzać (latać na /v koło mnie).

Lub zamiast latać koło mnie,wzywać mnie na skype, na pokazanie plików gry itd...

AntyCheat ma wspomagać administrację i do tego dążymy, aby robił to jak najlepiej. Jednak w przypadku problemów z połączeniem nie może on w pełni poprawnie sprawdzać cheatów, przez co zdarzają się błędne podejrzenia. Na nowej edycji mega drop jest nowa wersja anty cheata = nie powinno już być problemów. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.