Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na policjantów i złodzieji

Cubixor
 Udostępnij

Pytanie

Hej,

Potrzebuję jednego skryptu:

Gdy gracz z permisją zlodziej.sk kucając, kliknie diamentową motyką na dowolnego innego gracza z permisją okradanie.sk, złodziej okrada gracza z 30% kasy znajdującej się na jego koncie pod komendą /money.

Wtedy do wszystkich graczy z permisją policjant.sk wysyła się wiadomość: [<nazwazłodzieja>] okradł [<nazwaokradniętegogracza>]! Jest on obecnie na koordynatach <koordynaty na których stał złodziej gdy okradał gracza> w świecie <nazwa świata w którym przy okradaniu był złodziej>. Następnie gdy policjant kliknie na poszukiwanego złodzieja pałką blaze złodziej trafi do więzienia (wykona się na nim komenda /jail <nazwagracza> cela1 12h). Chcę aby na każdym następnym poszukiwanym w komendzie w parametrze "cela1" 1 zmieniało o 1 czyli na drugim złapanym poszukiwanym komenda wyglądała tak: /jail <nazwagracza> cela2 12h, na trzecim tak: /jail <nazwagracza> cela3 12h itd. aż dojdzie do 24 i wtedty z powrotem zamienia się na 1 czyli po komendzie /jail <nazwagracza> cela24 12h na następnym złapanym będzie znów komenda /jail <nazwagracza> cela1 12h.

Chcę także aby była tam jedna komenda (tylko dla osób z permisją policjant.sk):

/poszukiwani

dzięki której na czacie osobie która jej użyła pokazywaliby się jej wszyscy poszukiwani i kooordynaty na których są oraz świat czyil:

<poszukiwany> <koordynaty> <świat>

To chyba tyle. Osobie która wszystko to zrobi kasą nie zapłacę bo nie mam ale mogę zapłacić lajkami na tym forum. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie niech napiszę to wytłumaczę. 

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...