Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zasłużony

Witam, to już mój trzeci publiczny Skrypt na tym forum.

Prezentowany Skrypt, został napisany dla pewnego serwera, jednak właściciel nie odpowiada już od miesiąca, więc postanowiłem wrzucić go tutaj.

Skrypt dodaje dość "banalną" rzecz, jaką są banki, jednak może być ciekawym urozmaiceniem dla serwerów typu RealLife.

UWAGA! Skrypt nie wprowadza systemu pieniędzy, jest to tylko "dodatek".

Opis:

Wszystkie komendy dostępną są pod komendą /bank.

Jednak najpierw, aby móc używać tej komendy - musisz założyć konto (o czym zresztą zostaniesz od razu poinformowany). W tym celu użyj /bank utworz.

Wpisz /bank konto, aby dowiedzieć się ile masz pieniędzy w portfelu (Plugin Vault), na koncie, a także ile wynosi Twój kredyt. Niestety - konto puste? Zaraz temu zaradzimy!

Wpłacanie pieniędzy do banku jest bardzo proste. W tym celu użyj /bank wplac <kwota>. Masz już pieniądze, co pozwala Ci zrobić kilka rzeczy.

Po pierwsze, możesz je po prostu wypłacić do portfela, korzystając z komendy /bank wyplac <kwota>. Jednak pamiętaj! Pieniądze w banku procentują! Codziennie, Twoje pieniądze będą się zwiększały, a jeśli posiadasz rangę VIP lub SVIP - przychód będzie jeszcze większy!

Pieniądze możesz przelewać także innym graczom, za pomocą komendy /bank przelew <kwota> <nick>. Pamiętaj! Przelewasz pieniądze na koncie bankowym, te w portfelu nie mają znaczenia!

Brakuje pieniędzy? :/ Weź kredyt! Aby wziąć kredyt użyj komendy /bank kredyt <kwota>. Uwaga! Łącznie kredyty, mogą wynosić do 2500$. Ale uważaj! Nie ma nic za darmo! Codziennie kredyt będzie rosnąć, a już po 3 dniach - nawiedzi Cię komornik! Gdy nie będziesz miał wymaganych pieniędzy na bankowym koncie - sięgnie do portfela!

Ale spokojnie - kredyt można spłacić. Wystarczy, że użyjesz komendy /bank splac <kwota>.

Znudziło Cię banki? Chcesz zamknąć swoje konto bankowe? Nie ma problemu, wystarczy użyć /bank zamknij. Ale pamiętaj! Nie ma tak łatwo! Aby zamknąć konto bankowe musisz spłacić wszystkie kredyty!

No, to już tyle z możliwości Skryptu :)

Oprócz skryptu i standardowych dodatków, wymagany jest plugin Vault.

Po wgraniu skryptu, ważne jest to, abyś wyrzucił wszystkich graczy z serwera. Konta tworzą się dopiero na wejściu i w innych przypadkach wszystko może się bugować.

Uprawnienia:

bank.vip

bank.svip

Większy przychód. 

Wersje:

1.0 (najnowsza)  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Mam nadzieję, że choć komuś się przyda, pozdrawiam Jahumen ;) 

//Link ~Myszak

Edytowane przez Myszak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Skrypcik taki sobie, zwykłe /money z tym że są kredyty które są złym pomysłem bo co za problem zrobić sobie 2 konto wziąć kredyt, przelać sobie kase i konto porzucić :P. Nie jestem pewien ale jeżeli wpiszesz /bank przelew kwota nick a kwota to np. -100 to graczowi któremu wysyłasz kasę odbierze -100 :P

3/10 sorry ale skrypt wiele nie dodaje :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasłużony

@ShroN 

Jak juz wspomnialem jest to taki zwykly skrypt, ktory wrzucam ot tak bo mi nie potrzebny. Jak juz zaznaczylem na poczatku faktycznie az tyle nie wnosi poprostu mily dodatek. Co do Twojego bugu od samego wrzucenia w kodzie jest tresc ktora odpowiada za to ze minimalna kwota przelewu to 10 wiec liczby na minusie nie przejda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik

Skrypt bez sensu ktoś będzie sobie brał kredyty i dawał na inne konto.. oraz wymagany plugin vault pff...

Skrypt słaby -.-

@down

czasami gracze posiadają takie same ip i część graczy przez to nie może grać dlatego ja daje limit 3 (w tym dla braci i sióstr graczy) gdybyś nie wiedział non-inteligencie...

Edytowane przez xN0MANDx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
O 22.03.2016 o 19:26, jahumen napisał:

Otóż drogi kolego ten plugin nie wprowadza nowej waluty, a banki.

Każdy szanujący się serwer posiada limit multikont.

@xN0MANDx

Ten skrypt ma jedynie sens na serwerach premium bo co za problem zmienić IP?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Użytkownik
1 godzinę temu, kaczqwee napisał:

Dlaczego jak próbuje spłacić kredyt (za 2500) wyskakuje mi to? :

"Probojesz splacic wiecej niz jestes winnien! Twoj kreydyt wynosi: $<none>"

Jeżeli możesz, napraw to i te "<none>" -.-

Nie odkopuj tematu.. Ma juz rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.