Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na policjantów i złodzieji


Cubixor

Pytanie

Hej,

Potrzebuję jednego skryptu:

Gdy gracz z permisją zlodziej.sk kucając, kliknie diamentową motyką na dowolnego innego gracza z permisją okradanie.sk, złodziej okrada gracza z 30% kasy znajdującej się na jego koncie pod komendą /money.

Wtedy do wszystkich graczy z permisją policjant.sk wysyła się wiadomość: [<nazwazłodzieja>] okradł [<nazwaokradniętegogracza>]! Jest on obecnie na koordynatach <koordynaty na których stał złodziej gdy okradał gracza> w świecie <nazwa świata w którym przy okradaniu był złodziej>. Następnie gdy policjant kliknie na poszukiwanego złodzieja pałką blaze złodziej trafi do więzienia (wykona się na nim komenda /jail <nazwagracza> cela1 12h). Chcę aby na każdym następnym poszukiwanym w komendzie w parametrze "cela1" 1 zmieniało o 1 czyli na drugim złapanym poszukiwanym komenda wyglądała tak: /jail <nazwagracza> cela2 12h, na trzecim tak: /jail <nazwagracza> cela3 12h itd. aż dojdzie do 24 i wtedty z powrotem zamienia się na 1 czyli po komendzie /jail <nazwagracza> cela24 12h na następnym złapanym będzie znów komenda /jail <nazwagracza> cela1 12h.

Chcę także aby była tam jedna komenda (tylko dla osób z permisją policjant.sk):

/poszukiwani

dzięki której na czacie osobie która jej użyła pokazywaliby się jej wszyscy poszukiwani i kooordynaty na których są oraz świat czyil:

<poszukiwany> <koordynaty> <świat>

 

To chyba tyle. Osobie która wszystko to zrobi kasą nie zapłacę bo nie mam ale mogę zapłacić lajkami na tym forum. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie niech napiszę to wytłumaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...