Skocz do zawartości

Ranking

 1. wiktorm12

  wiktorm12

  Użytkownik


  • Punkty

   6

  • Ilość zawartości

   486


 2. Helios1993

  Helios1993

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Ilość zawartości

   1 783


 3. Kormic

  Kormic

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Ilość zawartości

   10 000


 4. MineRP

  MineRP

  Użytkownik


  • Punkty

   16

  • Ilość zawartości

   201


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 15.02.2022 uwzględniając wszystkie działy

 1. Helios1993

  Niby sektory

  Ale czy wy rozumiecie, że to jest całkowitą odwrotnością sektorów?
  1 punkt
 2. wiktorm12

  Mały problem z class

  Hej, aby ustawić kolor tekstu dla danego elementu na stronie używając cssa powinieneś ustawić wartość color w kodzie css na odpowiednią wartość (może to być albo słowna nazwa koloru w języku angielsku takie jak red, kolor podany w zapisie hexadecymalnym przykładowo #ff00ff albo używając rgb na przykład: rgb(0,255,0) ) Aby umieścić taki parametr dla danej klasy w cssie należy odwołać się do klasy używając jej nazwy, przed którą wpisuje znak kropki, a kolejno w nawiasach wąskowych podajesz poszczególne parametry .klasa{ color: red } Jeżeli za to chcesz użyć używanej przez ciebie biblioteki - boostrap powinieneś dodać kolejną klasę odpowiadającą za kolor tekstu (spis klas znajdziesz tutaj: https://getbootstrap.com/docs/4.0/utilities/colors/) dla koloru czerwonego jest to klasa text-danger Mam nadzieje że moja odpowiedź udzieliła ci pomocy na zadane pytanie
  1 punkt
 3. Przejrzałem twój skrypt i taka podpowiedź możesz usunąć linijke 11 ("# JEŚLI ZMIENIŁEŚ NAZWĘ TEGO PLIKU, ZMIEŃ JĄ RÓWNIEŻ W "OPTIONS" (bez rozszerzenia .sk) W LINIJCE "21"!!!") ponieważ używasz już zmiennej "%the script's name%" Po drugiej możesz jeszcze dodać że po zmianie na creative zapisujesz gdzieś ilośc banknotów i dopiero wtedy je usuwasz i dodajesz je spowrotem na survivalu
  1 punkt
 4. Problem został rozwiązany.
  1 punkt
 5. Ten temat został przeniesiony.
  1 punkt
 6. wiktorm12

  Skrypt

  Ten temat został przeniesiony.
  1 punkt
 7. wiktorm12

  Strony, boty i nie tylko...

  Hej, twój serwer potrzebuje strony, a może serwer discord potrzebuje urozmaicenia przez dostosowanego specjalnie pod niego bota? Dobrze trafiłeś! Mam do zaproponowania parę rzeczy takich jak: - Przygotowanie strony WWW Wykonane prace: Bardziej rozbudowane, lecz niepubliczne strony mojego autorstwa: https://discordpage1.wiktoor123.pl/ https://minepage2.wiktoor123.pl/ - Konfiguracja sklepu dla serwera np.: SklepMC.pl - Zarządzanie strefą DNS dla domeny - Instalacja i konfiguracja pakietu Nginx czyli oprogramowania pozwalającego hostowanie twojej strony - Instalacja strony na hostingu zewnętrznym oraz jego konfiguracja np.: OVH - Napisanie bota na serwer discord w NodeJS - Instalacja panelu do zarządzania serwerami - Pterodactyl Dodatkowo zapewniam: - Niską cenę, spowodowaną budowaniem dopiero swojego porfolio - Oprowadzenie przy przygotowanym oprogramowaniu, czyli przykładowo przy instalacji pterodactyla jest to krótki pokaz co i jak działa - Wyłączając niektóre sytuacje losowe dość prędkie odpisywanie Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum, bądź poprzez wiadomość DM na discordzie wiktoor123#0439.
  1 punkt
 8. Kormic

  Projekt serwera 1.16.4

  Kormic wygląda to na reklamę serwera, który miałby za niedługo powstać. John jednak chciałby się najpierw dowiedzieć czy ktokolwiek byłby zainteresowany tego typu serwerem i co by mógł zmienić/poprawić.
  1 punkt
 9. Jeśli umiesz modelować ładnie, tanio i szybko w blockbenchu pisz na mój Discord - notFallingDevil#7479. Oferujemy zapłatę do ok. 15 złotych za paczkę kilku niedużych modeli, raz więcej raz mniej.
  0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...