Skocz do zawartości
Losowy awatar

Youtuber 800 subów.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Witam.

Mam aktualnie 809 subów.

Chciałbyś jakąś reklamę ??

Tanio, szybko i profesjonalnie !!
Zapraszam do kontaktu.

(Możliwe ,że nie znajdziesz mnie tutaj link do konfy na skype:) Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Jak dla mnie suby kupione, filmy mają po 50-200 wyświetleń lub na 1 filmiku się wybił a potem go nikt nie ogląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Godzinę temu, ivall napisał:

Jak dla mnie suby kupione, filmy mają po 50-200 wyświetleń lub na 1 filmiku się wybił a potem go nikt nie ogląda

Popatrz najpierw na całość. Bez tego i tak około 800 kont zobaczy to ,że wrzuciłem film. Nie każdy musi wbić do reklamy dlatego nie chce nic drogiego za to. Czasami jak jest spoko serwer + właściciel to nawet się nie pytam o to czy coś dostanę.
I takie pytanie masz może swój kanał na yt ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Dnia 1.09.2016 o 15:17, ivall napisał:

Nie wiem czy wiesz, czy jesteś na takim poziomie że nie czaisz, ale subskrybcję nie muszą wynikać z wyświetleń.

Dnia 31.08.2016 o 23:00, BlueasGames napisał:

Witam.

Mam aktualnie 809 subów.

Chciałbyś jakąś reklamę ??

Tanio, szybko i profesjonalnie !!
Zapraszam do kontaktu.

(Możliwe ,że nie znajdziesz mnie tutaj link do konfy na skype:) Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Prosiłbym o jakieś przykłady reklam, cenę i dlaczego uważasz swoje pracy profesjonalnymi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
17 minut temu, Cynamonek napisał:

Prosiłbym o jakieś przykłady reklam, cenę i dlaczego uważasz swoje pracy profesjonalnymi? 

Ceny to do 5 zł - 20 zł.

Nie będzie wykraczać po za to.

Może złego słowa użyłem ,ale mogę napisać co uważam o tym.

Popatrz na mój kanał były reklamy. Niektóre za free.

Oprócz wrzucenia na yt film reklamuję na ts/skype/steam. Co z góry daję lepszy efekt i wbija więcej osób. A ocena jest dość duża tych osób ,które miały u mnie reklamę.

Dawna moja sieć jak miałem 235 subów po zrobieniu reklamy na starcie 60 typa. Zobacz film nie będę reklamował tutaj czegoś co nie istnieje i już ktoś inny podjebał domenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Fajnie że uczysz dzieciaczki "hakiowania" skype... Do tego twoje filmy ograniczają sie do izihace i niszczenia serwerów.

Nikt normalny nie będzie u Ciebie kupować reklamy.

Dałem Ci suba tylko po to, żeby dać unsuba ;).
~Śmierc izihace //MrKisiel.

Edytowane przez Katniss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar

Widzę ,że tylko hejty tutaj mam.

Chcesz pomóc i tak .........

Godzinę temu, Katniss napisał:

Fajnie że uczysz dzieciaczki "hakiowania" skype... Do tego twoje filmy ograniczają sie do izihace i niszczenia serwerów.

Nikt normalny nie będzie u Ciebie kupować reklamy.

Dałem Ci suba tylko po to, żeby dać unsuba ;).
~Śmierc izihace //MrKisiel.

Miałem niedawno sieć serwerów.

Na początku kilka trybów pierwszy survival potem megadrop, freebuild, hardcore i miałem jeszcze w zapasie kilka nowych na kolejne edycję.

Miałem po około 100 graczy jest film na yt (86)

Megadrop najbardziej uwielbiany. Taki easyhc + megadrop kojarzysz z pewnością.

Zakończyłem edycję i chciałem bardziej rozpromować hardcore albo freebuild niestety skończyło się upadkiem sieci. Wniosek: Nie liczy się oryginalny plugin na działki czy tam tylko "koxy i dobry miecz" tak twierdzą ludzie tacy jak ty. Podam łatwy przykład z megadropu. Łatwo gildi nie dało się utrzymać jeżeli nie masz ekipy taki koleś ,który gra tam max 2 h dziennie w te 2 h może dużo zrobić. Część czasu poświęci na klepy czy tam coś innego. I przy tym bardzo dobrze się bawił. Takie trochę losowe. "oparte na faktach". Liczy się zabawa a nie ,że ktoś robi wojnę magazynową a tu jakieś patyki za 1000k kupił.

Nie tylko mam jeste grifere czy tam hack na skype. Jak nie potrafisz przepisać nazwy to widać twój poziom.

Mój aktualny serwer tryb easyhc było po 50 ,ale podziało się. Na enderchest wydałem na niego 20 zł a zarobiłem kilkokrotnie. (rangi admin itp.)

Początek był trudny możesz zobaczyć serię "Pluginów" są to tylko 1/3 co było. Można podobne rzeczy napisać w skrypcie. Udostępnię na skype kawałek kodu.
A przed tzn. programami pokazującymi pluginy mam zabezpieczenie.

Piszę "Paczka by BlueasGames spier......" Mogę też podesłać podobny programik oraz mój skrypt na to.

Ale nie w tym rzecz. Jeden gracz napisał "Trudny ten serwer easyhc strasznie nie gram na takim..." po czym wyszedł i tak stwierdziło trochę graczy.

Co do programu na skype. Coś co nie jest uznane przez skype za officjalny dodatek to jest inaczej exploit/bug/skrypt na pastebin jest tego dużo.
+ wyszło już to na skype przeglądarkę kilka miechów wcześniej poprzez bug.

Właśnie ktoś bardzo fajny kupił reklamę wkrótce wrzucę 20 zł.

Pozdrawiam.

4 godziny temu, Cynamonek napisał:

Tą panią można polubić. Kilka pytań jakaś krytyka i tyle w temacie.
A nie od razu wyzywanie od dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, BlueasGames napisał:

Widzę ,że tylko hejty tutaj mam.
// nie hejty tylko konstruktywną krytykę przepełnioną nienawiścią (to co innego ale podobne).
Przyzwyczaj się. Tego typu zachowanie nie jest mile widziane na forach. (ani nigdzie indziej)

Chcesz pomóc i tak ......... //pomóż samemu sobie i to przeczytaj do końca.

Miałem niedawno sieć serwerów. //już padła?

Na początku kilka trybów pierwszy survival potem megadrop, freebuild, hardcore i miałem jeszcze w zapasie kilka nowych na kolejne edycję.
// nic wartego uwagi.
Miałem po około 100 graczy jest film na yt (86)
// ile z nich to boty?
Megadrop najbardziej uwielbiany. Taki easyhc + megadrop kojarzysz z pewnością.
//Niestety kojarzę tego typu siedliska raków i degeneratów. //Wiesz co to hardcore? chyba nie..
Zakończyłem edycję i chciałem bardziej rozpromować hardcore albo freebuild niestety skończyło się upadkiem sieci. Wniosek: Nie liczy się oryginalny plugin na działki czy tam tylko "koksy (węgiel?) i dobry miecz" tak twierdzą ludzie tacy jak ty. Podam łatwy przykład z megadropu(dat scheiBe). Łatwo gildi nie dało się utrzymać jeżeli nie masz ekipy taki koleś ,który gra tam max 2 h dziennie w te 2 h może dużo zrobić. Część czasu poświęci na klepy czy tam coś innego. I przy tym bardzo dobrze się bawił.(przy gwałceniu myszy? rly?) Takie trochę losowe. "oparte na faktach". Liczy się zabawa a nie ,że ktoś robi wojnę magazynową a tu jakieś patyki za 1000k kupił. //Ale liczy się zje**any tryb serwera, którego nikt normalny nie lubi.

Nie tylko mam jeste grifere czy tam hack na skype. Jak nie potrafisz przepisać nazwy to widać twój poziom.
//Pisz po polsku nie znam słowa "jeste", "grifere". Twój też widać.. niestety..
Mój aktualny serwer tryb easyhc było po 50 ,ale podziało się. Na enderchest wydałem na niego 20 zł a zarobiłem kilkokrotnie. (rangi admin itp.)
 //Wiesz że z enderchestu nie da się nic wypłacić? Ciekawe co zarobiłeś... Sprzedawanie adminów świadczy i nieinteligencji "własciciela". A serwer na enderchest za 20 zł utrzyma max 10 graczy.
Początek był trudny możesz zobaczyć serię "Pluginów" są to tylko 1/3 co było. Można podobne rzeczy napisać w skrypcie. Udostępnię na skype kawałek kodu. //pluginy są lepsze od skryptu (nie twoje, te dobrze zoptymalizowane)
A przed tzn. programami pokazującymi pluginy mam zabezpieczenie. //o rly? przed /? /bukkit:? /bukkit:help /bukkit:ver też?

Piszę "Paczka by BlueasGames spier......" Mogę też podesłać podobny programik oraz mój skrypt na to.
//żałosne niestety..
Ale nie w tym rzecz. Jeden gracz napisał "Trudny ten serwer easyhc strasznie nie gram na takim..." po czym wyszedł i tak stwierdziło trochę graczy.
//popieram czyn tego gracza, chociaż raczej wyszedł, jak zobaczył bezsens tego serwera. (admini za hajs)
Co do programu na skype. Coś co nie jest uznane przez skype za officjalny dodatek to jest inaczej exploit/bug/skrypt na pastebin jest tego dużo.
+ wyszło już to na skype przeglądarkę kilka miechów wcześniej poprzez bug. //officialny? dałeś o jedno "f" za dużo.
 //to nie zmienia faktu, że uczysz dzieciaczki (ilu ich tam jest? 5?) "hakiowania" skype
Właśnie ktoś bardzo fajny kupił reklamę wkrótce wrzucę 20 zł. //A mógł wydać na VPS.

Pozdrawiam.

Tą panią można polubić. Kilka pytań jakaś krytyka i tyle w temacie.
A nie od razu wyzywanie od dzieci.

Edytowane przez Katniss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
51 minut temu, Katniss napisał:

Vps z limitem ramu ......

Sieć była 6 miesięcy niedawno upadła.
Potrafisz tylko poprawiać ludzi.
" // nie hejty tylko konstruktywną krytykę przepełnioną nienawiścią (to co innego ale podobne). "

To hejt. Krytyka bez nienawiści bez wyzwisk itp. to krytyka.

Jak taki kozak to może pogadamy na ts ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Jak dla mnie ta cała oferta to jeden wielki śmiech. Reklamy, nie dość, że płatne, to jeszcze na najniższym z możliwych poziomów. O ortografii nie wspomnę.
Nieogarnięcie na kanale tylko pogarsza tę sprawę. Te ponad 800 subskrybentów to chyba na prawdę multikonta.

Spoiler

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

"Gryzie kazdego pradem oprucz ciebie"
1. Od kiedy prąd gryzie?
2. "oprucz" pisania pluginów wziął byś się za naukę języka polskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
9 godzin temu, BlueasGames napisał:

Vps z limitem ramu ...... //Wszystko ma limit ramu geniuszu, nie ma czegoś takiego jak brak limitu ram.

Sieć była 6 miesięcy niedawno upadła. //Nie dam się nabrać ;)
Potrafisz tylko poprawiać ludzi. //Nie tylko..
" // nie hejty tylko konstruktywną krytykę przepełnioną nienawiścią (to co innego ale podobne). "

To hejt. Krytyka bez nienawiści bez wyzwisk itp. to krytyka. //To nie hejt, hejt nie jest poparty argumentami, czy jak to tam zwiesz.

Jak taki kozak to może pogadamy na ts ?? //nie używam ts. Wolę Discorda.

Tak jak powiedział @up Te subskrypcje to pewnie multikonta, ew. kupione. NIE POLECAM NIKOMU KUPOWAĆ "REKLAMY". Zapewne przyniesie ona 5 dzieciaczków, które będą chciały Ci "zhakierować" serwer, po tym jak ich guru powiedział im, że to sposób na życie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
10 godzin temu, Norbi napisał:

Jak dla mnie ta cała oferta to jeden wielki śmiech. Reklamy, nie dość, że płatne, to jeszcze na najniższym z możliwych poziomów. O ortografii nie wspomnę.
Nieogarnięcie na kanale tylko pogarsza tę sprawę. Te ponad 800 subskrybentów to chyba na prawdę multikonta.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

"Gryzie kazdego pradem oprucz ciebie"
1. Od kiedy prąd gryzie?
2. "oprucz" pisania pluginów wziął byś się za naukę języka polskiego

A kto ci zrobi za free (min za rangę yt) reklamę ?? Reklamy niszczą kanał nie jestem taki jak fabek czy jakieś inne ścierwo. Nie napiszę no profit i potem wezmę hajs. Albo robię i mam coś albo nie robię i mam was gdzieś .......
Nie ,żeby coś macie swój kanał podajcie link sam ocenie wasze dziecinne filmy ......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

@BlueasGames Ja nie nagrywam filmów na youtube, bo mi internet nie pozwala. Ale przecież to jest rozmowa o twojej ofercie, nie naszych kanałach.

Skoro ktoś płaci to wypadało by się trochę wysilić przy filmach. Nawet zwykłej opcji cinematic camera, wbudowanej do minecraft nie użyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dokładnie. Nikt nie będzie Ci płacił za coś co nie jest godne uwagi. Nawet za darmo bym tego g***a nie wziął bo to tylko zaszkodzi.
Jak coś robisz i oczekujesz za to pieniędzy to chociaż się postaraj a nie takie g**na robisz. Ten, kto to kupił powinien dostać zwrot pieniędzy.

Nie ,żeby coś macie swój kanał podajcie link sam ocenie wasze dziecinne filmy ......

Nie robie filmów na YT bo mam zbyt słaby komputer. Może kiedyś zrobie, ale jeśli coś wstawiam, to nie jest to zrobione "na odwal się".

Edytowane przez Katniss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Nieaktywny   
Losowy awatar
2 godziny temu, Katniss napisał:

Dokładnie. Nikt nie będzie Ci płacił za coś co nie jest godne uwagi. Nawet za darmo bym tego g***a nie wziął bo to tylko zaszkodzi.
Jak coś robisz i oczekujesz za to pieniędzy to chociaż się postaraj a nie takie g**na robisz. Ten, kto to kupił powinien dostać zwrot pieniędzy.

3 godziny temu, Norbi napisał:

@BlueasGames Ja nie nagrywam filmów na youtube, bo mi internet nie pozwala. Ale przecież to jest rozmowa o twojej ofercie, nie naszych kanałach.

Skoro ktoś płaci to wypadało by się trochę wysilić przy filmach. Nawet zwykłej opcji cinematic camera, wbudowanej do minecraft nie użyłeś 

Nie napisałem ,że reklamy są pro editowane itp. Ja tylko wrzucam reklamę reklamuję na skype/ts/steam itp.
A co do zwrotu pieniędzy daję najpierw reklamę na niepubliczny daję mu i ocenia i dopiero wtedy daję na publiczne. Przed wrzuceniem na publiczne zawsze piszę czy napewno mam wrzucać. Jego sprawa.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nawet startowy mini 100 slotowiec nie brałby ciebie na poważnie. Prędzej by wzięli kogoś z YT na tych 200-600 subskrypcach bo oni przynajmniej starają się by coś wyglądało dobrze.

Chcesz nagrodę?

Dobra ale nie pieniężną, bo za takie coś to jest śmiechu warte a za jakąś range YT (dorównującą vipa albo super vipa) i o ile zostaniesz jako 1 z pierwszych otrzymywałbyś wszystkie możliwe nagrody do wygrania na serwerze z eventu do pokazania na filmie.

Ja kasuje za autorskie maszyny "one command" od 30zł do 100zł ale kupujący ma u mnie pewność, że to coś działa i jest tak zoptymalizowane, że nawet na komputerze/serwerze z [ciach]a (przepraszam za słowo) nie poczujesz w sumie spadki na wydajności. Od 800 komend [w 1 komendzie mieści się do 999 znaków] do 2.000 komend.

[Tylko skończ z tym niszczeniem serwerów bo tylko dzieciom ich marzenia odbierasz. Następnym razem ja przyjdę i "pożyczę" twoje stanowisko abyś tego więcej nie robił.]

Edytowane przez Oskar1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.