Skocz do zawartości
Wizzard

Likwidacja shoutboxa

Recommended Posts

Użytkownik

Wraca temat z:

Ludzie dalej ignorują formułkę: "Chat jest miejscem na luźne rozmowy, aby uzyskać pomoc napisz temat w odpowiednim dziale. Linki do tematów z prośbą o pomoc będą kasowane.", lecz poprawy jak nie było, tak nie ma. Czasem też wydaje mi się, że shoutbox jest bez sensu, bo ciekawsze dyskusje toczą się na forumowym Discordzie, gdzie nie ukrywajmy - żeby się tam dostać trzeba złożyć "podanie". Dzięki temu administracja jest w stanie odrzucić delikwenta, który nie nadaje się do takowej dyskusji ze społeczeństwem forum. Przykładem takiego użytkow ika jest @DeltaT, który został wywalony ze serwera po około 15 minutach. Więc wnoszę o całkowitą likwidacje shoutboxa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
2 minuty temu, jasiubor napisał:

Może zrobić 1 od tych tzw. "lużnych pogaduszków" i od pomocy, reklam itp ? Jeśli nie to nie jestem za :<

To po cholere są działy na forum? To może od razu zróbmy "Dział ogólny" i tam będzie wszystko! Niech zyje scalanie dzialow!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony

Nie rozumiem czy tak ciężko napisać temat... szybciej otrzymacie kompletną odpowiedź

Przykro mi, ale jestem za likwidacją, mamy discorda.

Edytowane przez xVendrome

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
2 minuty temu, boleknowak napisał:

Nie, dawać im 10% za link to się ogarną.

Tak byłoby najlepiej, ale w poprzednim głosowaniu było napisane że zaostrzenia kar nie będzie. A efektów pracy jak nie było widać, tak ich nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moderator lokalny

ZgadzaW m się z tym, że na disordzie sa ciekawsze rozmowy, jednak nie jestem za likwidacją shotboxa :x

Jest to jedyne miejsce do rozmowy, dla wszystkich ludzi, którzy nie dostaną się na discoarda.

Jestem jedynie za wprowadzeniem uprawnień do pisania na SB od 40 SENSOWNYCH postów.

@down w sumie racja, od 200 ;)

Edytowane przez Ixidi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
1 minutę temu, Ixidi napisał:

Zgadzam się z tym, że na disordzie sa ciekawsze rozmowy, jednak nie jestem za likwidacją shotboxa :x

Jest to jedyne miejsce do rozmowy, dla wszystkich ludzi, którzy nie dostaną się na discoarda.

Jestem jedynie za wprowadzeniem uprawnień do pisania na SB od 40 SENSOWNYCH postów.

Pomysł spoko, tylko pragnę przypomnieć że pomimo wprowadzonego regulaminu, to wzrośnie liczba postów typu "2/10" albo "chu*owe". Jak dla mnie powinno być minimum od 200 postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właściciel

Zgadzam się z @Nieznajomy11. Dochodzi do absurdalnej "walki z wiatrakami" uzasadnionej nerwami niektórych z powodu linków do tematów na shoutboxie, a ostatecznie z powodu samego istnienia całego shoutboxa przez brak możliwości skutecznego egzekwowania tego nienaturalnego zakazu.

Nie będzie dalszego dostosowywania shoutboxa pod starszych stażem użytkowników forum. Macie Discorda, a niechcianego shoutboxa można ukryć kodem CSS:

li[data-blocktitle="Shoutbox"] {
    display: none;
}

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony

A może zamiast bólu dupki pójść na kompromis i przenieść (ponownie) SB na dół strony? Osoby które będą chciały z niego skorzystać przewiną sobie na dół, a te których on nie obchodzi nie będą miały problemu. Bądź co bądź shoutbox to jedyne (w wersji na żywo) do integracji wszystkich użytkowników i usunięcie go mijałoby się z celem idei forum jako społeczności.

Ewentualnie można zrobić tak, jak @Libter napisał - dodać sobie do stylu jako "display: none" w np "Stylish".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

To zablokujcie dodawanie linków na SB.
Ustawcie by można było wysłać wiadomość gdy ma ona od 4ch słów w górę.
Co to za problem?

Spoiler

Czyżby: Leń mode :?

59 minut temu, Falmoris napisał:

Ewentualnie można zrobić tak, jak @Libter napisał - dodać sobie do stylu jako "display: none" w np "Stylish".

A może nie chce instalować dodatków które bym używał tylko na jednej stronie:?

Edytowane przez LosTigeros

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właściciel

@LosTigeros pisałem, że nie będzie dalszego ograniczania shoutboxa. Jeśli nie podoba Ci się on w obecnej formie możesz po prostu go ukryć.

@topic

NJnVppA.png
Regulacje dotyczące shoutboxa zostaną zniesione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.