Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.09.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. Pewny serwer miał bardzo ładny szablon strony, postanowiłem go odtworzyć. Strona składa się z głównej strony, na której mamy guzik z możliwością skopiowana IP serwera. Wystarczy ustawić swoją nazwę serwera, opis, postacie/główki administracji i gotowe. DEMO: LINK DOWNLOAD: LINK <tu github Znalazłeś błąd? Poinformuj mnie o tym na Discordzie BrixNW#0404
  3 punkty
 2. Kormic

  Wydarzenia

  Nie da się tak zrobić. Każdy kod musi być w wydarzeniu bądź w pętli.
  1 punkt
 3. Bardziej chodzi o to, żeby mieć takie "mniej więcej" co potrafisz. To może pomóc w szukaniu chętnych
  1 punkt
 4. A dobra, jutro poprawię błędy, które występują w tym templacie i może coś dodam.
  1 punkt
 5. assety dziel na kolejne foldery pod konkretną zawartość, chociażby ze względu na estetykę
  1 punkt
 6. Nefiu

  Login

  https://www.spigotmc.org/resources/authmereloaded.6269/
  1 punkt
 7. Blackuus

  Działki

  PlotSquared
  1 punkt
 8. Dodaj licencję bo strach używać przyokazji nie działa mi na telefonie guzik od menu.
  1 punkt
 9. nof

  Login

  @Nefiu A po co Ci skrypt na logowanie ? https://skript.pl/temat/27631-mlogin-skrypt-na-logowanie/
  1 punkt
 10. Helios1993

  Login

  Użyj plugin AuthMeReloaded.
  1 punkt
 11. Shateq

  Problem z botem

  Wiesz... może znaczyć wszystko, serio. Gdybyś wytłumaczył jak, czy tam gdzie masz tego bota i do czego wtedy byłoby łatwiej pomóc.
  1 punkt
 12. Kolejny skrypt, który pozwoli graczom kopiować przedmioty i zaspami konsolę śmieciowymi execute commandami...
  1 punkt
 13. Libter

  Skarga na gnomq

  Na podstawie zarządzenia @Libter 01/03.01.2019: Kto złośliwie spamuje reakcjami o zerowej wartości podlega karze od 2 do 10 punktów ostrzeżeń. - nadaję @gnomq po 2 punkty ostrzeżeń za każdego zaatakowanego smutnymi kotkami użytkownika to jest łącznie 4 punkty ostrzeżeń. Tym samym użytkownik osiąga łącznie 7 punktów ostrzeżeń co zgodnie z taryfikatorem skutkuje jednodniowym banem.
  1 punkt
 14. Ale co cie interesuje kto używa jakich pluginów dalej są serwery używające Pex'a co gdzie nie widzie coś o Pexie to ty piszesz właśnie takie komentarze, Pex jest dalej kontynuowany na jenkins Jest on aktualizowany, w najnowszej wersji z właśnie jenkins'a było mało błędów. To że ty jesteś Fanatykiem LuckPermsa nie znaczy że masz od razu pisać komentarze tego typu już ci tam chyba kolega Masters wyjaśnił kilka rzeczy nie wiem skąd ty tego pexa pobierasz ze masz błedy z dev bukkita czy co?
  1 punkt
 15. BrixNW

  AzuMC Reaktyacja projektu - Rekrutacja

  Trafiłeś na czarną listę
  1 punkt
 16. Michix

  Problem z botem

  Dzień dobry! Mam problem. Mam bota na muzykę, lecz gdy jestem na innym kanale niż bot (czyli bot jest na jakimś kanale) to mogę wykonywać komendy muzyczne bota. Oczywiście, jeżeli użytkownik nie jest na żadnym kanale to nie może używać komend muzycznych. Proszę o pomoc w zablokowaniu tego! Z góry dziękuję!
  0 punktów
 17. Fajny template, przypomina mi stronę jakiegoś serwera, ale nie pamiętam, którego.
  0 punktów
 18. SkriptHub Cześć, chcę zaprezentować mój nowy skrypt. Jest to skrypt, który umożliwia pobieranie innych. Skrypt ten używa funkcji "download file" z dodatku skUtillities aby pobrać skrypt. Wybór skryptu został zrobiony w skQuery GUI (format slot). Po co to komu? Skrypt ten sprawia fajną funkcję kiedy chcesz pobrać kilka skryptów za jednym razem. Skrypt ten wystarczy wrzucić do folderu, wpisać komendę, i wybrać skrypt, który chce się pobrać. Jakie są tu skrypty? Aktualnie skrypt ten posiada 5 różnych skryptów (na dzień wydania): nBackpack by Norbi, nBase by Norbi, TradeSK
  0 punktów
 19. Nawet sam autor pexa napisał żeby używać luckperms, to, że nie potrafisz czytać, to nie mój problem.
  0 punktów
 20. Libter

  Skarga na BrixNW

  Ze względu na przedstawione dowody oraz brak skruchy @BrixNW - na podstawie §2.1.2.1 regulaminu, w nawiązaniu do §1.2 rozporządzenia o zasłużonych oraz sekcji Kary rozporządzenia o Discordzie: @BrixNW traci tytuł zasłużonego. @BrixNW otrzymuje bana na Discordzie z możliwością odbanowania po kontakcie z administracją nie wcześniej niż 23.09.2020.
  0 punktów
 21. Pex jest jednym z gorszych pluginów na uprawnienia, jest słabo zoptymalizowany, jest porzucony od 4 lat, ma wiele błędów i ma mało opcji. Luckperms jest od niego o wiele lepszy i prostszy. Dobre pluginy nie będą działały ze śmieciowymi, tak już jest. Najnowsza wersja skquery działa poprawnie z najnowszą wersją skripta (także na 1.8).
  0 punktów
 22. Na walucie serwerowej można język złamać
  0 punktów
 23. Rejszpat

  Konsola forumowa

  # # There is insufficient memory for the Java Runtime Environment to continue. # Native memory allocation (malloc) failed to allocate 181927936 bytes for committing reserved memory. # Possible reasons: # The system is out of physical RAM or swap space # In 32 bit mode, the process size limit was hit # Possible solutions: # Reduce memory load on the system # Increase physical memory or swap space # Check if swap backing store is full # Use 64 bit Java on a 64 bit OS # Decrease Java heap size (-Xmx/-Xms) # Decrease number of Java threads # Decrease Java thread stack sizes (-Xss) # Set larger cod
  0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...