Skocz do zawartości
Poldek

[1.12.2][SB]Another-World.pl- SkyBlock inny niż wszystkie

Recommended Posts

Użytkownik
Godzinę temu, Poldek napisał:

Czepiasz się słówek :D

Grałem :) i Polecam, jednak serwer spadł na "psy" :( 

Na twoim miejscu zrobiłbym kilka serwerów :) (a dokładniej 1 z lobby) 

jak chcesz mogę podsunąć parę pomysłów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Od dzisiaj do końca edycji otrzymujecie:

Kada ranga ma uprawnienia /vip oraz supervip. /lataj na pewno Wam się przyda

Darmowa kasa na /warp promocja

Otwarty sklep 6 dla każdej rangi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Trailer polecam. Nigdy nie widziałem tak genialnego zaniżenia fpsów. Jestem pod wrażeniem. Umieszczasz w trailerze napisy w przestrzeni, okej, ale postaraj się żeby sam obraz i gra była w 60 fpsach :kappa: 

Moim zdaniem mieszanie skyblock i minigry to nie jest zbyt dobry pomysł, uciskając wszystko na jednym serwerze. Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
Witam

Jak wiecie pracujemy na nową edycją. Pracę trwają już jakiś czas. Ciężko idzie bo jak wiecie nie zam się na pisaniu pluginów i podobnych rzeczach.
W pracy dzielnie pomagają mi modzi i dziękuje im z góry za trud pracy włożony w powstanie nowej edycji.
Serwer na 1.8 był stworzony przez człowieka który potrafił pisać pluginy i zabezpieczać serwer jak nikt inny.
Z racji, że jest to mój pierwszy serwer zrobiony od podstaw (chodzi o zagadnienia techniczne) mam nadzieje, że uda mi się stworzyć co w miarę dobrego i stabilnego.
Niestety sam sobie nie dam rady ! Potrzebuje do pomocy Was  ! Graczy którzy tworzycie ten serwer. Tych co grają od wielu lat i tych co dopiero zaczynają przygodę z Naszym serwem.

A teraz konkrety usmiech
Serwer będzie na wersje 1.12.1 Jako, że ja się zatrzymałem w epoce 1.8 musimy ogarnąć wszystkie nowe itemy, ich ceny i punkty.Oraz wiele innych rzeczy.
Pomóżcie nam w tym. Opiszcie swoje uwagi dotyczące starej edycji. Co Was denerwowało, co powinno być zmienione.
Co byście chcieli by było w nowej edycji. Co powinno zostać z niej usunięte  co dodane. Może znacie już problemy z 1.12 napiszcie byśmy naprawili je przed startem.
Wszystkie uwagi piszcie na naszym forum w odpowiednim dziale

Start nowej edycji nie jest nam znany. Zabiera nam dużo czasu z życia osobistego, szkoła, praca, dom też są ważne.
Więc nie pytajcie o to bo nie wiem. Jak będę wiedział to na pewno napiszę.Co wiem na pewno nie będzie jej w tym miesiącu.
Więc bawcie się na serwerze, gdzie każdy ma Svip i kasę z free

Pamiętajcie to od Was zależy jaka będzie nowa edycja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Już wkrótce nowa edycja na nowej wersji 1.12.1

1.Nowy plugin na rangi wysp. Napisanie go jest wyzwaniem gdyż nie chcieliśmy go łączyć z pluginem od wysp a mieć go osobno.

Nie będzie idealny ale sadzę, że swoją rolę spełni. Przeliczanie odbywa się stabilniej choć wolniej. Zapobiega to lagą.
Na czacie będzie pokazane ile mamy aktualnie punktów zamiast ile mamy do kolejnej rangi.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

2.Kolejną z najważniejszych rzeczy jest przejście pluginu na wyspy z  wersji 4.0 na 7.8.
a. Co za tym idzie nie będzie polskich komend jak do tej pory. Spokojnie będą polskie opisy.
b. W pluginie zmieniło się wiele. Dla Was to będą nowe biomy. Choć damy ich tylko kilka.
c. W końcu będzie można strzyc owce u kogoś na wyspie.
d. Działają stojaki na zbroje
e. Poprawione latanie na wyspach.
f. Z ciekawostek dodam, iż dodano możliwość zamiany właściciela wyspy. Bedę mógł to robić tylko ja i w wyjątkowych sytuacjach jak np duża wyspa i ban dla właściciela lub podobne.

3.Spawnery prawie bez zmian choć nie postawicie już pustego spawnera będzie on od razu świnią.
Do spawnerów doszedł jeden mob tylko dla rangi Vipowskiej.Reszta jest zablokowana.
Co do jaj większość jest w Vipie bo to tylko dekoracje. Dla normalnego gracza jest dostępna lama.

4.Kowal jet jedno kowadło które się odnawia poprzez przycisk. Pomysł zaczerpnięty z freebuild choć inna metoda.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Cena za naprawę wzrosła do 10.000 choć tu może się zmienić. Czekam na opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Udało nam się zakończyć prace nad pluginem rangi. Niestety są małe wizualne boleści w postaci podwójnych przeliczeń ale tak musi pozostać. Będzie bezpieczniej.
Mamy nowy plugin tabs powinien Wam się spodobać. Widać na nim rangi. Nie dawałem tam rang wysp.
Będą zmiany w rangach vipowskich. To po Waszych sugestiach. Powróci MasterVip. Dlatego PvP w nether będzie na off. Sami zobaczycie dlaczego.
Poprawione menu do zarządzania komendami powinno pomóc tym którzy nie lubią pisać.

1. PvP  2. Zejcie do warp mob.  3. Menu
96e0d11aec175697gen.jpg
555cb8e3280e7b57gen.jpg
44c685c8e24131d8gen.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.